Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Айде като си оборотен кажи ти какво постигна освен че някой си уж, който е известен те оправя. Освен за това и да караш сина му да ти вика " мамо " друго не си разказвал. Целите сме в слух! Слушаме

Никога не съм казвал,че е известен.Освен това тук съм в чалга форум,а не форум за мерене на егото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мнения на хора,които не са постигнали нищо в живота си грам не ме засяга.Докато аз просперирам,вие ще си умрете с хилядите постове в Рамания,колко жалко.

 

Дойке,не знам защо си мислиш,че като обиждаш Андреа се засягам.На живо ще мълчиш като дупе ако я видиш..за пореден път показа колко си ограничен.

 

С какво просперираш ти? С лъжи в музикален форум, че ходиш с някакъв модел от клип на Андреа? Страшен просперитет!! И с постоянно самоизтъкване колко много си постигнал в живота, колко висока летва си и как тук никой не ти е на нивото!? Ми какво правиш тук всеки ден, щом не сме ти на нивото? Чий го дириш?

 

ПС: И не ми излизай с номера "Ама аз имам хронология на чат с въпросния модел!". Скрийнове с хоронология всеки може да изфабрикува. Лесно е. Покажи снимки на които се прегръщате и сте заедно, ако искаш да ти вярваме и изобщо някой тук да те вземе насериозно. Защото на тоя етап си един лъжлив фейк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво просперираш ти? С лъжи в музикален форум, че ходиш с някакъв модел от клип на Андреа? Сташен просперитет!! И с постоянно самоизтъкване колко много си постигнал в живота, колко висока летва си и как тук никой не ти е на нивото!? Ми какво правиш тук всеки ден, щом не сме ти на нивото? Чий го дириш?

 

ПС: И не ми излизай с номера "Ама аз имам хронология на чат с въпросния модел!". Скрийнове с хоронология всеки може да изфабрикува. Лесно е. Покажи снимки на които се прегръщате и сте заедно, ако искаш да ти вярваме и изобщо някой тук да те вземе насериозно. Защото на тоя етап си един лъжлив фейк.

Интересно ми е влизам,след време ще ми омръзне и пак ще спра.Какъв е проблема? Снимки можеше и да получите ако бяхте попитали с добро,а не с интриги.Сега или лошо за вас,или нищо.Преди да кажеш,че това е злоба,защото знам какви са ви аргументите срещу мен ще ти кажа,че се държа с всеки така както се държат с мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е влизам,след време ще ми омръзне и пак ще спра.Какъв е проблема? Снимки можеше и да получите ако бяхте попитали с добро,а не с интриги.Сега или лошо за вас,или нищо.Преди да кажеш,че това е злоба,защото знам какви са ви аргументите срещу мен ще ти кажа,че се държа с всеки така както се държат с мен.

 

Какви интриги, кой е имал за цел да ти прави интриги? Идваш тук и се хвалиш "Аз ходя с еди-кой си." После те разконспирират, че всичко това са фантасмагории. Един мъж на място би излязъл и показал снимки, за да се приключи един път завинаги с тая история. Но не! Ти все избягваш темата, като стане въпрос за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е влизам,след време ще ми омръзне и пак ще спра.Какъв е проблема? Снимки можеше и да получите ако бяхте попитали с добро,а не с интриги.Сега или лошо за вас,или нищо.Преди да кажеш,че това е злоба,защото знам какви са ви аргументите срещу мен ще ти кажа,че се държа с всеки така както се държат с мен.

До колкото си спомням исках такава и ти излезе с номера че не обичате да се снимате заедно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви интриги, кой е имал за цел да ти прави интриги? Идваш тук и се хвалиш "Аз ходя с еди-кой си." После те разконспирират, че всичко това са фантасмагории. Един мъж на място би излязъл и показал снимки, за да се приключи един път завинаги с тая история. Но не! Ти все избягваш темата, като стане въпрос за това.

Как кой? Този,който целодневно се бори за внимание и е оспамил всички теми.Казах ти,че ако ми бяхте поискали снимки учтиво щяхте да получите,но нали сме завистлив народ,трябва все да оплюем някого безпричинно. :1000 (29): Затова сега се държа толкова надменно с вас и се заяждам,каквото повикало такова се обадило в крайна сметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням исках такава и ти излезе с номера че не обичате да се снимате заедно

Казах ти,че не давам такива снимки на непознати,а не че не обичаме да се снимаме,а и точно на теб никога нямаше да дам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти,че не давам такива снимки на непознати,а не че не обичаме да се снимаме,а и точно на теб никога нямаше да дам. :1000 (29):

Ето пак си наставяш. Абе фейк

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето пак си наставяш. Абе фейк

Ти си измисляш както ти е угодно.Доколкото си спомням ти дадох негова моментна снимка,но удобно избягваш този факт,нищо ново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всички ни липсва.. На Сашо най вече

Слушай кво инригантче, предупреждавам ви последно да спрете да ме споменавате за щяло и нещяло ти и онзи, който е на всяка манджа мерудия.

Просто не си познал човека с който да се ебаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм най най най

Аз съм постигнал много повече

Аз съм много повече от вас

 

бла бла бла

 

Спри се ти си едно 22 годишно педереастче какво пък си постигнал ?!?! не разбрах

Обида, къде е сега Христина и Стела, които раздават бан за доста по-тъпи неща. Бан на момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушай кво инригантче, предупреждавам ви последно да спрете да ме споменавате за щяло и нещяло ти и онзи, който е на всяка манджа мерудия.

Просто не си познал човека с който да се ебаваш.

Оооо ама ти си се върнал от круйза до бахамите където те пратиха за 5 дена! Да беше пратил картичка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обида, къде е сега Христина и Стела, които раздават бан за доста по-тъпи неща. Бан на момента.
ми Стела и Хрисе спинкат

Да ще получа бан къв ти е проблема?!?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...