Jump to content



Препоръчани коментари

преди 16 минути, asylum каза:

nak /\u 6me npaBqm op*uq?🫣

вече са дърти, едвали притежават физиологична възможност да се възбуждат или д*рвят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

вече са дърти, едвали притежават физиологична възможност да се възбуждат или д*рвят.

E, c npegMemu u npo4ee 🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

може да е фистинг парти. 💋 Китките може да са меки, но юмруците...

А остеопорозата? Гюрулту бая шЪмари трябва да отвърти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах две бивши Глориеви служители. Така, че сигурно и те се събират и лижат подметки в момента. 
На тях други неща им харесваше да ядът, не бяха точно шЪмари. :D Те се кефят да са стелки и подметки, но хайде сега.... Даже не знам дали единия още ходи след балните рокли, но яко я величаеше.... Другия може и да е в чужбина, но за концерта би трябвало да си е дотътрил трибуквието.
Оп, трима са, но единия отдавна не е Глориев вече май. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта на Глория си беше топ. Изцяло на живо с изключение на 2-3 песни и със сигурност никой не вижда нищо лошо в това, освен компетентните "кралици". Но Глория пее доста мощно и готино с оркестър и е съвсем различно като звучене и усещане от клипчетата в нета. Изпя неочаквано доста забравени песни, които дори звучаха леко рокаджийски на моменти, просто фантастично. Който е бил на концерта, вижда и чува разликата. Отвява и Тони Дачева, и Симона, и Кеба ... И не, нито е досаждала с излишни приказки, нито е прекалявала с речите, а Симона е норлмално да изрази емоцията си ... цала пълна зала, майка ти има рожден ден, да седи и да мълчи ли? Как и защо изобщо има хора тук, които правят заключения и оценки за концерт, на който дори не са били и са гледали 4-5 сравнително тъпи клипчета в интернет?

Единственото неприятно в концерта, бяха твърде многото "кралици" в публиката, които определено бяха скандална "компания" сред иначе доста нормалните хора.

Да, жената се е постарала много. Доказа защо е Глория и направи концерт, на който си заслужава да бъде и НЕчалгар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен концерт. Единствено в повече дойдоха народните, вместо които можеше да изпее хитовете от "12 диаманта" и още няколко песни, но за сметка на това припомни много от песните от 90-те. Пеенето й е по-добро отвсякога. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, DenFevgo каза:

Страхотен концерт. Единствено в повече дойдоха народните, вместо които можеше да изпее хитовете от "12 диаманта" и още няколко песни, но за сметка на това припомни много от песните от 90-те. Пеенето й е по-добро отвсякога. 

Жестоко беше! Доста добре са направили аранжиментите. Звучаха топ!
И на мен Славеев ме отегчи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама пък втората песен на Славеев беше яка, малко напомняше на "Стара история" на Ивана. :D

Симона е топ вокал, много добре пее, явно си личи школовката.

"Нека останем приятели" също звучеше отлично в този рок вид и леко забавено темпо.

Все пак предният й концерт беше на по-високо ниво, според моя вкус. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта беше много хубав, на много високо ниво! Този път наистина е послушала правилните препоръки и е включила съвсем големите хитове. Единствен пълнеж ми беше "Най-добрите", с която откри, и "Его" с която закри. Нова е и няма коцертен потенциал.

Уникално звучаха старите ѝ песни на живо, с тези хубави аранжименти и живи инструменти. Да не повярва човек, че са правени преди 30 гидини. Изпя Докторе на помощ, Нека останем приятели, Червена Светлина, Най-щастливата жена, Бодигард, Тя или аз, не съм сигурен за Лъжец си беше ти, май и нея изпя. Много стари песни имаше, никога не-изпълнявани на голяма сцена. Също Присъда. 

3 часа беше концертът а минаха като 5 минути. Гостите бяха добре подредени и точно времетраене колкото да се преоблече. Може да не сте фенове на Кеба, Симона, Тони Дачева или Николай Славеев, но алтернативата е да тече инструментал докато тя се преоблича.

Глория наистина си е Певица с главно П, много мощен глас! На мен ми идват вповече балните рокли и елитното поведение. Това изгражда стена между нея и публиката, но започне ли да се раздава и сложи пеенето на първо място пред поведението на класна дама, тогава усеща човек колко е голяма Глория. 

Сцената беше доста изчистена, и само една видеостена във формата на диамант зад нея. Никога не са ми харесвали видеостени по концерти, но явно е неизбежна практика. Липсваше ми само да слезе отдоло в публиката, ама с тези бални рокли, къде?

Имаше голям диапазон хора в публиката, малки дечица, тийнейджъри, възрастни мъже със съпригте им, лелички, батковци, баби с внуци, много земни хора. Фен масата на Глория съвсем не е това, което двама в този форум се опитват да изкарат.

Залата беше пълна отвсякъде. За втори път в живота си съм на концерт в НДК и помних залата да е по-голяма. Тя наистина се усещаше малка този път, от щото народ вътре.  

Браво на Глория! Надявам се да види дивиденти от концерта. Много труд е вложила!

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Глория изпълни песента си “Радост-тревога” в чест на своята дъщеря Симона, а тя от своя страна изведе на сцената своята собствена дъщеря Галина!🥹❤️...

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Illyria каза:

Концерта беше много хубав, на много високо ниво! Този път наистина е послушала правилните препоръки и е включила съвсем големите хитове. Единствен пълнеж ми беше "Най-добрите", с която откри, и "Его" с която закри. Нова е и няма коцертен потенциал.

Уникално звучаха старите ѝ песни на живо, с тези хубави аранжименти и живи инструменти. Да не повярва човек, че са правени преди 30 гидини. Изпя Докторе на помощ, Нека останем приятели, Червена Светлина, Най-щастливата жена, Бодигард, Тя или аз, не съм сигурен за Лъжец си беше ти, май и нея изпя. Много стари песни имаше, никога не-изпълнявани на голяма сцена. Също Присъда. 

3 часа беше концертът а минаха като 5 минути. Гостите бяха добре подредени и точно времетраене колкото да се преоблече. Може да не сте фенове на Кеба, Симона, Тони Дачева или Николай Славеев, но алтернативата е да тече инструментал докато тя се преоблича.

Глория наистина си е Певица с главно П, много мощен глас! На мен ми идват вповече балните рокли и елитното поведение. Това изгражда стена между нея и публиката, но започне ли да се раздава и сложи пеенето на първо място пред поведението на класна дама, тогава усеща човек колко е голяма Глория. 

Сцената беше доста изчистена, и само една видеостена във формата на диамант зад нея. Никога не са ми харесвали видеостени по концерти, но явно е неизбежна практика. Липсваше ми само да слезе отдоло в публиката, ама с тези бални рокли, къде?

Имаше голям диапазон хора в публиката, малки дечица, тийнейджъри, възрастни мъже със съпригте им, лелички, батковци, баби с внуци, много земни хора. Фен масата на Глория съвсем не е това, което двама в този форум се опитват да изкарат.

Залата беше пълна отвсякъде. За втори път в живота си съм на концерт в НДК и помних залата да е по-голяма. Тя наистина се усещаше малка този път, от щото народ вътре.  

Браво на Глория! Надявам се да види дивиденти от концерта. Много труд е вложила!

че тя точно двата ключови за един концерт момента е оср@ла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Концертът беше много хубав, на мен само народният блок ми дойде в повече, а и очаквах "Всеки си плаща" да е включила в него. 

Доживях да няма Феникс ремикс и Ако те няма ремикс 🤣

Баладите бяха супер, както и микса Нека останем приятели, Децата и Най-щастливата жена. 

Във финалния блок можеше да прозвучат и Златка клетка и Дива нощ, но тях за Арена 😁

Като цяло беше на много високо ниво, много приятни аранжименти и жестоко пеене на живо. Имаше много хора на средна възраст, които й се радваха, но все още има и луди, които си мислят, че сме на 17 още 🤣

 

 

Редактирано от ENJOY
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , ENJOY каза:

Концертът беше много хубав, на мен само народният блок ми дойде в повече, а и очаквах "Всеки си плаща" да е включила в него. 

Доживях да няма Феникс ремикс и Ако те няма ремикс 🤣

Баладите бяха супер, както и микса Нека останем приятели, Децата и Най-щастливата жена. 

Във финалния блок можеше да прозвучат и Златка клетка и Дива нощ, но тях за Арена 😁

Като цяло беше на много високо ниво, много приятни аранжименти и жестоко пеене на живо. Имаше много хора на средна възраст, които й се радваха, но все още има и луди, които си мислят, че сме на 17 още 🤣

 

 

Каква е темата за Арената ? Нещо казвала ли е в тази посока?

Реално само там не е имала концерт. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.06.2024 г. от 18:15, Andrew Cunanan. каза:

вече са дърти, едвали притежават физиологична възможност да се възбуждат или д*рвят.

Това какво има общо с възрастта, не е ли следствие, че даже условие, да си фен на Гюрулту? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.06.2024 г. от 6:53, Andrew Cunanan. каза:

напълнила е залата.

449030792_7924980524228684_6077534115984073110_n.jpg

Яко е раздавала покани из пенсионерски клубове на наборите и наборките, бонус към анти-остеопорозните шЪмари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория си е Глория. Адмирации за концерта, заслужавал си е. Тя е с най-добрата дискография в жанра определено. Обърнала е внимание и на доста песни от първия албум, който ми е много любим и се радвам. Дори да не спират да бълват другите, само тя може да изнесе достойно титлата си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...