Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Що за глупости? Когато кръгозора ти е основно в Рамания,не виждам защо се изказваш с простотии за реалността.

 

Вие сте малък град.В София ела да видиш какво става. :1000 (29):

 

То се вижда кой се изказва с простотии. Раждаемостта в България постоянно пада. Ако се интересуваше от нещо друго освен Андреа, щеше да си наясно с това. Много си ограничен.

 

Тя Фиклена ти го каза скоро - тяло без мозък. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за глупости? Когато кръгозора ти е основно в Рамания,не виждам защо се изказваш с простотии за реалността.

 

Вие сте малък град.В София ела да видиш какво става. :1000 (29):

СОФИЯ ПЪК Е ЕДНО ГОЛЯМО С Е Л О !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се вижда кой се изказва с простотии. Раждаемостта в България постоянно пада. Ако се интересуваше от нещо друго освен Андреа, щеше да си наясно с това. Много си ограничен.

 

Тя Фиклена ти го каза скоро - тяло без мозък. :roll1:

Някъде да видя да говоря за бейби бум или нещо такова? Имам много познати момичета,които са 99 и повечето от тях са бременни.

Това че защитавам Андреа и съм й фен не означава,че животът ми се върти около нея.Гледам да постигна нещо в живота си,за да не завърша като теб на 28 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде да видя да говоря за бейби бум или нещо такова? Имам много познати момичета,които са 99 и повечето от тях са бременни.

Това че защитавам Андреа и съм й фен не означава,че животът ми се върти около нея.Гледам да постигна нещо в живота си,за да не завърша като теб на 28 години.

Ако искаш да постигнеш, горещо препоръчвам при травеститите! Може да опиташ и като Dark Queen в ID. Дженифър Бенедикшън ще ти помогне да се интегрираш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм постигнал много повече от теб,така че спри да си просиш внимание от всеки.

 

 

 

Аз съм най най най

Аз съм постигнал много повече

Аз съм много повече от вас

 

бла бла бла

 

Спри се ти си едно 22 годишно педереастче какво пък си постигнал ?!?! не разбрах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм най най най

Аз съм постигнал много повече

Аз съм много повече от вас

 

бла бла бла

 

Спри се ти си едно 22 годишно педереастче какво си постигнал ?!?! не разбрах

Много повече от теб,щом не съм опрял до Рамания,за да си търся кой да ме изпраска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

xroflx9, мноо си зле, ве човек. Тука те правят да си говориш сам. Много е забавно, никога не си тръгвай. :roll1:

Мнения на хора,които не са постигнали нищо в живота си грам не ме засяга.Докато аз просперирам,вие ще си умрете с хилядите постове в Рамания,колко жалко.

 

Дойке,не знам защо си мислиш,че като обиждаш Андреа се засягам.На живо ще мълчиш като дупе ако я видиш..за пореден път показа колко си ограничен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнения на хора,които не са постигнали нищо в живота си грам не ме засяга.Докато аз просперирам,вие ще си умрете с хилядите постове в Рамания,колко жалко.

 

Дойке,не знам си мислиш,че като обиждаш Андреа се засягам.На живо ще мълчиш като дупе ако я видиш..за пореден път показа колко си ограничен.

Айде като си оборотен кажи ти какво постигна освен че някой си уж, който е известен те оправя. Освен за това и да караш сина му да ти вика " мамо " друго не си разказвал. Целите сме в слух! Слушаме

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...