Jump to content



Препоръчани коментари

преди 46 минути, Illyria каза:

Това обръщение на "вие" ме уби. Толко студено и дистанцирано интервю отдавна не бях виждал.

Поне Камелия се опита оня ден да обърне тоя интервюиращия на "ти", но уви. Кой свестен журналист днешно време се обръща с "вие" към гост, когато иска да направи смислено, земно интервю? Лъхаше ми на комунякги от тоталитарен режим през 70-те. 

Една интересна тема отвори, със спонсорите и Арената, и отмина като вода под моста. Баси дървената водеща. Явно аудиторията им са стoлични аристократични лелки на 70/80 години, които се обиждат от прогреса на времето.

@adorable много си обиден от Глория. Все пишеш пасивно агресивно за нея и загатваш. Хвърляш камък и криеш ръката. Кажи си болките, белким ти олекне. Или спри.

Аз пиша пасивно агресивно? Няма такова нещо. То даже самата Гло е пасивно агресивна в това интервю. Каквото съм имал, съм казал преди време - всички го прочетоха, ти къде си бил или какво друго си очаквал - не знам. Не очаквай да злепоставям хора около нея, те сами си се дискредитират. Останалото е, че ми пука за Глория как сама си причинява някакви неща, но то нали знаеш - каквото сам си направиш, и Господ не може. В случая коментираме конкретното интервю. При въпросната водеща достатъчно гости се изредиха и коментираха много открито всякакви теми - и Десислава, и Весела с Шишарката, и Ивана. Пусни да видиш дали водещата е дървена или пак само с Глория е интервюто, където всичко е в рамка, сакън да не излезе за секунда от нея. Моля ти се, спри за всичко сляпо да я оправдаваш и все другите да са ви виновни. :) То когато защитаваш и хвалиш, никой не ти казва евала, разбира се, но когато изтъкнеш проблем - ставаш лош. Кофти концепция, бих казал. От ласкатели файда няма. Когато дойде ред да се каже пак нещо хубаво, ще се каже. Няма драма, не се коси. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Супер са си и аудиторията, и подкастът. Гостенката е крива.

 

Всъщност това е самият подкаст и студиото към него, а при Глория си беше интервю за радиото - може и да са го снимали с камерата, не само с телефона. Тя преди време ми каза, че в подкасти не участва. Там знаете какви теми се засягат, по-лични, малко по-фамилиарно и непринудено е. Тя на въпроси за 90-те, за Загоров, за мутропериоди и др. лични не желае да отговаря. И по-добре, защото повечето водещи са незапознати и нахални и ще стане криндж.

Но има и изключения. Ето, в Събуди се беше преди седмица. Там освен за обичайните НОВА банализми водещата, като я пита за концерта в НДК, липсвал ли ѝ е някой, Глория каза НЕ, а всички знаем кой липсваше и отделно защо се чувстваше тъжна, както загатна, но подробности спести, за да не излезе слаба - което си е само в нейната глава.

Тя не обича да вади неща от душата си, дори и да е за хубаво. Затова няма да я видим и при Мон Дьо, нито пък ще я видим при Светльо Иванов да коментира обществени процеси. Нейно право е, не я съдя. Просто отбелязвам, че така няма как да стане кой знае какво интервю, каквото например беше първото при Кеворк. Но там Загоров пак си мълчеше, тя пак не беше докрай откровена, Симона плачеше... и така. И Кеворк прекали тогава, де. При Слави е имала хубави интервюта.

За да стане хубаво, а не пренавито интервю, трябва да е спокойна с човека отсреща, да не ѝ натиска бутоните с болните теми или поне не и по нараняващ начин. Има начини, стига да иска. Защото в нея напират много неща да излязат, но... къде, кога и пред кого да ги сподели... И журналистика нямаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах интервюто гла Гюра по Веселина. Т.е. една трета. Толкова изтърпях. Ами простия, неначетен човек си личи.  И тя е такава. Върти няколко изречения цял живот. В комбинация с дълбоките й комплекси - интервютата с нея са болезнени за слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това интервю беше зле, но и въпросите си бяха такива - заучени с вече казвани 1000 пъти отговори.

В момента за Арена Русе прави повече реклама, отколкото направи за НДК....

Щеше да е интересно да каже, защо не е станал номерът с Арена Армеец.

Учтивата форма напълно излишна... и от толкова голямото уважение към Глория, дето ти е дошла в студиото, ти въртиш афиши на Цеца на ТВ-то.... абсурдно, ако бях на нея щях да ги питам аз ли съм на гости или Цеца, ич ми не е, че са спонсори, да си въртят рекламите в другото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Водещата започна на “вие”, като според мен всеки слушащ интервюто, както и самата водеща, очакваше веднага Глория да смени на “ти”, но тя така и не пожела. Явно двете нямат близки отношения и е нормално да не фамилиарничи с нея, ако е неуместно. Как пък водещата успява да предразположи всички други гости, само Гло - не?
 

Вече и водещите плаши с дръпнатото си поведение, та внимават с нея. И аз да съм, бих подходил със специален случай като нея, like “За всеки случай ще започна на “вие”, пък тя ще реши дали да го смени най-добре.” При финалните благодарности на водещата на “вие”, самата Гло усети, че пак създаде хладно впечатление и от кумова срама каза “на Ти, на Ти”. Да бе, ти ако си искала си могла да го кажеш още в началото. Но ме изкефи водещата как каза “Аа, вече на “ти”” :D Откакто си казваха довиждане. Поне да си беше отиграла докрай фасона.
 

И на телевизора зад Глория се излъчваха постоянно нейни клипове, нищо друго. Какво повече? На останалите телевизори е зададен режим слайдшоу с рекламни афиши на радиото и не се ползват за друго никога. Дай да си облече водещата и потник от магазина на Глория с нейния лик, че е Глория.. Я стига. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак е в студио. Как да се предразположи нашто Гюрулту? Съвсем нормално за дива селянка да се чувства несвойски в такава среда. Друго щеше да е ако и бяха записвали директно от нивата, от кабината на трактора. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Runevski каза:

Водещата започна на “вие”, като според мен всеки слушащ интервюто, както и самата водеща, очакваше веднага Глория да смени на “ти”, но тя така и не пожела. Явно двете нямат близки отношения и е нормално да не фамилиарничи с нея, ако е неуместно. Как пък водещата успява да предразположи всички други гости, само Гло - не?
 

Вече и водещите плаши с дръпнатото си поведение, та внимават с нея. И аз да съм, бих подходил със специален случай като нея, like “За всеки случай ще започна на “вие”, пък тя ще реши дали да го смени най-добре.” При финалните благодарности на водещата на “вие”, самата Гло усети, че пак създаде хладно впечатление и от кумова срама каза “на Ти, на Ти”. Да бе, ти ако си искала си могла да го кажеш още в началото. Но ме изкефи водещата как каза “Аа, вече на “ти”” :D Откакто си казваха довиждане. Поне да си беше отиграла докрай фасона.
 

И на телевизора зад Глория се излъчваха постоянно нейни клипове, нищо друго. Какво повече? На останалите телевизори е зададен режим слайдшоу с рекламни афиши на радиото и не се ползват за друго никога. Дай да си облече водещата и потник от магазина на Глория с нейния лик, че е Глория.. Я стига. 

Гюра може сал да диша пръднята на Рена! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.10.2024 г. от 13:19, Runevski каза:

Водещата започна на “вие”, като според мен всеки слушащ интервюто, както и самата водеща, очакваше веднага Глория да смени на “ти”, но тя така и не пожела. Явно двете нямат близки отношения и е нормално да не фамилиарничи с нея, ако е неуместно. Как пък водещата успява да предразположи всички други гости, само Гло - не?
 

Вече и водещите плаши с дръпнатото си поведение, та внимават с нея. И аз да съм, бих подходил със специален случай като нея, like “За всеки случай ще започна на “вие”, пък тя ще реши дали да го смени най-добре.” При финалните благодарности на водещата на “вие”, самата Гло усети, че пак създаде хладно впечатление и от кумова срама каза “на Ти, на Ти”. Да бе, ти ако си искала си могла да го кажеш още в началото. Но ме изкефи водещата как каза “Аа, вече на “ти”” :D Откакто си казваха довиждане. Поне да си беше отиграла докрай фасона.
 

И на телевизора зад Глория се излъчваха постоянно нейни клипове, нищо друго. Какво повече? На останалите телевизори е зададен режим слайдшоу с рекламни афиши на радиото и не се ползват за друго никога. Дай да си облече водещата и потник от магазина на Глория с нейния лик, че е Глория.. Я стига. 

Абе еклеРени никога няма да стигне Глория... Иска милата ама е десета глуха...първо изглежда покъртително. Постоянно иска да я снимат отгоре да не и се вижда шкембето, втори иска да вталява всяка снимка и обработва дори на фенове дето се снимат с нея....

И само за Сърбия си говори от 100  години...а тя там е приключила отдавна.... 

Глория е класа! Рени смях! Евтино и елементарно...и в този пищов дето си носи на микрофона да си чете песните коя по коя смях... И всичко записала чуждо в студио на плейбек.

Минало й е времето на еклеРени

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, presi_presi каза:

Абе еклеРени никога няма да стигне Глория... Иска милата ама е десета глуха...първо изглежда покъртително. Постоянно иска да я снимат отгоре да не и се вижда шкембето, втори иска да вталява всяка снимка и обработва дори на фенове дето се снимат с нея....

И само за Сърбия си говори от 100  години...а тя там е приключила отдавна.... 

Глория е класа! Рени смях! Евтино и елементарно...и в този пищов дето си носи на микрофона да си чете песните коя по коя смях... И всичко записала чуждо в студио на плейбек.

Минало й е времето на еклеРени

Рени все още е помнена и уважавана в просташката Сърбия, докато за Гюра никога не са и чували 😘

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, asylum каза:

Рени все още е помнена и уважавана в просташката Сърбия, докато за Гюра никога не са и чували 😘

Грешка си! Знаят всички сърби за Глория, това че тя не тръби цял ден както еклеРени не значи нищо....

еклеРени някога нещо е имал в Сърбия и сега само качва стари кадри като си мисли, че нещо прави...ама това е било 1999 година...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.10.2024 г. от 18:03, asylum каза:

Рени все още е помнена и уважавана в просташката Сърбия, докато за Гюра никога не са и чували 😘

И си е още свежарка, носеща позитивни вайбс, а не крийпи :D

Ето любителско клипче от тези дни: 

WWW.FACEBOOK.COM

Страхотна Reni ❤️ За концерти участия: 0895230440

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.10.2024 г. от 15:08, Runevski каза:

И си е още свежарка, носеща позитивни вайбс, а не крийпи :D

Ето любителско клипче от тези дни: 

WWW.FACEBOOK.COM

Страхотна Reni ❤️ За концерти участия: 0895230440

 

Спестете ни тези газови бутилки и тази мутра на прасе, моля ви! Напристягала се е с пет вида корсети само и само да е слаба...ама пак не става... еклеРени си е дебелана и 🐷

Горката с последен хит от 2001 година! И още лиже рани от концерта й през 2000 години ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Karma93 каза:

Мале мале , как се карате за тези престарели лелки 😁

 

Кичка Будурова срещу Катя от Ритон 🍿🍿🍿🍿

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , presi_presi каза:

Спестете ни тези газови бутилки и тази мутра на прасе, моля ви! Напристягала се е с пет вида корсети само и само да е слаба...ама пак не става... еклеРени си е дебелана и 🐷

Горката с последен хит от 2001 година! И още лиже рани от концерта й през 2000 години ...

2001ва, но с хит. Гюрулту продължава да се мъчи поредна петилетка и пак няма дори един ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

2001ва, но с хит. Гюрулту продължава да се мъчи поредна петилетка и пак няма дори един ... 

Моля?!
image.png.55cc26f873049d2e94226e2f37a34309.png
Гримьорке! Веднага идвай да снимам новия клип да им покажа какъв хит имам - кът забий един шЪмар!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.10.2024 г. от 17:19, DevilWish каза:

Моля?!
image.png.55cc26f873049d2e94226e2f37a34309.png
Гримьорке! Веднага идвай да снимам новия клип да им покажа какъв хит имам - кът забий един шЪмар!!!

Никога не е приличала повече на траверс. Но хубаво обнародваш, не знаех че Бейза Ходжа се е преклафицирала на гримьорка, но явно е нещо прясно, иначе не виждам защо ще се занимава със трактористки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...