Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Без цигари ме хващат лудите, нервност, криво ми е и се изпокарвам с всички. Така ми действат, когато нямам а ми се пуши. Три пъти съм пробвал да ги спра и все така. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Без цигари ме хващат лудите, нервност, криво ми е и се изпокарвам с всички. Така ми действат, когато нямам а ми се пуши. Три пъти съм пробвал да ги спра и все така. :1000 (29):

Аз остави, че се изпокарвам с всички ами и умирам от глад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех.

Предпочитам я пред Галена! :1000 (29):

Песента е много хубава, рядко денс песни ме впечатляват вече.. :Vishenka_05:

Цяло лято звучеше в колата!Много готина и свежа песничка,а клипът е топ.Там беше снимала и Гери-Никол "Готина и луда" , но не го представиха толкова красиво като в този :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се че господ ме е дарил с издръжлив характер и не ми трябват цигари за да се боря с ежедневния стрес.

Късметлия!Аз преди бях твърдо против цигарите,даже когато цялата ми компания пушеше аз отказвах.

Дори не мога да си обясня защо почнах да пуша,а сега ми е трудно да ги спра

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз остави, че се изпокарвам с всички ами и умирам от глад.

Глада умея да го контролирам с воля.

 

Радвам се че господ ме е дарил с издръжлив характер и не ми трябват цигари за да се боря с ежедневния стрес.

Не знам дали е само до характера и волята. Другите пушиха и аз пропуших да не съм по назад. Даже отначало ми бяха гадни а сега без тях не мога. :D

 

Късметлия!Аз преди бях твърдо против цигарите,даже когато цялата ми компания пушеше аз отказвах.

Дори не мога да си обясня защо почнах да пуша,а сега ми е трудно да ги спра

Лесно се почват и трудно се спират. И с това изнервящо ежедневие е абсурт да се спрат.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глада умея да го контролирам с воля.

Не знам дали е само до характера и волята. Другите пушиха и аз пропуших да не съм по назад. Даже отначало ми бяха гадни а сега без тях не мога. :D

Лесно се почват и трудно се спират. И с това изнервящо ежедневие е абсурт да се спрат.

Днеска само мога да те цитирам без да пиша и да кажа каквото искам :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мога без цигари, а пуша. Трябва да ги спра, че излишно тровене и пари.

 

Аз пък направих скрийн на аватара, който току-що махна, и ще го пратя на майка ти да й кажа в кой форум си показваш прелестите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък направих скрийн на аватара, който току-що махна, и ще го пратя на майка ти да й кажа в кой форум си показваш прелестите. :1000 (29):

Вижда ми се доста окосмен обаче

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като стане 00:00 часа и звъня на Ники да му честитя рождения ден да съм първата, която да му честити. Това е традиция, така е и на моя рожден ден. После в неделя отбелязваме и рождения ден на Рики. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какъв сайт попаднах съвсем случайно, докато се ровех из Гугъл:

 

Плащат ти, за да кликваш на някви линкове. Сигурно сте ги чували. Обаче повечето такива сайтове дават по по-малко от 1 цент на кликване, а тоя дава по 5 цента, което е направо нечувано. И вече на ден в зависимост колко оферти имат - толкова клика можеш да направиш. Супер бързо става. Реших да се регна да видя за какво става въпрос. Ами за тия два дни съм отделил неповече от 6 минути и вече съм спечелил 1.50 лв. Сайтът е легитимен и плаща честно на всички потребители - доказан е. Може и да си правиш реферали, като зарибяваш хора и ще получаваш кинти за тва.

 

Тъпото е, че всеки ден има различен брой оферти на които да кликаш. Вчера имаше само 3, днес имаше към 10. Докато сте на комповете и не правите нищо, просто може да ви седи сайта отворен и периодично да проверявате дали има оферти.

 

За два дни съм направил 1.50 лв. Ако върви със същото темпо, за месец ще се съберат към 25-30 лв - че това си е едно стабилно напиване в някоя кръчма. Просто само да кликнеш на няколко линка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рожденият ден на моя Ники идвааааааааааааааааааааааа, после и на Рикииииии. :P

После моя на Кондомчо, Дойчо, Лакибебе, Христина имаше и още. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какъв сайт попаднах съвсем случайно, докато се ровех из Гугъл:

 

Плащат ти, за да кликваш на някви линкове. Сигурно сте ги чували. Обаче повечето такива сайтове дават по по-малко от 1 цент на кликване, а тоя дава по 5 цента, което е направо нечувано. И вече на ден в зависимост колко оферти имат - толкова клика можеш да направиш. Супер бързо става. Реших да се регна да видя за какво става въпрос. Ами за тия два дни съм отделил неповече от 6 минути и вече съм спечелил 1.50 лв. Сайтът е легитимен и плаща честно на всички потребители - доказан е. Може и да си правиш реферали, като зарибяваш хора и ще получаваш кинти за тва.

 

Тъпото е, че всеки ден има различен брой оферти на които да кликаш. Вчера имаше само 3, днес имаше към 10. Докато сте на комповете и не правите нищо, просто може да ви седи сайта отворен и периодично да проверявате дали има оферти.

 

За два дни съм направил 1.50 лв. Ако върви със същото темпо, за месец ще се съберат към 25-30 лв - че това си е едно стабилно напиване в някоя кръчма. Просто само да кликнеш на няколко линка.

1.50 за 2 дни? Ти направо ще забогатееш. Чакам си подарък за Коледа в такъв случай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...