Jump to content



Препоръчани коментари

преди 45 минути, Gerganafen каза:

@DenFevgo Ама голям ви е зор да си пишете 3-5 човека присъствали на концерта и никой друг не давате да обели дума. Не би ли трябвало да се радвате, че очевидно и на нефенове им е интересно? Аз какво да направя, че концертът й за пореден път не се излъчваше на живо, за да може после да си изглади и напасне изпълненията в студио както винаги. Да беше го пуснала на живо, щях да коментирам след като съм гледал. След като не го пусна лайв, естествено, че впечатленията ми са на база това, което ВИЕ, нейните фенове сте разказали за концерта. Предполага се, че пишете достоверна информация или бъркам? Все пак благодаря за пълния списък, това определено е полезно за нас не присъствалите.

Разбира се, че трябва да пишат хора, които са присъствали, това има ли смисъл изобщо от коментар. :D :D :D 

Няма концерт на изпълнител, който да се излъчва на живо. Това се случва много рядко и основно със сборни концерти или концерти тип Българската Коледа и т.н. Разбира се, че има постпродукция, монтаж, корекции, това са нормални неща. Ако не се лъжа промоцията на 12 диаманта през 2000 се излъчваше на живо по Верея ТВ. 

Каквито и недостатъци да е имал концертът, фактите са факти - много по-добър от тези на Софи Маринова или Тони Стораро. Ако имаше зад гърба си Ку-Ку Бенд и спонсор като Солов, вероятно щеше да го направи още по-добре. Ще видим как ще е Преслава в Арена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DenFevgo каза:

Разбира се, че трябва да пишат хора, които са присъствали, това има ли смисъл изобщо от коментар. :D :D :D 

Няма концерт на изпълнител, който да се излъчва на живо. Това се случва много рядко и основно със сборни концерти или концерти тип Българската Коледа и т.н. Разбира се, че има постпродукция, монтаж, корекции, това са нормални неща. Ако не се лъжа промоцията на 12 диаманта през 2000 се излъчваше на живо по Верея ТВ. 

Каквито и недостатъци да е имал концертът, фактите са факти - много по-добър от тези на Софи Маринова или Тони Стораро. Ако имаше зад гърба си Ку-Ку Бенд и спонсор като Солов, вероятно щеше да го направи още по-добре. Ще видим как ще е Преслава в Арена. 

Ами вие я закопавате повече и от самата нея тогава с тези си коментари. "Трябвало" да пишат само обичайните, присъствалите. Значи според вас няма как да има някакъв прогрес и евентуално да е впечатлила и нови фенове, евентуално и на някой извън тия 3000 да му е интересно. Ок.

"На никой не му се излъчват концертите на живо" и после даваш пример, че точно неин някога се е излъчвал. Да беше скандализирала и да беше се изфукала с пълната зала, достатъчно време имаше да уреди пряко излъчване след като билетите свършиха.

Нейната "постпродукция" я знаем, от предишен концерт самите й фенове бяхте качвали "сурови" изпълнения от микрофона за сравнение с преработените, включени в ДВД-то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DenFevgo каза:

Доста глупости са наприказвани нагоре от хора, които не са присъствали, но явно имат голям интерес към нея и концерта й...

За мен единствената да кажем по-голяма грешка и недостатък беше народното за сметка на липсващи хитове. Пя много песни, а тези от 90-те бяха със супер яки нови аранжименти и не сме ги слушали от години, а мрънкахме за тях. 

Общо взето изпълни следните песни извън народните:

1993 - Нека останем приятели

1994 - Децата, Най-щастливата жена, Щастието е магия

1995 - Останете ме намира, За добро или зло, За тебе майко, Приятелко ти моя най-добра - ремикс

1996 - Тя или аз

1997 - Носталгия, Докторе на помощ, Живея, няма време, Уморих се от теб

1998 - Вика моята душа, Погрешен адрес, Богидард

1999 - Циганско сърце, Пепеляшка

2000 - Червена светлина, Радост-тревога, Жените са цветя

2001 - Ако бях се родила река, Любовен дъжд, Като куче и котка, Ледена кралица - ремикс с Азис

2003 - Феникс, Крепост, Очакване, Лабиринт, Не заслужаваш, На неверен да съм вярна

2004 - Присъда, Не сме безгрешни

2006 - Сезони, Благодаря

2007 - Ако те няма

2013 - Пясъчни кули

2016 - Няма кой да ме спре

2022 - Jace Jace

2023 - Най-добрите, Вълк, Звезда на вечерта

2024 - Его, Музиката е лек

 

 

ллюбими, но пак има пълнежи - Его, звезда на вечерта, музиката е лек... няма кой да ме спре вместо "ако счупят всяка нота"/"имам нужда от теб"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

ллюбими, но пак има пълнежи - Его, звезда на вечерта, музиката е лек... няма кой да ме спре вместо "ако счупят всяка нота"/"имам нужда от теб"...

За какво да пее за 3-ти път "Ако счупят всяка нота"? 

Нормално е да изпеят другия си дует, който не е звучал на голям концерт.

"Его" и триото с Кеба са нови песни, няма как да не ги вкара в концерта си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

мечтан сетлист:
1. яче, яче
2. просто съвършени
3. изсвирете нещо ударно
4. пясъчни кули
5. имам нужда от теб - без Сима Заглорска
6. Ненаситна
7. До последната сълза
8. Можеш ли да ме обичаш
9. Прави любов, а не война
10. Ако те няма
11. Кръговрат 
12. Изповед
13. Намери си майстора
14. Присъда
15. Не сме безгрешни
16. Крепост
17. Феникс оригинал!!!
18. Ледена кралица
19. Добре дошъл
20. Не остарявай, мамо
21. Любовен дъжд
22. Илюзия
23. Сбогом, адиос
24. Радост-тревога
25. Скъпи, купи ми нещо
26. 100%-това жена
27. очи като звезди/вика моята душа
28. оставете ме на Мира
29. носталгия
30. уморих се от теб
31. откраднат миг
32. за добро или зло
33. ангел с дяволска душа
34. щастието е магия
35. за тебе майко
36. благодаря
37. по навик
38. белите манастири

39. приятелко, ти, моя най-добра

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, DenFevgo каза:

Разбира се, че трябва да пишат хора, които са присъствали, това има ли смисъл изобщо от коментар. :D :D :D 

Няма концерт на изпълнител, който да се излъчва на живо. Това се случва много рядко и основно със сборни концерти или концерти тип Българската Коледа и т.н. Разбира се, че има постпродукция, монтаж, корекции, това са нормални неща. Ако не се лъжа промоцията на 12 диаманта през 2000 се излъчваше на живо по Верея ТВ. 

Каквито и недостатъци да е имал концертът, фактите са факти - много по-добър от тези на Софи Маринова или Тони Стораро. Ако имаше зад гърба си Ку-Ку Бенд и спонсор като Солов, вероятно щеше да го направи още по-добре. Ще видим как ще е Преслава в Арена. 

ако не се лъжа няколко промоции на Емилия се излъчваха на живо по Планета ТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, pacho каза:

За какво да пее за 3-ти път "Ако счупят всяка нота"? 

Нормално е да изпеят другия си дует, който не е звучал на голям концерт.

"Его" и триото с Кеба са нови песни, няма как да не ги вкара в концерта си.

Любовен дъжд ga nee Bceku n1m Moe 🫣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз исках да присъствам, но билетите бяха свършили...

Като ви чета коментарите наистина се чудя защо в пяла толкова много песни които не са били хитове. както и народното. Да призная честно тези "Доктор на помощ" и още няколко, дори не съм ги и чувал.. "Няма кой да ме спре" също никога не е била хит. За народното пеене над час, също съм учуден. Глория така и не разбра, че не и се отдава и не е нейния жанр. Кеба и СЛавеев са напълно излишни. Симона е логично да е там, все пак е нейна дъщеря и е нормално да я промотира, момичето си пее. 

Глория никога не е имала много добър усет за това какво харесва публиката на концерти и участия, нормално да не е всичко перфектно, но за днешни дни за мене това е доста добър концерт. АКо беше с Ку Ку бенд, само Софка може да я конкурира. Дани Милев са много слаби, но явно са по-евтини и лесни за репетиции. Гледах от части концерта на Тони Стораро и няма такава манджа с грозде, всякакви хора излизат, пеят нещо си, той пее на Лили Иванова, изобщо гротестка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Jake каза:

Аз исках да присъствам, но билетите бяха свършили...

Като ви чета коментарите наистина се чудя защо в пяла толкова много песни които не са били хитове. както и народното. Да призная честно тези "Доктор на помощ" и още няколко, дори не съм ги и чувал.. "Няма кой да ме спре" също никога не е била хит. За народното пеене над час, също съм учуден. Глория така и не разбра, че не и се отдава и не е нейния жанр. Кеба и СЛавеев са напълно излишни. Симона е логично да е там, все пак е нейна дъщеря и е нормално да я промотира, момичето си пее. 

Глория никога не е имала много добър усет за това какво харесва публиката на концерти и участия, нормално да не е всичко перфектно, но за днешни дни за мене това е доста добър концерт. АКо беше с Ку Ку бенд, само Софка може да я конкурира. Дани Милев са много слаби, но явно са по-евтини и лесни за репетиции. Гледах от части концерта на Тони Стораро и няма такава манджа с грозде, всякакви хора излизат, пеят нещо си, той пее на Лили Иванова, изобщо гротестка...

hit!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Сцената обичам лудо каза:

Турбо хитачка, да помисли да и направи една ъндърграунд версия 2024 година. :P 

Глория е една от малкото, ако не и единствената която пее много по-добре последните години в сравнение с началото на кариера си. Много по-слаб и несигурен глас, в годините стана доста по-уверен и мощен.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , DenFevgo каза:

Каквито и недостатъци да е имал концертът, фактите са факти - много по-добър от тези на Софи Маринова или Тони Стораро.

Не може да се прави чак такова сравнение и да се поставя някой от 3те концерта над другия - коренно различни бяха.

преди 15 часа , Jake каза:

Да призная честно тези "Доктор на помощ" и още няколко, дори не съм ги и чувал..

За мен тази песен е един от хитовете й по онова време, но зависи откога слушаш Глория де :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Докторе на помощ" беше наистина много вървежна, беше като нарицателно. Казвали са ми, че заедно с "Пепеляшка" и "Уморих се от теб" са ги въртели по тогавашните клубове заедно с още хитове като "Жега", "Левовете в марки", "Ало, такси", "Чук-чук", "Ново гадже", "На море" и подобни... Глория си имаше по едни 5 хита от албум и нямаше пълнежи.

Хубаво е, че ги е изпяла на концерта. Имаше още едни 10 заслужили да прозвучат, ама... минало свършило. Може пък сега в Пловдив да изкара някои от другите, тъкмо няма да има толкова специални гости.

Със Солов имаха снимка в месеците преди концертите, така че... не знам, може и да е помогнал с нещо.

На Загоров ще му дърпаме ушите, макар че и него го разбирам.  Кръщенето на детето е едно, концерт - където ще ескалират емоции, е друга история. Щеше да е гвоздей на програмата с "По навик" иначе, де.

Съжалявам, че едно време не са ме завели на този първия концерт:

Тогава е била баш еуфорията, а аз чак 2003 я видях за първи път. Васко я е виждал 2000 в Панаира - да припомни, ако иска, какъв фурор е било. Сега вече не е същото, не само при нея. Който и да прави концерт, има едни 2-3 вдигащи момента и другото е все едно седим и пием кафе. Аз мисля, че ѝ трябва друга зала - това НДК вече ми е като запустялата резиденция на Живков на Приморско.

Не казвам по-голяма или по-малка, а друга. И повече концерти на открито, така го виждам - да си го създаде пак като традиция, и наемите са по-малки по провинцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е била популярна преди 25 години....Факта, че след това не я е пяла по концерти и турнета показва, че отдавна е забравена...И все пак е хубаво, че пее песни от този период, защото около мутренските си години се срамуваше от старото си АЗ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Jake каза:

Глория е една от малкото, ако не и единствената която пее много по-добре последните години в сравнение с началото на кариера си. Много по-слаб и несигурен глас, в годините стана доста по-уверен и мощен.  

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА... ОКЕЙ! Нещо не ти се отдава да усетиш чувството и топлината в гласа и душата, с която пееше някога, за разлика от сегашния й студен и заучен маниер на пеене с едно намусено и отрицателно звучене. Слаб и несигурен е гласът на любимката ти, който на всеки по-височък тон трепери и пада като самолет както тогава, така и днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 час, Kristi каза:

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА... ОКЕЙ! Нещо не ти се отдава да усетиш чувството и топлината в гласа и душата, с която пееше някога, за разлика от сегашния й студен и заучен маниер на пеене с едно намусено и отрицателно звучене. Слаб и несигурен е гласът на любимката ти, който на всеки по-височък тон трепери и пада като самолет както тогава, така и днес.

Ако нейния глас е несигурен и слаб, то не знам коя изобщо може да пее? ХАХХАХА Галена която крещи и се дере или Анелия която е неслушаема на живо? Камелия, която грачи като гарга и едва е научила едно досадно вибрато? Може би Ивана, която никога не се отказа от това кръчмарско пеене....

Единствено Деси СЛава и Софка, могат да бъдат конкуренция на Глория като глас. Емилия и Преслава, Нелина също до някъде. Всичко друго е леш ....

Редактирано от Jake
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...