Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Да мила помня. Една руса красавица на профилната 1000%20(29).gif

Ама от Руже разбрах за историята около тази персона.

Нямала съм някакви отношения с тази.

Дааа аз за историята питам ...беше голямо шоу тогава. Една история сега много ми напомни на онази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Малеее колко е пухино. Ама толкова големи ли си остават или растат

Растат, но са горе-долу колкото Джак Ръсел. Малко дълги, космати и изглеждат дебели, но са много енергични.

У нас почти няма такива, внасят се от чужбина и са бая скъпи.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Уелско_корги_пембрук

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е мноооооого специален ден, защото мойто Ники има рожден ден. :viannen_28: :hug: :heart: :heart: :heart: :happybday: :happyppl: :Vishenka_05: :wub_anim:

 

И една негова любима песничка :P

 

 

 

Той много си пада по мелодичните песни, по гръцкото, а и има гръцки корени в рода му. Тъй, че моят Ники знае гръцки, специален е. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баща ми специално идва при мен да ми каже, че ще дават сега Асен Блатечки. :P

 

Как копираме чуждите предавания- известна личност се вози в кола с водещ и му задават въпроси, само че тука е такси с Асен.

Преди и Рики беше в едно такова предаване, возеше се в кола с водещ и му задаваше въпроси и пяха. Беше много хубаво. Нашите не могат да го направят тъй.

 

Същото го копират и по Нова- там пък с Мондьо в колата и някой известен.

Иначе Асен е готин както винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я слушай Ружето, тя само така говори. Иначе, като завали сняг, излиза пред блока да прави снежни човеци и замерва хората със снежни топки. :3fdb8960598fa63e:

hate-snow-meme-59dcd2b050bbf-300x210.jpg

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък направих скрийн на аватара, който току-що махна, и ще го пратя на майка ти да й кажа в кой форум си показваш прелестите. :1000 (29):

Заради такива коментари го махнах. Идеята е да изглеждам дяволски, но заради голотата не се получи.

 

Вижда ми се доста окосмен обаче

Повече ме кефи така, а и ме мързи да ги махам. За зимата да ми топли. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради такива коментари го махнах. Идеята е да изглеждам дяволски, но заради голотата не се получи.

Повече ме кефи така, а и ме мързи да ги махам. За зимата да ми топли. :3fdb8960598fa63e:

А защо си махна първия ав... беше много добра снимката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото вчера много се издразних, но ми мина. :1000 (29):

Явно бързо ти минана, като се ядосаш. Ми върни си снимката тогава. Пробвой да направиш нея дяволска, може да се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...