Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Toва Близнаци е ужасна зодия- имала съм приятел такъв и майка ми е такава- за всичко те критикуват, криви отвсякъде и постоянно си сменят настроенията.

Напротив

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toва Близнаци е ужасна зодия- имала съм приятел такъв и майка ми е такава- за всичко те критикуват, криви отвсякъде и постоянно си сменят настроенията.

 

И аз не ги харесвам особено, почти всички имат 2 лица и ти показват което им скимне когато им скимне. Ужасни са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сатурн навлиза в Козирог до часове. В следващите две години съдбоносни промени за всички Козирози и Раци, и изпитания за Овен и Везни. Първоначално ще бъдат засегнати родените в първите дни на четирите знака, по-късно и останалите. Запретнете колани и обмисляйте важните решения по няколко пъти. Самодисциплината, систематичната работа по изпълнението на целите и търпението ще са ключови за вас.

Време е! :1000 (29):

Напоследък започна да ме интересува астрологията.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрах защо Ники вчера не ми е звънял. Знаех си, че нещо се е случило. Сега ми се обади и ми каза, че починала майката на племенницата му, т.е. първата жена на брат му. Починала е от рак на 60 години, погребението било в Гърция, а той не е могъл да отиде. И аз съм била първата, на която се обажда да каже.

Като ме питаше кога ще се видим пак, а ние онзи ден бяхме заедно, викам му, че не знам. Пък Ники ми каза: Да не ходиш някъде другаде.

Викам, не, в нас съм си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Синя зона" става 2 лева, автобусите до по-късно през нощта, билетчето - левче!

 

https://news.plovdiv24.bg/764580.html

Жалко, че е само за Пловдив. В София като отида плащам по 1.60 за някаква мизерия по автобусите, веднъж даже вратата на автобуса нещо не се затваряше и пътувахме с отворена врата :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук е 1.30 ,но 100% ни е обновен автобусния и тролейбусния парк,нови бързи линии и нови спирки,нова транспортна схема,електронен билет, с който до 45 мин може да се прекачваш на всички линии.Така, че има за какво 1.30

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук е 1.30 ,но 100% ни е обновен автобусния и тролейбусния парк,нови бързи линии и нови спирки,нова транспортна схема,електронен билет, с който до 45 мин може да се прекачваш на всички линии.Така, че има за какво 1.30

Ехе, супер е при вас. От Бургас ли беше ти? 2 пъти съм ходил, кефи ме, че е едновременно голям и не чак толкова шумен град, особено на морската градина е супер спокойно и приятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, особено майка ми.

 

Сега па майка ти е виновна, че била някаква зодия. На нейно място, само защото зяпаш тоя пенсионер Ники, направо си за пребиванйе....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега па майка ти е виновна, че била някаква зодия. На нейно място, само защото зяпаш тоя пенсионер Ники, направо си за пребиванйе....

Путьо, как може да говориш така на една жена заради няква си чалга лайнарка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Путьо, как може да говориш така на една жена заради няква си чалга лайнарка?

 

Моля? Ти за какъв се мислиш тук бре? Я модераторите тоя да почива, че нещо май си е помислил нещо...... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Ти за какъв се мислиш тук бре? Я модераторите тоя да почива, че нещо май си е помислил нещо...... :gun_bandana:

Значи ти може с обикновени думи да плюеш по всеки, а едно "путьо" тежи колкото цялата жлъч която изхвърляш? Да не сме първи клас, че да се обиждаме от такива неща...или пък от истината? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи ти може с обикновени думи да плюеш по всеки, а едно "путьо" тежи колкото цялата жлъч която изхвърляш? Да не сме първи клас, че да се обиждаме от такива неща...или пък от истината? :1000 (29):

 

Абе въобще не ми се обяснявай. :gun_bandana: Отиваш да почиваш, докато си оправиш речника....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам логика билетите в Пловдив и Варна да са 1 лв., а в Бургас - два пъти по-малък град - да са 1.30 лв.

 

Средна работна заплата:

 

Варна: 1016 лв.

Пловдив: 951 лв.

Бургас: 892 лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехе, супер е при вас. От Бургас ли беше ти? 2 пъти съм ходил, кефи ме, че е едновременно голям и не чак толкова шумен град, особено на морската градина е супер спокойно и приятно.

 

Да .В Бургас от 5 години няма 1 стар автобус и тролейбус.Всичко ни е Солариси и вътре са говорящи .Казват спирки и с кой автобус можеш да направиш връзка .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и сега си почивам. Ти си напрегнатия. :3fdb8960598fa63e:

 

Почивай, почивай, имаш нужда....

 

 

Не виждам логика билетите в Пловдив и Варна да са 1 лв., а в Бургас - два пъти по-малък град - да са 1.30 лв.

 

Средна работна заплата:

 

Варна: 1016 лв.

Пловдив: 951 лв.

Бургас: 892 лв.

 

Остави тия работи. Кмета на Бургас всеки ден звъни на Бойко за пари и затова така. Но и на това му иде края. Правят детелините за Созопол и Несебър и за Бургас забравят и туристи и хора всякакви. Някой ден ще се направи ревизия на този безумен харч там и ще има хора за затвора. Иначе големи надувки в Бургас. Дали им шопите подаяния в тролейбуси и те се радват като малки деца, а в София харчат милиарди за метро, но това не се обсъжда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам логика билетите в Пловдив и Варна да са 1 лв., а в Бургас - два пъти по-малък град - да са 1.30 лв.

 

Средна работна заплата:

 

Варна: 1016 лв.

Пловдив: 951 лв.

Бургас: 892 лв.

 

Логиката е услугата ,която предлагаш.При 100% европейски транпорт е по скъпо

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам логика билетите в Пловдив и Варна да са 1 лв., а в Бургас - два пъти по-малък град - да са 1.30 лв.

 

Средна работна заплата:

 

Варна: 1016 лв.

Пловдив: 951 лв.

Бургас: 892 лв.

 

Защото всичко е ново, може би затова. Аз не съм доволна от бързите линии, може Б1 да те закарва за 5 минути, ама чакаш и мръзнеш на спирката по 15-20 мин, даже и 30 мин. Дето вика моят Ники докато го чакаш, можеш и пеша да се прибереш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да .В Бургас от 5 години няма 1 стар автобус и тролейбус.Всичко ни е Солариси и вътре са говорящи .Казват спирки и с кой автобус можеш да направиш връзка .

Пътувал съм с градския транспорт, и хората също са земни, първия който питахме веднага ни обясни кой автобус за къде да хванем :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Логиката е услугата ,която предлагаш.При 100% европейски транпорт е по скъпо

 

Само, че общината го е направила тоя транспорт с европейски средства, не се е бръкнала нито лев за нищо, а накрая ви обират парите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото всичко е ново, може би затова. Аз не съм доволна от бързите линии, може Б1 да те закарва за 5 минути, ама чакаш и мръзнеш на спирката по 15-20 мин, даже и 30 мин. Дето вика моят Ники докато го чакаш, можеш и пеша да се прибереш.

 

Как като бързите линии Б1 и Б2 са на 12 мин :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...