Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Съжалявам,скъпи,но не съм обсебен от форума,за да си правя 174726 профила.Ако искам да пиша с ново име винаги мога да пиша на Момо. Този път конспирацията не ти се получи. Весела Коледа на всички,прекарайте я с любимите си хора,а не в това да ме коментирате! :Vishenka_05:

Рофи, прати ми една твоя снимка, обещавам никой да не я види. :D

 

Не.

 

Карай, ще се наложи да държа прозореца отворен постоянно. Само маман да не реши да надникне, че лошоо...

От какво толкова се криеш? :o

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Направо времето се обърка съвсем.

В момента The Voice TV Top 100.

 

Рокерите облечени като Дядо Коледа и на мотори всяка година в Бургас обикалят комплексите и раздават подаръци на децата, после се събирали в центъра под елхата и там също подарявали на децата. Аз за първи път ги виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Despacito e номер 1 в The Voice TV Top 100, a Shape Of You e номер 2 и после водещия беше казал преди месеци, че песен, която е била номер 1 в Airplay Chart Top 30 няма да е на върха в годишната класация, а то точно това стана. :P

 

А утре е топ 117 на радио The Voice от 14:00 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Despacito e номер 1 в The Voice TV Top 100, a Shape Of You e номер 2 и после водещия беше казал преди месеци, че песен, която е била номер 1 в Airplay Chart Top 30 няма да е на върха в годишната класация, а то точно това стана. :P

 

А утре е топ 117 на радио The Voice от 14:00 часа.

Напълно заслужено

Link to comment
Сподели в други сайтове

на хрофл му пожелавам всичко най-лошо !

Е недей де, точно на днешния светъл празник, а и нали знаеш, че всичко рано или късно се връща?

Гледаме ли "Българската Коледа" или сме избрали шедьовъра по БТВ "Наистина любов"? :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е недей де, точно на днешния светъл празник, а и нали знаеш, че всичко рано или късно се връща?

Гледаме ли "Българската Коледа" или сме избрали шедьовъра по БТВ "Наистина любов"? :Vishenka_05:

Не, Карипски пирати...

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е най-фалшивия празник. Повръща ми се.

Празник като празник е. Вчера ми развалиха още настроението и общо взето ми е все едно.

Коледната ми къща отиде на кучето. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...