Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Фонси сега: Невероятно е как те се отнасят към нас тук в Катар. Какво невероятно място. Нямам търпение да пея тук тази вечер.

 

Догодина нови албуми от Camila Cabello, Рики Мартин, Зейн,, Дженифър Лопез, Луис Фонси и може би и от Ismail YK.

 

Завършваме 2017 с новите албуми на Inna- Nirvana, който излиза на 11 декември и новия албум на Eminem на 15 декември.

 

Дано е вътре в албума или да има изцяло испанска версия:

 

Баща ми ми каза, че лош е той. Какво мога да направя?

Ооо, знаех на секундата, че той ще промени света ми. Вече не мога повече. Боли ме много, но му казах сбогом.

 

 

Иииии дойде новият лаптоп на брат ми дето си го взе на изплащане. Добре, че брат ми бил някъде наблизо от работа, че ходил от офиса да го вземе и сега ми го донесе. Аз ще взема неговия стар лаптоп, който е много по-добър от моя.

Сега ще го видя новия какъв е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Отворих го, ама трябва да се настроят разни работи- то иска настройка на клавиатура, ключ за мрежата, име кой ще ползва компа и т.н.

Брат ми като се върне от работа ще го оправи, и ще си разопакова там кабелите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната хубава песен на това момче. Беше любимец на Рики, когато участваше в La Banda, но отпадна. Но ето поредна страхотна песен пуска:

 

Toй беше почти в CNCO накрая, но отпадна. Малко не му достигна, за да бъде в CNCO на финала.

Но въпреки, че отпадна вече има няколко песни. Oтпадна на Полуфинала.

 

Рики тогава гласува за него:

 

И как бяха избрани CNCO. Това предаване го гледах всеки път, свалях си епизодите. Рики беше жури и за първи път продуцент на предаването:

 

Това да си на крачка от ФИНАЛА и да отпаднеш- Johan Vera.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната хубава песен на това момче. Беше любимец на Рики, когато участваше в La Banda, но отпадна. Но ето поредна страхотна песен пуска:

 

Toй беше почти в CNCO накрая, но отпадна. Малко не му достигна, за да бъде в CNCO на финала.

Но въпреки, че отпадна вече има няколко песни. Oтпадна на Полуфинала.

 

Рики тогава гласува за него:

 

И как бяха избрани CNCO. Това предаване го гледах всеки път, свалях си епизодите. Рики беше жури и за първи път продуцент на предаването:

 

Това да си на крачка от ФИНАЛА и да отпаднеш- Johan Vera.

Сефте го чувам.

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сефте го чувам.

 

Защото не си гледал предаването La Banda prez 2016 по Univision, където той беше сред участниците. Журито бяха Рики, Алехандро Санз и Лаура Паузини. Предаването е създаденото от Саймън пак и имаше за цел да търси най-добрата латино поп група да бъде феномен като One Direction и Менудо.

Публиката беше от момичета, те трябваше да дават доколкото си спомням поне 75 %, че са харесали даденото момче и ако момичетата го харесат после момчето отиваше при журито на прослушване. Бяха се сформирали няколко групи, които имаха задачи. Рики и другите от журито посещаваха всеки един участник после в тях да им каже дали продължават или не.

Накрая останаха няколко момчета за ФИНАЛА. Johan Vera беше един от тях, малко не му достигна в CNCO.

A миналата годината La Banda избираше момичешка група уж, ама тя пък взе стана смесена- момчета и момичета. Публиката трябваше да е от момчета.

Създаде групата МIX5, която изобщо нищо не направи- още нямат сингъл, пък какво остава за албум. А CNCO вече март месец 2-ри албум ще имат, сумати награди имат, навсякъде ги канят пеят, в момента турнето им продължава, а МIX5 никой не ги кани никъде.

2-то издание на La Banda не го гледах, нямаше смисъл, Рики беше отказал да бъде пак жури там.

 

А майката на един от участниците, когато предпочете Рики пред сина си и отиде и му се хвърли :D

 

Това и мъжа й е там, ама на Рики кой може да му устои. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят Ники ми се обади току-що. Синът му бил на работа до 18:30 и после щял да ходи при баща си. Жена му започнала работа пак като миячка в някакво заведение от 18:00 часа до 2:00 сутринта щяла да е заради Никулден. Гостите му нямало да идват, били на работа.

И има някакъв минимален шанс аз да отида при Ники в тях след сина му. Ще чакам Ники пак да се обади, защото никога на Никулден не сме заедно. Още снощи в 00:00 бях първата, която му честити. обаче той на този ден никога не излиза и не работи.

 

И моят Ники е кръстен на дядо си Кольо както брат ми.

 

Забравих и още един Кольо- откъм роднините на майка ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на всички празнуващи! Всичко най най!

 

 

Стеле, ужасни сме с теб - аз резнах крилата на Сенуж, ти на Кити и форума ще замре съвсем. Тъкмо беше интересно. :roll1:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на всички празнуващи! Всичко най най!

Стеле, ужасни сме с теб - аз резнах крилата на Сенуж, ти на Кити и форума ще замре съвсем. Тъкмо беше интересно. :roll1:

 

Трябва да има и лоши като нас.... :1000 (29):

Пък и аз само за 5 дена. Още никой не е ревнал за нея. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...