Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И пак сниман новия клип на Малума от Джеси Тереро. Няма ли друг режисьор за латино изпълнителите. То затова са им еднакви клиповете.

Тази песен нямаше нужда от клип хич. Вече кат видя клипа и знам, че е сниман от Джеси. И Рики снима с него напоследък- Adrenalina, Венте Пака са на Джеси. Новият клип на Чаян е на Джеси. Всички клипове на Малума и Wisin са на Джеси:

 

Дано Рики смени режисьора за новия си клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще игнорираш провокациите ми, защото знаеш, че си виновен и си гузен. Освен това знаеш, че по всяко време мога да те навра в кучи гъз, както и го правя.

 

Не ми говори за призми и виждания, защото точно ти две години под ред ми се молиш да се видим, като си в България. То не бяха лични съобщения, то не бяха покани, то не бяха намеци. Всичко е документирано. Сега много ясно, че като виждаш, че те режа по всички параграфи, ще запееш друга песен. Абсолютно прозрачен смешник си.

Виновен за какво ? За това, че не ти върви в любовта и аз си слушах песента на Андреа и ти го прие лично. Съжалявам, не съм врачка за да знам, че толкова зле ще се почувстваш от този поздрав.

Кой се моли ? Ти знаеш ли какво е молене изобщо ? Да не говорим, че ВИНАГИ сме те канили в ''Аврамов Дом''. Ако имаше малко акъл щеше да си дадеш сметка, че всичко е на ебавка защото знаехме, че няма да се навиеш и нарочно го пишехме. Но ти иронията я схващаш когато ти изнася.

Не на последно място, явно съм обсебен и по Христина и Динко които също са канени няколко пъти в Аврамов Дом. :1000 (29): :1000 (29):

И пак ти казвам, този които провокира и пусна намеци си ти. Аз почти изобщо не пиша в чатмания защото вече тези които пишеха преди ги няма.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

3-4 страници разправии кой е излишен във форума, кой трябва и не трябва да има бан и накрая идва Таня и пляска коментар за някакъв режисьор, който само тя знае (поне в този форум).

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

3-4 страници разправии кой е излишен във форума, кой трябва и не трябва да има бан и накрая идва Таня и пляска коментар за някакъв режисьор, който само тя знае (поне в този форум).

Идваш ли лятото в Аврамов Дом ? :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти в ред ли си ?

Казах 250 защото общо в темата имаше 508 и реших да напиша, че половината са негови.

Отивай да нахраниш пилците и не ме занимавай с глупостите си.

Изтъркана плоча си. Не знам за какви пилци ми говориш? Но Докето няма и 2000 коментара а твойте са почти 10 000?! Кой е спамера в случая?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтъркана плоча си. Не знам за какви пилци ми говориш? Но Докето няма и 2000 коментара а твойте са почти 10 000?! Кой е спамера в случая?

Ами той е тук от 2016 а аз от 2010. :whistling:

Математика. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Идваш ли лятото в Аврамов Дом ? :3fdb8960598fa63e:

Ще слушаме ли Яница? :3fdb8960598fa63e:

 

Изтъркана плоча си. Не знам за какви пилци ми говориш? Но Докето няма и 2000 коментара а твойте са почти 10 000?! Кой е спамера в случая?

В зона рамания не ги отчита, а Иван си спами в Скандалите и в раздела за световна музика.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виновен за какво ? За това, че не ти върви в любовта и аз си слушах песента на Андреа и ти го прие лично. Съжалявам, не съм врачка за да знам, че толкова зле ще се почувстваш от този поздрав.

Кой се моли ? Ти знаеш ли какво е молене изобщо ? Да не говорим, че ВИНАГИ сме те канили в ''Аврамов Дом''. Ако имаше малко акъл щеше да си дадеш сметка, че всичко е на ебавка защото знаехме, че няма да се навиеш и нарочно го пишехме. Но ти иронията я схващаш когато ти изнася.

Не на последно място, явно съм обсебен и по Христина и Динко които също са канени няколко пъти в Аврамов Дом. :1000 (29): :1000 (29):

И пак ти казвам, този които провокира и пусна намеци си ти. Аз почти изобщо не пиша в чатмания защото вече тези които пишеха преди ги няма.

 

Аз ти знам начина на мислене, знам как ти оперира психиката.

 

Не се опитвай да се измъкнеш, да лъжеш и да мажеш, ясен си. Ясен си, бе човек. Винаги съм се отвращавал от тази ти черта да не можеш да застанеш зад собствените си желания, зад себе си. Овърташ, сучеш всякак, но не и да си признаеш. Нищо мъжко в теб, нищо!

 

Чак ме изкарва прост едва ли не, че не съм се бил сетил, че той всъщност искал да се види с мен, ама се ебавал. :roll1: Абе алоооу, ти на коя планета живееш, бе? Кой ще ти се върже на тия глупости. Аврамов дом едно на ръка, ами ти щеше да си счупиш краката да търчиш към Пловдив, ако ти бях дал зелена светлина.

 

Много ти е трудно да признаеш истината, много! Сякаш светът ще се свърши. От какво те е срам не мога да разбера? От себе си ли? Ти по същия начин така миналата година въртеше и сучеше, като ти бяха открили профила в Grindr.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хохстер каква е тази злоба дето я сипеш на ЛС-та? Защо не кажеш, от къде е и каква е причината, имам скрийнове, ако не ти се говори да кажа аз? Не ми пречи. Липсата на секс не ти се отразява добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре не съм очаквал от теб до се правиш на луда...но ок.

И козар не ми каза нали...

Не се правя на луда, виждам всичко, но в момента за да е честно няма да има бан никой от вас. И ти го нарече крава с цици, нали? Ще отречеш ли че го провокирате постоянно за да си изпуска нервите. Това което реално виждам в момента са едни провокации. На работа съм и не съм чела задълбочено коментарите за да видя кой е прав и кой крив. Ако съм пропуснала нещо сори, но не мога да съм нон стоп да чета.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

3-4 страници разправии кой е излишен във форума, кой трябва и не трябва да има бан и накрая идва Таня и пляска коментар за някакъв режисьор, който само тя знае (поне в този форум).

 

Напротив, не го знам само аз. Всички изпълнители като Maлума, Джей Ло, Wisin , Yandel, сега и Chayanne, че и Рики цели 3 клипа е снимал с него- Que Se Sienta El Deseo, Adrenalina и Vente Paca.

Новият клип на Малума, който излезе преди час пак е сниман с тоя Джеси. Иглесиас също е снимал с него. Толкова са еднакви клиповете с него, че веднага разбираш кой е режисьора.

Дано Рики се усети и снима с друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се борим за ТВ кой какво да гледа. Планета качи 1-ва част на концерта, eвала. :P

Вземете си още два телевизора, така всеки ще си има.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хохстер каква е тази злоба дето я сипеш на ЛС-та? Защо не кажеш, от къде е и каква е причината, имам скрийнове, ако не ти се говори да кажа аз? Не ми пречи. Липсата на секс не ти се отразява добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вън Дойката от форума.Поне за седмица.Вън казах.

 

Тук ли си се скрил и хвърляш помия върху хората, страхлива бургаска анонимко? :gun_bandana:

 

 

Пием ли си кафето с Пайнера? :Vishenka_05:

 

Да, ама не могат да се разберат за парите. А как му се иска да дъртия да се върти задника на Камейсън по Планета, не е истина. Признал си го е вече.... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...