Jump to content



Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Ma/\uHa ce ob/\u4a gocma npu/\u4Ho u cmu/\Ho, 4ecmo e c 6upoku naHma/\oHu. He q Muc/\u

Прилично?? Че тя не сваля едни сребърни ботуши като от преди 20 години, толкова е ретро и кичозна...  А за широките дънки, както казах, жалък опит да се прави на тийн. За съжаление няма момичета на 55, има жени на 55 и така възраст не се крие., а по-скоро ставаш за посмешище. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Jake каза:

Прилично?? Че тя не сваля едни сребърни ботуши като от преди 20 години, толкова е ретро и кичозна...  А за широките дънки, както казах, жалък опит да се прави на тийн. За съжаление няма момичета на 55, има жени на 55 и така възраст не се крие., а по-скоро ставаш за посмешище. 

MH cu 3/\e, gopu He 4eme6. 4a/\!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Me4maū cu, 6me 3By4u maka

 

с @Balkandji1 ще заголим гръд пред триъглника на властта в знак на простест и възмущение.

преди 1 час, Jake каза:

Глория изглежда перфектно за годините си, въпреки, че в лицето вече си личи, че е 50+. Няма как да спрем времето и това е нормално. НО тези муцуни, джуки, отворени усти и пози вече изобщо не и отиват. Усмихната и естества изглежда доста по-добре. Сериозно я удари кризата на менопаузата с това младо гадже и къси рокли. Та тя на 30 носеше бални рокли, сега сложи късите с камъни. 😀 И все пак облича къде, къде по-добре от Малина и Камелия, които са толкова жалки в опитите да се правят на 15 годишни пубертетки..

ами то има ли други неизмрели динозаври освен нея, за да направим съпоставка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

MH cu 3/\e, gopu He 4eme6. 4a/\!

малина е мадонята на чалгата! Рекох и отсекох!

в една алтернативна вселена щяха да направят общ гюбек хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Andrew Cunanan. каза:

малина е мадонята на чалгата! Рекох и отсекох!

в една алтернативна вселена щяха да направят общ гюбек хит.

Нека не е Мадона, защото Мадона изглежда ужасно хахах  Но да, от дъртите тя изглежда най-добре и не се обезобрази. Интересно е, че още на 30 наричаха ГЛория баба....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Jake каза:

Нека не е Мадона, защото Мадона изглежда ужасно хахах  Но да, от дъртите тя изглежда най-добре и не се обезобрази. Интересно е, че още на 30 наричаха ГЛория баба....

Мадона е легенда, каквато никоя чалга пачавретина, най-малко бабишницата Калория, някога ще бъде! КАПИШ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Мадона е легенда, каквато никоя чалга пачавретина, най-малко бабишницата Калория, някога ще бъде! КАПИШ?

Факт, но не знам как. Грозна, бездарна, но скандална. Сега е  една тъжна жена на 60+, с множество комплекси и обикаляне по млади мъже..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Jake каза:

Факт, но не знам как. Грозна, бездарна, но скандална. Сега е  една тъжна жена на 60+, с множество комплекси и обикаляне по млади мъже..

Мадоня в младините си изобщо не е била грозна, нито е бездарна, като 80% от песните ѝ са по неин текст. Доста по-интересен от Глориевите бози, дето тя подава "жокери" на Лайн0мета Ангелова, а реално пее 1 песен от 250 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мадоня в младините си изобщо не е била грозна, нито е бездарна, като 80% от песните ѝ са по неин текст. Доста по-интересен от Глориевите бози, дето тя подава "жокери" на Лайн0мета Ангелова, а реално пее 1 песен от 250 години.

За мащабите на БГ пазара Глория е постигнала доста. След като след 30 години все още прави концерти и има публика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Jake каза:

Факт, но не знам как. Грозна, бездарна, но скандална. Сега е  една тъжна жена на 60+, с множество комплекси и обикаляне по млади мъже..

O, ga, MHoo e тъжна, ocobeHo c/\eg mBoq koMeHm 😉

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Jake каза:

Нека не е Мадона, защото Мадона изглежда ужасно хахах  Но да, от дъртите тя изглежда най-добре и не се обезобрази. Интересно е, че още на 30 наричаха ГЛория баба....

От Планета пропагандираха, че е на 30, а всъщност беше на поне 300 (пластични операции и овършани къра). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jake каза:

За мащабите на БГ пазара Глория е постигнала доста. След като след 30 години все още прави концерти и има публика...

споко, ковид и естественият подбор скоро ше си свършат работата 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

споко, ковид и естественият подбор скоро ше си свършат работата 🤭

Какво правиш в темата, ако не я харесваш? Тук определено има тотални откачалки.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Jake каза:

Какво правиш в темата, ако не я харесваш? Тук определено има тотални откачалки.....

Себе си ли визираш?

Иначе аз съм

-та майка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория: Как така не знаеш текста на "Ако бях се родила река"?! ПЕЙ или шти зЪбия един шЪмар!
69985738_2423144761072523_8659327798780887040_n.jpg

@WindWalkerMonk @asylum @DarkChild @Lelqtian @GSA @fengergana @Gerganafen @adorable @Emanuela.Carey @DevilWish @Jake @xroflx9 @Balkandji1 @Blueberry @THE IIconic @meleto

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Глория: Как така не знаеш текста на "Ако бях се родила река"?! ПЕЙ или шти зЪбия един шЪмар!
69985738_2423144761072523_8659327798780887040_n.jpg

@WindWalkerMonk @asylum @DarkChild @Lelqtian @GSA @fengergana @Gerganafen @adorable @Emanuela.Carey @DevilWish @Jake @xroflx9 @Balkandji1 @Blueberry @THE IIconic @meleto

Тези лафчета го ползвахме около 2005-та, минаха 20 години...;/ Тогава беше смешно, но бяхме деца. 😕

Глория пак е пяла "Носталгия" на плейбек, никога не съм я чувал на живо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jake каза:

Тези лафчета го ползвахме около 2005-та, минаха 20 години...;/ Тогава беше смешно, но бяхме деца. 😕

Глория пак е пяла "Носталгия" на плейбек, никога не съм я чувал на живо.

 

 

Там е разликата, скъпи! Ти си бил "дете" 2005-та, а аз със синята си кръв все още не съм се бил родил. Надявам се някой ден да запазиш поне едно място в старческия дом. 😘 

 

Щом е било на плейбек, терминът "пяла" е неуместно използван, по-скоро си е отваряла устата под звуците на студийния запис.

Деса, Кама и Галош поне пеят на живо, а пък голямата претенциозница - на единственият си концерт за последните 9 години - пак само е позирала по захабена абитуриентска рокля. Някой да я светне, че е била абитуриентка преди поне 2 века и тези рокли не са за нейната възрастова група.

Ама пък едно бастунче така добре би й легнало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Andrew Cunanan. каза:

Там е разликата, скъпи! Ти си бил "дете" 2005-та, а аз със синята си кръв все още не съм се бил родил. Надявам се някой ден да запазиш поне едно място в старческия дом. 😘 

 

Щом е било на плейбек, терминът "пяла" е неуместно използван, по-скоро си е отваряла устата под звуците на студийния запис.

Деса, Кама и Галош поне пеят на живо, а пък голямата претенциозница - на единственият си концерт за последните 9 години - пак само е позирала по захабена абитуриентска рокля. Някой да я светне, че е била абитуриентка преди поне 2 века и тези рокли не са за нейната възрастова група.

Ама пък едно бастунче така добре би й легнало.

Камелия и пеене 

WWW.FACEBOOK.COM

Камелия - “Кукавица”

 хахахаха това трябва да е шега. Камелия е една от най-бездарните чалгарки в бранша. Галена на живо е потрес. Остава само Деси Слава.  Да слагаш Камелия и Галена в едно изречение с пеенето на Глория е пародия. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Jake каза:

Камелия и пеене 

WWW.FACEBOOK.COM

Камелия - “Кукавица”

 хахахаха това трябва да е шега. Камелия е една от най-бездарните чалгарки в бранша. Галена на живо е потрес. Остава само Деси Слава.  Да слагаш Камелия и Галена в едно изречение с пеенето на Глория е пародия. 

 

Така е, Камелия и Галена пеят, истински певеици с талант, харизма, музиковедки! Глора бездарно квичи и крещи върху плейбека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Jake каза:

Камелия и пеене 

WWW.FACEBOOK.COM

Камелия - “Кукавица”

 хахахаха това трябва да е шега. Камелия е една от най-бездарните чалгарки в бранша. Галена на живо е потрес. Остава само Деси Слава.  Да слагаш Камелия и Галена в едно изречение с пеенето на Глория е пародия

 

Ама така хубаво си го написал, просто няма какво да продължаваме :) И какво сравняваш професионални певици, като Камелия и Галена с трактористката и шЪмаротерапевтка Гюрулту? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е скучна. Един приятел беше на концерта й на първия ред и си е тръгнал на народния блок. Просто няма концепция, или поне не правилната такава. Ето сега вместо една арена да напълни, пълни разни зали. Вместо да качи песента в един канал, тя я качва в 100 други. Вместо да вложи в един проект, но да е топ, тя влаза в 10 дето са бозЪ. Хората са си го казали отгоре. Тънкаж си е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Глория е скучна. Един приятел беше на концерта й на първия ред и си е тръгнал на народния блок. Просто няма концепция, или поне не правилната такава. Ето сега вместо една арена да напълни, пълни разни зали. Вместо да качи песента в един канал, тя я качва в 100 други. Вместо да вложи в един проект, но да е топ, тя влаза в 10 дето са бозЪ. Хората са си го казали отгоре. Тънкаж си е. 

Тя няма за кога да се доказва, има песни за цял живот...На нейно място дори не бих пускал повече от 1-2 песни на годината. Тя е изградено име с дискография, другото е за хоби.  "Его" и "Вълк" са правилната посока, другото са излишни бози.  Арена армеец не знам дали ще напълни. но пък щом отрепки като Криско и Скандау го правят.....

Редактирано от Jake
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...