Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Почти само 2 часа и празнуваме 46-я рожден ден на Рикииииии. Той от вчера е с Джован в Пуерто Рико. :viannen_28: :1000 (6): :happybday: :happyppl:

 

И 2018 ще я започнем така:

10 януари: албума на Камила

17 януари: American Crime Story: Убийството на Версаче по FOX

24 януари: Рики снима новия си клип в Puerto Vallarta, Мексико.

 

Много фенове се надяват преди клипа да излезе сингъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ето, че денят дойде. На днешният ден, преди 46 години в тази празнична нощ се роди едно сладко бебе, което години по-късно радва хората с песните си по целия свят и помага на хората. Честит 46-ти рожден ден на най-любимия ми певец Рики Мартин! ❤ Пожелавам му да бъде жив и здрав, много щастлив, много обичан, един успешен нов албум, творческо вдъхновение за още по-хубави песни, да запази детето в себе си, да бъде все така всеотдаен баща, успехи във всичко, да надмине успеха на първата си резиденция във Вегас през 2018, една успешна и щастлива Нова година и тя да бъде неговата година. Обичааааам те, Рикиии, завинаги! За мен си номер едно, никой не може да е като теб! 😉🎂🍰🍾🍷🥂🍹🍸🌟🔥🎄🌊🎈🎉🎉🎉🎉🎁🌴🎶🎵🎤😍❤❤❤💕💗💙💝💞💫👑🌺🌲

#HappyBirthdayRicky #FelizCumpleAnos #fiesta #music #PuertoRico #boricua

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ето, че денят дойде. На днешният ден, преди 46 години в тази празнична нощ се роди едно сладко бебе, което години по-късно радва хората с песните си по целия свят и помага на хората. Честит 46-ти рожден ден на най-любимия ми певец Рики Мартин! ❤ Пожелавам му да бъде жив и здрав, много щастлив, много обичан, един успешен нов албум, творческо вдъхновение за още по-хубави песни, да запази детето в себе си, да бъде все така всеотдаен баща, успехи във всичко, да надмине успеха на първата си резиденция във Вегас през 2018, една успешна и щастлива Нова година и тя да бъде неговата година. Обичааааам те, Рикиии, завинаги! За мен си номер едно, никой не може да е като теб! 😉🎂🍰🍾🍷🥂🍹🍸🌟🔥🎄🌊🎈🎉🎉🎉🎉🎁🌴🎶🎵🎤😍❤❤❤💕💗💙💝💞💫👑🌺🌲

#HappyBirthdayRicky #FelizCumpleAnos #fiesta #music #PuertoRico #boricua

Пожелаваме му нов албум и Шакира и тя да пусне и да го смаже

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се стори, че поне 1/3 беше на живо, или е лайв запис?

 

Тук още е в топ форма, много яко представяне.

И аз я харесвам тук! Ако се вгледате малко ще видите, че не е читава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква топ форма, виж как е разтеглена... :1000 (29):

 

Обработвано ли е? Аз си мислех, че реално така е изглеждала. Тц тц опасна е, и от концерти представянията си разтегля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...