Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена ще има над 200K за денонощие, и то в дни с традиционно слаба гледаемост заради празниците- откога това се води провал? И аз самия осъдих решението ѝ да го пусне на този ден, ясно съзнавам, че като за нея тези цифри са под нормалното... но като се замисли човек нито една от другите ТОП жени- Анелия, Десислава, Емануела, Емилия, Камелия, Джена- не е започвала с над 300K със самостоятелни песни (само Емануела мисля, че имаше една). Началните цифри на Не се изтриваш прекалено много ви вдигнаха критериите (а видяхме, че те бяха само за кратък период и после се сгромолясаха). Над 150K все още е показател за потенциален хит, та тя Камелия с Дразни ме дори и 100K едвам правеше, но това значи ли, че песента не е хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ще има над 200K за денонощие, и то в дни с традиционно слаба гледаемост заради празниците- откога това се води провал? И аз самия осъдих решението ѝ да го пусне на този ден, ясно съзнавам, че като за нея тези цифри са под нормалното... но като се замисли човек нито една от другите ТОП жени- Анелия, Десислава, Емануела, Емилия, Камелия, Джена- не е започвала с над 300K със самостоятелни песни (само Емануела мисля, че имаше една). Началните цифри на Не се изтриваш прекалено много ви вдигнаха критериите (а видяхме, че те бяха само за кратък период и после се сгромолясаха). Над 150K все още е показател за потенциален хит, та тя Камелия с Дразни ме дори и 100K едвам правеше, но това значи ли, че песента не е хит?

И ТОВА ПОКАЗВА ЧЕ ГАЛЕНА НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ГЛЕДАНИЯ

 

–––––––––––––

 

Половин милион българи тръгват на път за Коледа и Нова Година

https://trud.bg/половин-милион-нашенци-ще-пътуват-по-к/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква Гери-Никол бълнувате, музиката няма нищо общо с нейния стил. По-скоро си е стила на Пашев за Яница, нейните песни са така направени да ги реди, като все едно рапира инаблъскан много текст.

Много е добро парчето, танцувално , не е мазно, супер модерно е. Клипа е на световно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто като чета коментарите, за пореден път се убеждавам, че феновете на чалгата, не заслужават подобни проекти на световно ниво. Феновете на Преслава още малко, ще се пръснат от злоба, че за пореден път, Галена смаза по всички параграфи тяхната любимка.

Хитът на годината е при нея, двата най-силна клипа също. Много слаба година, няма що.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто като чета коментарите, за пореден път се убеждавам, че феновете на чалгата, не заслужават подобни проекти на световно ниво. Феновете на Преслава още малко, ще се пръснат от злоба, че за пореден път, Галена смаза по всички параграфи тяхната любимка.

Хитът на годината е при нея, двата най-силна клипа също. Много слаба година, няма що.

Какво световно ниво? Сложила си къса перука и се снимала с шушляковото яко на Делян Пеевски и вече край, припадаме ... женския бой го гледахме още преди 5 години в клип на Анелия, а картините в клипа не се различават от "4 червени луни" на Цура ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ТОВА ПОКАЗВА ЧЕ ГАЛЕНА НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ГЛЕДАНИЯ

 

–––––––––––––

 

Половин милион българи тръгват на път за Коледа и Нова Година

https://trud.bg/половин-милион-нашенци-ще-пътуват-по-к/

Тя и от награди не се интересува. Тогава какво я интересува?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво световно ниво? Сложила си къса перука и се снимала с шушляковото яко на Делян Пеевски и вече край, припадаме ... женския бой го гледахме още преди 5 години в клип на Анелия, а картините в клипа не се различават от "4 червени луни" на Цура ..

 

То не става въпрос само за това как е облечена, ами за целият процес на снимане. В това включвам и ефекти, качество на картината, замисъл и идея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не става въпрос само за това как е облечена, ами за целият процес на снимане. В това включвам и ефекти, качество на картината, замисъл и идея.

"Не се изтриваш" също не е за подценяване, този път не се ограничаваме до найлони и чаши. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво световно ниво? Сложила си къса перука и се снимала с шушляковото яко на Делян Пеевски и вече край, припадаме ... женския бой го гледахме още преди 5 години в клип на Анелия, а картините в клипа не се различават от "4 червени луни" на Цура ..

Еми на вас ви е трудно да оцените подобен проект, нормално е след като сте свикнали на огризките от Преслава- песни и клипове на обща стойност 2-3 хил. лв.

Няма как нещо класно, скъпо и на световно ниво да ви хареса. Както се казва - не е хапка за ваща уста.

Кефете се там на прегракналата версия на Шушана и не ни занимавайте с вас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" също не е за подценяване, този път не се ограничаваме до найлони и чаши. ;)

 

За ниво "Преслава" е добре, но ако беше на Галена, щеше да бъде най-слабият й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За ниво "Преслава" е добре, но ако беше на Галена, щеше са бъде най-слабият й.

По-слаб и от "Можеш ли"? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава беше Галя, не Галена. :3fdb8960598fa63e:

Тогава ... и от "Много сладко"? :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

п.с. това беше върховно - мега евтиния клип от две певици, които по принцип са с едни от най-силните клипове .. същото беше после и с "Блясък на кристали" ... ;д

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава ... и от "Много сладко"? :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

п.с. това беше върховно - мега евтиния клип от две певици, които по принцип са с едни от най-силните клипове .. същото беше после и с "Блясък на кристали" ... ;д

 

Признай си, че тайно мечтаеш и Преслава да има силни клипове като на Галена. Самият факт, че постоянно навирате в носовете ни "Не се изтриваш" е доста показателно, че ви е писнало от евтини клипове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признай си, че тайно мечтаеш и Преслава да има силни клипове като на Галена. Самият факт, че постоянно навирате в носовете ни "Не се изтриваш" е доста показателно, че ви е писнало от евтини клипове. :3fdb8960598fa63e:

Да, така е, но сме свикнали и не се надяваме излишно :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе алооо просто песента не става.Кво ме ебе къв е клипа като песента е боза.Фен съм на Деса,ама Преслава е с хита в момента.Ква завист кви 5 лв

 

Галена се излага тая година.Освен морому...нищо не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто като чета коментарите, за пореден път се убеждавам, че феновете на чалгата, не заслужават подобни проекти на световно ниво. Феновете на Преслава още малко, ще се пръснат от злоба, че за пореден път, Галена смаза по всички параграфи тяхната любимка.

Хитът на годината е при нея, двата най-силна клипа също. Много слаба година, няма що.

Тази година има поне 10 хита в чалгата по големи хитове от Моро му. Това че 4-5 човека в Рама се самоубеждават , че хита на годината е Моро му , далеч не се припокрива с общата нагласа. Дори един Румен Борилов е с по стабилен хит. Азис с Мотел, Как да изтрезня, Емануела с 2-3 мегахита, Ме густа, Пате, Добре ти беше,Преслава с Не се изтриваш. Това е годината на Шушана а не на Моро му,... Галена има нормална година . В сравнение с успехи от предни години бледнее. Феновете на Преслава има защо да ликуват. Злорадстват, но чак злоба не виждам. И повечето Галенови го правят след проект на Преслава

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...