Jump to content



Препоръчани коментари

Много хейт сипят двама-трима тук, явно бивши фенове, защото знаят всеки детайл за нея и знаят къде я боли. От къде идва толкова злоба не знам.

Жената наистина направи много хубав концерт. Докторе и Пепеляшка никога не са ми били любими песни, обаче мале колко яко звучаха с тези нови аранжименти, бях шокиран! Друго нещо е да ги чуеш на живо, дано на записа поне малко да се пресъздаде същата емоция. 

Нямаше един час народно пеене, на знам защо преувеличават така тук, 20-30 мин. най-много. Селекцията също беше много добра, наистина Глория има проблем с подпирането на песни за концерти, но тука се бе вслушала в доста съвети. 

По-малко негодувайте и се радвайте, че го направи концерта. Артистите днес имат много блясък покрай тях, но не движат толкова средства както изглежда отстрани. Такива събития са адски скъпи, трябва много труд, изобщо не се работи лесно с толкова много хора, и факта, че го прави толкова години, е показател, че наистина си цени работата и феновете. 

Не може през 2024 да сравнявате труда и резултати от 2000 г. Артисте днес са просто едни служители както всеки друг работник покрай тях. Да успяваш днес да изпъкваш толково, както успява Глория, си е за похвал! 

Честито ѝ, че и в Русе ще прави концерт, няма умора тази жена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой беше се оплакал, че не е слизала при публиката в НДК - ето, сега се е престрашила, ама скоро няма да повтори сигурно :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.07.2024 г. от 19:33, pacho каза:

В Пловдив не е събрала особено много май.

Достатъчно бяха, балконите бяха разпродадени първи заради по-адекватната цена - 40 лв срещу 80 за местата долу, и доста хора слязоха оттам, при което долу се напълни.

За мен този концерт беше по-добър от НДК - нямаше ги семейните истории, нямаше толкова говорене, народното беше съкратено, хората се кефеха дори на Кеба и Симона, които се представиха също много добре. Слезе в публиката, няколко биса, след последния изпя микс от Данас ми йе дан, Стопроцентова жена и Дар от Бога. Нямаше ги този път латино и баладичните миксове. 

На Глория й трябва точно един хит на година и добър маркетинг - няма кой да я мине и след 30 години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DenFevgo каза:

На Глория й трябва точно един хит на година и добър маркетинг - няма кой да я мине и след 30 години. 

Това не е лесна работа за закостеняла аутистичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.07.2024 г. от 23:37, Illyria каза:

Много хейт сипят двама-трима тук, явно бивши фенове, защото знаят всеки детайл за нея и знаят къде я боли. От къде идва толкова злоба не знам.

Жената наистина направи много хубав концерт. Докторе и Пепеляшка никога не са ми били любими песни, обаче мале колко яко звучаха с тези нови аранжименти, бях шокиран! Друго нещо е да ги чуеш на живо, дано на записа поне малко да се пресъздаде същата емоция. 

Нямаше един час народно пеене, на знам защо преувеличават така тук, 20-30 мин. най-много. Селекцията също беше много добра, наистина Глория има проблем с подпирането на песни за концерти, но тука се бе вслушала в доста съвети. 

По-малко негодувайте и се радвайте, че го направи концерта. Артистите днес имат много блясък покрай тях, но не движат толкова средства както изглежда отстрани. Такива събития са адски скъпи, трябва много труд, изобщо не се работи лесно с толкова много хора, и факта, че го прави толкова години, е показател, че наистина си цени работата и феновете. 

Не може през 2024 да сравнявате труда и резултати от 2000 г. Артисте днес са просто едни служители както всеки друг работник покрай тях. Да успяваш днес да изпъкваш толково, както успява Глория, си е за похвал! 

Честито ѝ, че и в Русе ще прави концерт, няма умора тази жена!

Ама какъв артист е Глория?! Айде малко да се усещате за кого говорите!

С какво изпъква Глория днес? Хитове няма! Най-големите й фенове я изоставиха. Сред масовата публика е напълно непозната!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, също мисля, че думата артист не приляга на Глория. Тя е напълно безидейна, не предлага буквално нищо различно от 20 години. Пее си едно и също и изглежда така, както цял живот. Живее в една тясна рамка.

Певица е - да. Артист - в никакъв случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Роско каза:

Има билети за концерта в Русе. 

Само в Грабо засега... Не разбирам защо се делят билетите в цели 3 сайта, както и защо се пуска информация, че са в продажба в трите платформи, а очевидно на този етап е само едната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Karma93 каза:

Това в коридора на Пайнер ли е снимано? Дано не е счупила саксията

А в главната роля, че и на обложката - Елена Паришева ... Коя е кокошката и коя яйцето няма смисъл да питаме ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

А в главната роля, че и на обложката - Елена Паришева ... Коя е кокошката и коя яйцето няма смисъл да питаме ... 

Не знам коя е, но е плоска  в лице като цапната с тиган.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 31.07.2024 г. от 16:52, Balkandji1 каза:

Пуснете клипчета от концерта в Пловдив. Колко публика събра?

Снимките са точно преди началото на концерта 8:44. Схемата е от 8:31. Не вярвам по-късно някой да е купил. В epaygo също се продаваха билети. Предполагам и там е имало свободни.

 

B1EF1562-531C-4711-B96B-9C318181CD4E-min.jpeg

Редактирано от AysheYaneva
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

30 години класа и професионализъм ❤️ 👑 Gloria 👑

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.08.2024 г. от 10:48, AysheYaneva каза:

Снимките са точно преди началото на концерта 8:44. Схемата е от 8:31. Не вярвам по-късно някой да е купил. В epaygo също се продаваха билети. Предполагам и там е имало свободни.

 

B1EF1562-531C-4711-B96B-9C318181CD4E-min.jpeg

толкоз напъване и пак една сюрия празни места 🤡

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Andrew Cunanan. каза:

толкоз напъване и пак една сюрия празни места 🤡

От далече се е надушвала липсата на скара бира и съвсем нормално да не успее да продаде всичките 200 билета за запълването на терена. Да и е за урок - ако има изобщо следващ път, никакви летни театри, никакви тьотки като Симона 3 и Чиба - близката нива, наливна бира по левче, кибабчита кифтета, трактор вместо сцена, лепа брена и сръбско на макс, че с нейните песни си песни ще изгони публиката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи пак гледах клипове от концерта в НДК и за първи път чувам Глория на толкова места да пее фалшиво....Това изобщо не е типично за нея, много лутане между тоналностите, но все пак се надявам да не е прекалено обработен концерта после....Тя винаги ги прави да звучат като студиен записа и коригира всичко, което разваля емоцията на живото пеене...

Дори мисля, че на единия преди години беше презаписвала в студио някой от песните....Това е абсурдно, при положение, че това е Глория, не Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Jake каза:

Снощи пак гледах клипове от концерта в НДК и за първи път чувам Глория на толкова места да пее фалшиво....Това изобщо не е типично за нея, много лутане между тоналностите, но все пак се надявам да не е прекалено обработен концерта после....Тя винаги ги прави да звучат като студиен записа и коригира всичко, което разваля емоцията на живото пеене...

Дори мисля, че на единия преди години беше презаписвала в студио някой от песните....Това е абсурдно, при положение, че това е Глория, не Андреа.

Андрюши затова се застраховаше предварително против такива гафове като правеше "лайв" записи в студио и само липсинкваше по концерти. 😘 IQ 210.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно, че презаписва наново цели изпълнения, от къде толко хейт сипете? Много добре си пя. Може да пипва малко хептен лошите части, все пак ще се издава концерта на официален формат, но зорлем се опитвате да я вкарате в практиките на Андреа. Никакви моменти не са ми сторили впечатление да е пяла фалшиво.

 

Например този концерт бях сигурен че ще го пипне, преди да го качи, особено на 2:30 с объркването на текста и колко нелепо се получи, но си го качи оригинал. 

 

Често съм си пускал и записите от предишните ѝ концерти докато работя. Само на Крепост и 12 Диаманта бичи пълен плейбек. Вероятно в залата си е било на живо, но все пак е 2000 г. и 2003 г. Сигурен съм че в обработването на тия записи тя е няма никаква дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Illyria каза:

Не е вярно, че презаписва наново цели изпълнения, от къде толко хейт сипете? Много добре си пя. Може да пипва малко хептен лошите части, все пак ще се издава концерта на официален формат, но зорлем се опитвате да я вкарате в практиките на Андреа. Никакви моменти не са ми сторили впечатление да е пяла фалшиво.

 

Например този концерт бях сигурен че ще го пипне, преди да го качи, особено на 2:30 с объркването на текста и колко нелепо се получи, но си го качи оригинал. 

 

Често съм си пускал и записите от предишните ѝ концерти докато работя. Само на Крепост и 12 Диаманта бичи пълен плейбек. Вероятно в залата си е било на живо, но все пак е 2000 г. и 2003 г. Сигурен съм че в обработването на тия записи тя е няма никаква дума.

Тук не пее на живо, а върху записите. 

Иначе имам спомен, че промоцията на "12 диаманта" в НДК я даваха на живо по Верея или нещо такова и мисля, че пя на живо, но после са сложили плейбека. На "Крепост" пя няколко песни на живо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...