Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Първоначално хората са търгували със злато, после златото е било заменено постепенно от хартиените банкноти и сега криптовалутите са на път да бъдат наложени, въпрос на време е. Имат много предимства спрямо хартиените банкноти, най-голямото от които е, че всичко става абсолютно анонимно и не може да се следи. Много експерти са на такова мнение, аз също мисля, че рано или късно ще се наложат масово.

Пълни глупости. По тоя начин е още по-лесно да се крадат пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гол позира само тоя. :mf_surrender:

Добро утро и Весела Коледа! :)

 

В Пуерто Рико как да е като е топло пък и ни радва нас феновете с повече снимки на плажа. :P

 

Е такова нещо не бях виждала- току-що пред нашия блок минаха поне 20 дядо Коледа на мотори. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита Коледа на всички!

 

Имам един въпрос. От днес, като затоворя прозореца с Рамания и като реша да влезна пак, отново трябва да въвеждам потребителско име и парола, въпреки че съм маркирал опцията "Запомни ме". Някой може ли да даде съвет как да го накарам отново да ме запомни?

 

On a side note: В деня, в който xroflx9 беше разкрит, някъде половин-един час по-късно в Рамания бяха регистрирани двама нови потребители, които чакаха одобрение. Днес виждам, че момо не ги е одобрил и акаунтите са закрити. :3fdb8960598fa63e: Изглежда рофл-чо не иска да се раздели с нас, но желае да пише от нов ник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита Коледа на всички!

 

Имам един въпрос. От днес, като затоворя прозореца с Рамания и като реша да влезна пак, отново трябва да въвеждам потребителско име и парола, въпреки че съм маркирал опцията "Запомни ме". Някой може ли да даде съвет как да го накарам отново да ме запомни?

 

При мен винаги е било така, въвеждам име и парола по хиляда пъти на ден....затова гледам да не затварям таба/прозореца. Много досадно.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен винаги е било така, въвеждам име и парола по хиляда пъти на ден....затова гледам да не затварям таба/прозореца. Много досадно.

 

Много странно. Мен ви винаги ме помнеше. Но снощи малката се разциври, че иска да слуша детски песнички и за да не седи с нея човек в другата стая на компа, ползвахме моя лаптоп в хола. Съответно се наложи да изтрия history-то по обясними причини. :3fdb8960598fa63e: И днес - греда!

 

Фаст, дай съвет, ако знаеш за какво става въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита Коледа на всички!

 

Имам един въпрос. От днес, като затоворя прозореца с Рамания и като реша да влезна пак, отново трябва да въвеждам потребителско име и парола, въпреки че съм маркирал опцията "Запомни ме". Някой може ли да даде съвет как да го накарам отново да ме запомни?

 

On a side note: В деня, в който xroflx9 беше разкрит, някъде половин-един час по-късно в Рамания бяха регистрирани двама нови потребители, които чакаха одобрение. Днес виждам, че момо не ги е одобрил и акаунтите са закрити. :3fdb8960598fa63e: Изглежда рофл-чо не иска да се раздели с нас, но желае да пише от нов ник.

Мен ме е запомнило. Нямам такива ядове

Link to comment
Сподели в други сайтове

On a side note: В деня, в който xroflx9 беше разкрит, някъде половин-един час по-късно в Рамания бяха регистрирани двама нови потребители, които чакаха одобрение. Днес виждам, че момо не ги е одобрил и акаунтите са закрити. :3fdb8960598fa63e: Изглежда рофл-чо не иска да се раздели с нас, но желае да пише от нов ник.

Съжалявам,скъпи,но не съм обсебен от форума,за да си правя 174726 профила.Ако искам да пиша с ново име винаги мога да пиша на Момо. Този път конспирацията не ти се получи. Весела Коледа на всички,прекарайте я с любимите си хора,а не в това да ме коментирате! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам,скъпи,но не съм обсебен от форума,за да си правя 174726 профила.Ако искам да пиша с ново име винаги мога да пиша на Момо. Този път конспирацията не ти се получи. Весела Коледа на всички,прекарайте я с любимите си хора,а не в това да ме коментирате! :Vishenka_05:

 

Скъпи, ти също така твърдеше, че се казваш Александър и си момчето от снимките, ама... не ти се получи. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си влезеш в профила те препраща във форума.

Запази си линка във favourites да ти е на бързо набиране през лентата с отметки.

На мен така винаги си ми влиза направо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си влезеш в профила те препраща във форума.

Запази си линка във favourites да ти е на бързо набиране през лентата с отметки.

На мен така винаги си ми влиза направо.

 

Не става-не става - да искаш ти не става. Не става-не става - аванта кой ти дава. Не става-не става богат за два дни да станееееш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита Коледа на всички!

 

Имам един въпрос. От днес, като затоворя прозореца с Рамания и като реша да влезна пак, отново трябва да въвеждам потребителско име и парола, въпреки че съм маркирал опцията "Запомни ме". Някой може ли да даде съвет как да го накарам отново да ме запомни?

 

On a side note: В деня, в който xroflx9 беше разкрит, някъде половин-един час по-късно в Рамания бяха регистрирани двама нови потребители, които чакаха одобрение. Днес виждам, че момо не ги е одобрил и акаунтите са закрити. :3fdb8960598fa63e: Изглежда рофл-чо не иска да се раздели с нас, но желае да пише от нов ник.

При мен си ги помни, като изляза и вляза ми излизат данните и само цъкам. Иначе и аз не го затварям с месеци. Имах над 150 отметки, но браузъра бъгяса и сега са към 50. :3fdb8960598fa63e:

А имаше моменти, когато ме изплюваше сайта не можех и по един коментар да напиша.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ползваш ли някакви плъгини за сигурността? Може да е от това.

 

Не.

 

Карай, ще се наложи да държа прозореца отворен постоянно. Само маман да не реши да надникне, че лошоо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...