Jump to content



Препоръчани коментари

Всеки фен си мечтае неговият любимец да прави концерти. В това отношение Глория е топ. Няма как всичко да е перфектно, но жената се е постарала доста.  Браво за концерта!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бях този път. Отказах се и от поканата, и от билета си. Реших да видя нещата отстрани. Със сигурност е имало хубави моменти на концерта и исках да се видя с доста хора, НО... в един друг смисъл не бях с усещането, че нещо важно пропускам. Тя в пиано бара ни създаваше същата, ако не и по-добра атмосфера.

Първо, радвам се, че ме е чула за песни като "Нека останем приятели", "Живея, няма време", "Пепеляшка", "Докторе на помощ" и др., които с години пренебрегваше, а имат своето място на голям концерт. За втори път на голям такъв обаче пренебрегва албум като "12 диаманта" и почти нищо не изпява от него - а от там има 4 топ хита, както и песни като "Кръговрат", "Намери си майстора", "Илюзия", "Добре дошъл", "Песента", "Откраднат миг". Да ме извинява някой, ако се бъркам. Ясно е, че не може всичко, но мисля, че фолклорни китки от по 1 час и милион специални гости, които отдавна с нищо не са специални... излишно е, как не го разбра?! И 100 песни от Симона, с цялото ми уважение - да си ги пее на неин концерт. Пели ли са "Имам нужда от теб" поне? Концертите на Глория отдавна не са на Глория, а на Глория & Family & Friends. Супер е идеята за мултимедията този път.

Отсъствието на Загоров също не е случайно. Бил е поканен. И не, не е бил толкова възпрепятстван, както се твърди, защото и преди това пак си идваше до БГ. Да предпочетеш да ловиш риба по фиордите на Норвегия е показателно за това как се чувстваш. Но поне можеше сама да си изпее "По навик", какво толкова - не че не го е правила...

Майката и сестрата на Загоров са били там и не е изпяла "Не остарявай, мамо", на която сестра му е автор на текста, а е посветена на майка им, и има голяма награда от Тракия фолк с нея - 24 г., откакто е излязла, така и никъде не я изпя. Можеше да се помисли малко повече репертоара и да се остави място за повече любими песни. Кой каквото и да ми говори, тъжна е била на този концерт. Не е слязла и в публиката този път, и не заради заснемането - миналия път го направи. Не знам дали ще се издаде на двд - Пайнер вече не издавали двд-та, разбрах, заради нея може и да има изключение. Но след постпродукцията ще го качат поне в канала ѝ. Всичко е преминало прилично и класически. Да е жива и здрава и да има успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, adorable каза:

Не бях този път. Отказах се и от поканата, и от билета си. Реших да видя нещата отстрани. Със сигурност е имало хубави моменти на концерта и исках да се видя с доста хора, НО... в един друг смисъл не бях с усещането, че нещо важно пропускам. Тя в пиано бара ни създаваше същата, ако не и по-добра атмосфера.

Първо, радвам се, че ме е чула за песни като "Нека останем приятели", "Живея, няма време", "Пепеляшка", "Докторе на помощ" и др., които с години пренебрегваше, а имат своето място на голям концерт. За втори път на голям такъв обаче пренебрегва албум като "12 диаманта" и почти нищо не изпява от него - а от там има 4 топ хита, както и песни като "Кръговрат", "Намери си майстора", "Илюзия", "Добре дошъл", "Песента", "Откраднат миг". Да ме извинява някой, ако се бъркам. Ясно е, че не може всичко, но мисля, че фолклорни китки от по 1 час и милион специални гости, които отдавна с нищо не са специални... излишно е, как не го разбра?! И 100 песни от Симона, с цялото ми уважение - да си ги пее на неин концерт. Пели ли са "Имам нужда от теб" поне? Концертите на Глория отдавна не са на Глория, а на Глория & Family & Friends. Супер е идеята за мултимедията този път.

Отсъствието на Загоров също не е случайно. Бил е поканен. И не, не е бил толкова възпрепятстван, както се твърди, защото и преди това пак си идваше до БГ. Да предпочетеш да ловиш риба по фиордите на Норвегия е показателно за това как се чувстваш. Но поне можеше сама да си изпее "По навик", какво толкова - не че не го е правила...

Майката и сестрата на Загоров са били там и не е изпяла "Не остарявай, мамо", на която сестра му е автор на текста, а е посветена на майка им, и има голяма награда от Тракия фолк с нея - 24 г., откакто е излязла, така и никъде не я изпя. Можеше да се помисли малко повече репертоара и да се остави място за повече любими песни. Кой каквото и да ми говори, тъжна е била на този концерт. Не е слязла и в публиката този път, и не заради заснемането - миналия път го направи. Не знам дали ще се издаде на двд - Пайнер вече не издавали двд-та, разбрах, заради нея може и да има изключение. Но след постпродукцията ще го качат поне в канала ѝ. Всичко е преминало прилично и класически. Да е жива и здрава и да има успехи.

Пак ли не е пяла?

Тъпачка! Пропуснала е топ хитачките, а е пяла бозата "Най-добрите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не пяха "Имам нужда от теб" и по-добре. По-важна беше "Радост-тревога", но и нея я изпя само акапелно. А на акапелата на "За тебе, майко" ми направи впечатление, че избързваше ужасно много.

Все пак другите звучаха много яко с новите аранжименти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Имам нужда от теб" им е най-хубавата дуетна песен и никога не са я пели на концерт, не "Няма кой да ме спре". "Радост-тревога" не е изпълнявала цялата от 2009 концерта. 

От песните за майката, както казах, има и друга - да не го забравя.

Не е пяла "Сбогом, адиос" и "Дива нощ" отново, този път и "Златна клетка" липсва. Пак казвам, не може всичко, ама не може точно без тези. 1 час фолклор, аман. Славеев вече е излишен и по-специално да спре с Катерино моме, можеше само двата им последни дуета да бяха изпели и стига толкова.

Новите аранжименти са супер, да, но пак има песни с подложки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

това пято ли е изобщо на концерт? Имам чувстото, че Глория мрази тази песен. Сигурно този път отново е скипнала всичко от "Влюбена в живота". А можеше поне "Обич моя" да забие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има песни, които винаги е заобикаляла, може би просто не са й удобни за изпяване - "Откраднат миг", "Обич моя", "За първи път"... и "Не остарявай, мамо" .. Нямам обяснение!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

това пято ли е изобщо на концерт? Имам чувстото, че Глория мрази тази песен. Сигурно този път отново е скипнала всичко от "Влюбена в живота". А можеше поне "Обич моя" да забие. 

 

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Има песни, които винаги е заобикаляла, може би просто не са й удобни за изпяване - "Откраднат миг", "Обич моя", "За първи път"... и "Не остарявай, мамо" .. Нямам обяснение!

“To/\koBa MoGa!” (6/\qqqqqn: 6aMap)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:

това пято ли е изобщо на концерт? Имам чувстото, че Глория мрази тази песен. Сигурно този път отново е скипнала всичко от "Влюбена в живота". А можеше поне "Обич моя" да забие. 

На концерт - не, но на доста участия напоследък я пее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , stereoto_ каза:

Има песни, които винаги е заобикаляла, може би просто не са й удобни за изпяване - "Откраднат миг", "Обич моя", "За първи път"... и "Не остарявай, мамо" .. Нямам обяснение!

"Откраднат миг" я пя през 2009, а тук преди години пусна акустична версия от хола си. :D

"За първи път" също я пя тогава, през 2015 не съм сигурен. 

За мен най-големите липси бяха "Сбогом, адиос", "Илюзия", "Дива нощ", които пее много рядко. Оттам-нататък - "По навик", "Скъпи, купи ми нещо", "100% жена", "Дар от Бога".

И да не забравя - "Ненаситна", най-големият й бърз хит за последните 15 години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересувам се от това дали е пяла големите си хитове - айде боклуците дето говорите ОК, но пяла ли е най - добрите, кадифе и всички мегахитове със Симон Заговора. Освен това пяла ли е хитовете от последните пет години, които са толкова много, но сега не им помня имената. 

Симона пя ли някои от топ хитовете си също? То тя има толкова много, но пак 3/4 песни дали е изпяла?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Гледам под една снимка на която този Добри подарява цветя на Глория и тя написала "Мерси, мило".. Изглежда толкова нелепа с това, на 50+ да се влюби като ученичка в 30 годишен охранител със скъсани дънки...  Доста ниско падна с това...не можа да се оправи с тези комплекси и това е.. Когато и бие шута. пак ще зареже кариерата си. Той сега яко дърпа парички...

Редактирано от Jake
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Jake каза:

Гледам под една снимка на която този Добри подарява цветя на Глория и тя написала "Мерси, мило".. Изглежда толкова нелепа с това, на 50+ да се влюби като ученичка в 30 годишен охранител със скъсани дънки...  Доста ниско падна с това...не можа да се оправи с тези комплекси и това е.. Когато и бие шута. пак ще зареже кариерата си. Той сега яко дърпа парички...

"Не завиждай, мило 😘 "  


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, stereoto_ каза:

"Не завиждай, мило 😘 "  

Не съм гей, като 99% от Глория фенс. Просто стана за смях..Играеше го много "високо ниво", накрая стана като Луна с някакви младоци. Поне да беше мъж с клас, а той е от Люлин, бивша чалга охрана..  Жената има внучка. 😆

 

Някой има ли списък с песните които е пяла? Аз се чудя защо пее бози като "Не заслужаваш", а не нещо "Не остарявай мамо"..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Jake каза:

Не съм гей, като 99% от Глория фенс. Просто стана за смях..Играеше го много "високо ниво", накрая стана като Луна с някакви младоци. Поне да беше мъж с клас, а той е от Люлин, бивша чалга охрана..  Жената има внучка. 😆

 

Някой има ли списък с песните които е пяла? Аз се чудя защо пее бози като "Не заслужаваш", а не нещо "Не остарявай мамо"..

30 годишният Добри първо пълни Гло, после Симона и накрая внучката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

30 годишният Добри първо пълни Гло, после Симона и накрая внучката.

Добри си пълни само джоба. Тя милата е толкова влюбена, май никога не е била така, за това прави песни като луда и изглежда много щастлива. Остава и да забременее сега ... тогава цирка ще е пълен. 🤣 

Редактирано от Jake
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Andrew Cunanan. каза:

30 годишният Добри първо пълни Гло, после Симона и накрая внучката.

Дано оплоди и Гюрулту и Симона Заговора да родят на една и съща дата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.07.2024 г. от 13:20, DenFevgo каза:

"Откраднат миг" я пя през 2009, а тук преди години пусна акустична версия от хола си. :D

"За първи път" също я пя тогава, през 2015 не съм сигурен. 

За мен най-големите липси бяха "Сбогом, адиос", "Илюзия", "Дива нощ", които пее много рядко. Оттам-нататък - "По навик", "Скъпи, купи ми нещо", "100% жена", "Дар от Бога".

И да не забравя - "Ненаситна", най-големият й бърз хит за последните 15 години...

Да разбирам, че е пропуснала всички тези хитове, които се знаят от всеки, но е пяла някакви отдавна не изпълнявани песни от първите албуми, любими на нейните фенове. Май добре, че не отидох - 92-ри набор съм, но не съм й чак от запалените фенове и щях да се чудя какви са тия песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвате "не може всичко да изпее". Ама може един час народно, отегчителни рецитали на Симона, Славеев и кой ли още не. На хората не им пука колко рокли е сменила, интересува ги дали са прозвучали любимите им песни. Едно преобличане би било достатъчно. Даже можеше докато се преоблича Симона или друга певица от оркестъра да пее пак ГЛОРИЕВИ песни, за да са по-малко тези, които не са прозвучали изобщо. "Връщам се след малко, през това време колежката/Симона ще ме замести". И без това тембърите им с този на Симона са идентични. За повече от 1 почивка на гласа има плейбек, който тя и без това си ползва.

Открила е с подигравателната боза "Най-добрите", закрила с плейбек... Щом самите фенове излизат с това, че било "хубаво", а не страхотно, перфектно, правя си изводите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста глупости са наприказвани нагоре от хора, които не са присъствали, но явно имат голям интерес към нея и концерта й...

За мен единствената да кажем по-голяма грешка и недостатък беше народното за сметка на липсващи хитове. Пя много песни, а тези от 90-те бяха със супер яки нови аранжименти и не сме ги слушали от години, а мрънкахме за тях. 

Общо взето изпълни следните песни извън народните:

1993 - Нека останем приятели

1994 - Децата, Най-щастливата жена, Щастието е магия

1995 - Останете ме намира, За добро или зло, За тебе майко, Приятелко ти моя най-добра - ремикс

1996 - Тя или аз

1997 - Носталгия, Докторе на помощ, Живея, няма време, Уморих се от теб

1998 - Вика моята душа, Погрешен адрес, Богидард

1999 - Циганско сърце, Пепеляшка

2000 - Червена светлина, Радост-тревога, Жените са цветя

2001 - Ако бях се родила река, Любовен дъжд, Като куче и котка, Ледена кралица - ремикс с Азис

2003 - Феникс, Крепост, Очакване, Лабиринт, Не заслужаваш, На неверен да съм вярна

2004 - Присъда, Не сме безгрешни

2006 - Сезони, Благодаря

2007 - Ако те няма

2013 - Пясъчни кули

2016 - Няма кой да ме спре

2022 - Jace Jace

2023 - Най-добрите, Вълк, Звезда на вечерта

2024 - Его, Музиката е лек

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@DenFevgo Ама голям ви е зор да си пишете 3-5 човека присъствали на концерта и никой друг не давате да обели дума. Не би ли трябвало да се радвате, че очевидно и на нефенове им е интересно? Аз какво да направя, че концертът й за пореден път не се излъчваше на живо, за да може после да си изглади и напасне изпълненията в студио както винаги. Да беше го пуснала на живо, щях да коментирам след като съм гледал. След като не го пусна лайв, естествено, че впечатленията ми са на база това, което ВИЕ, нейните фенове сте разказали за концерта. Предполага се, че пишете достоверна информация или бъркам? Все пак благодаря за пълния списък, това определено е полезно за нас не присъствалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

Доста глупости са наприказвани нагоре от хора, които не са присъствали, но явно имат голям интерес към нея и концерта й...

За мен единствената да кажем по-голяма грешка и недостатък беше народното за сметка на липсващи хитове. Пя много песни, а тези от 90-те бяха със супер яки нови аранжименти и не сме ги слушали от години, а мрънкахме за тях. 

Общо взето изпълни следните песни извън народните:

1993 - Нека останем приятели

1994 - Децата, Най-щастливата жена, Щастието е магия

1995 - Останете ме намира, За добро или зло, За тебе майко, Приятелко ти моя най-добра - ремикс

1996 - Тя или аз

1997 - Носталгия, Докторе на помощ, Живея, няма време, Уморих се от теб

1998 - Вика моята душа, Погрешен адрес, Богидард

1999 - Циганско сърце, Пепеляшка

2000 - Червена светлина, Радост-тревога, Жените са цветя

2001 - Ако бях се родила река, Любовен дъжд, Като куче и котка, Ледена кралица - ремикс с Азис

2003 - Феникс, Крепост, Очакване, Лабиринт, Не заслужаваш, На неверен да съм вярна

2004 - Присъда, Не сме безгрешни

2006 - Сезони, Благодаря

2007 - Ако те няма

2013 - Пясъчни кули

2016 - Няма кой да ме спре

2022 - Jace Jace

2023 - Най-добрите, Вълк, Звезда на вечерта

2024 - Его, Музиката е лек

 

 

gobpe e nogbpa/\a. npaBu/\Ho e nponycHa/\a Bcu4ko om 2007 go 2013  u om 2013 go 2022 🫣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...