Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Много неудобни часове за концерта на Планета- едни ще гледат турски сериал, друг ще гледа "Откраднат живот", трети ще гледа Новини, четвърти някой филм, пети "София- Ден и Нощ и Биг Брадър. Аз къде да се вредя на двата телевизора? :S

 

Не е лесно в един апартамент да живеят шест човека. Сутрин сигурно се образува опашка пред тоалетната да се изчаквате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не е лесно в един апартамент да живеят шест човека. Сутрин сигурно се образува опашка пред тоалетната да се изчаквате.

 

Не е тъй- 4-ма сме, няма опашка. Просто в тези часове, в които ще дават концерта майка ми в хола ще гледа турския сериал, баща ми ще е при мен и брат ми и ще гледа сигурно "Откраднат живот:, после е Брадъра и след това "София- Ден и Нощ". И концертът къде отива.

 

Като отидеш в музикалния магазин и питаш продавача за Камила и дебютният й албум, оня изобщо няма да знае за този албум и певица както винаги.

Затова от kupicd.com е най-добре. Хем ще е оригинален.

 

klz1512661078z.jpg

 

Няма как да се образува опашка, никога не е било като всеки става различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно срамна работа няма и тези които работят миячки, чистачки и т.н. също са хора... и много по-добре да го работиш, пред това да си седиш във вас. И Руже къде ти повече пари? Може би сравняваш с твоето заплащане, не знам. Но аз като работих и в ДАИ и в БДЖ, дето държавна работа и я водят уж за най-сладка, вземах горе-долу толкова... пък какво остава за миячка в заведение..... ти като 1 приятелка сега работи крупие и е свикнала на 1200, че и нагоре, но и идва вече в повече и търси другаде, но където и да ходи по интервюта, 600-650макс! Като чуят, че иска мин 700 и се смеят. Но тя сега свикнала е на повече пари и другото и се вижда малко. Ама не всеки го работи вашето...

Моята заплата я направиха вече твърда без бонуси от този месец, ама ми е много по-добре де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно срамна работа няма и тези които работят миячки, чистачки и т.н. също са хора... и много по-добре да го работиш, пред това да си седиш във вас. И Руже къде ти повече пари? Може би сравняваш с твоето заплащане, не знам. Но аз като работих и в ДАИ и в БДЖ, дето държавна работа и я водят уж за най-сладка, вземах горе-долу толкова... пък какво остава за миячка в заведение..... ти като 1 приятелка сега работи крупие и е свикнала на 1200, че и нагоре, но и идва вече в повече и търси другаде, но където и да ходи по интервюта, 600-650макс! Като чуят, че иска мин 700 и се смеят. Но тя сега свикнала е на повече пари и другото и се вижда малко. Ама не всеки го работи вашето...

Моята заплата я направиха вече твърда без бонуси от този месец, ама ми е много по-добре де.

 

Което означава, че са я увеличили? Защо ти е по-добре без бонуси?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обида, къде е сега Христина и Стела, които раздават бан за доста по-тъпи неща. Бан на момента.

 

По това време на денонощието аз лично спя :1000 (29):

Ти едва ли не 500 лв не ги смяташ за пари. За мен са пари и са ми добре дошли. Като седиш в къщи и толкова няма.

В днешно време това е ниска заплата, но за миячка повече няма шанс да си намериш. Ти си млада още, не искаш ли да учиш? Търси си по нормална работа, не се примирявай да стоиш в тези кухни.

 

Жестока! Имаш вкус :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно срамна работа няма и тези които работят миячки, чистачки и т.н. също са хора... и много по-добре да го работиш, пред това да си седиш във вас. И Руже къде ти повече пари? Може би сравняваш с твоето заплащане, не знам. Но аз като работих и в ДАИ и в БДЖ, дето държавна работа и я водят уж за най-сладка, вземах горе-долу толкова... пък какво остава за миячка в заведение..... ти като 1 приятелка сега работи крупие и е свикнала на 1200, че и нагоре, но и идва вече в повече и търси другаде, но където и да ходи по интервюта, 600-650макс! Като чуят, че иска мин 700 и се смеят. Но тя сега свикнала е на повече пари и другото и се вижда малко. Ама не всеки го работи вашето...

Моята заплата я направиха вече твърда без бонуси от този месец, ама ми е много по-добре де.

 

Напротив, аз изобщо не взимам много повече, нали съм ти казвала :D Въпросът е, че се стремя и се опитвам да направя нещо. Търся друго, уча пак УЖ за по-добре да става и т.н. Сега се захванах и с испанския. Взех си ваучер за онлайн обучение като начало за някаква основа, после мисля да ходя на курс и да се явя на А1. Не съм загубила надежда и се старая да си променя положението. И като ме питат каква заплата очаквам не казвам 500 :D Те работодателите само това чакат, някой шаран да иска да работи без пари, добре дошло им е. За Таня специално то е ясно, че на тая позиция толкова, ама поне да си направи устата да каже повече, а може и някой да е на зор и да стане, знаеш ли. Иначе съм на мнение, че тя трябва да си търси работа в друга сфера. Не може цял живот това.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме утре нови снимки на Рики с Ева Лонгория от Маями на Global Gift Gala, която ще се състои тази вечер да събират пари за Пуерто Рико.

 

Ева Лонгория сега: Тази вечер е вечерта. Толкова съм развълнувана да споделя тази прекрасна вечер с моя скъп приятел Рики Мартин. Ще се видим всички там. Всички за Пуерто Рико.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което означава, че са я увеличили? Защо ти е по-добре без бонуси?

Ми щото за бонусите много зависише от потока хора, имало е месеци много слабо... а сега има няма, ще си вземам парите и то със сигурност повече от сегашното положение с бонусите, а работя все пак само 10 дни.

 

Напротив, аз изобщо не взимам много повече, нали съм ти казвала :D Въпросът е, че се стремя и се опитвам да направя нещо. Търся друго, уча пак УЖ за по-добре да става и т.н. Сега се захванах и с испанския. Взех си ваучер за онлайн обучение като начало за някаква основа, после мисля да ходя на курс и да се явя на А1. Не съм загубила надежда и се старая да си променя положението. И като ме питат каква заплата очаквам не казвам 500 :D Те работодателите само това чакат, някой шаран да иска да работи без пари, добре дошло им е. За Таня специално то е ясно, че на тая позиция толкова, ама поне да си направи устата да каже повече, а може и някой да е на зор и да стане, знаеш ли. Иначе съм на мнение, че тя трябва да си търси работа в друга сфера. Не може цял живот това.

За това съм напълно съгласна. Че човек трябва да търси някакво развитие. Аз също мисля догодина да почна курсове и да запиша магистратура, че още нямам. Нали се чудих какво да запиша :1000 (29): Но просто човек трябва да прави сметка за положението в страната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и нея в момента я слушам :roll1:
Чета ти мислите тогава. :D

 

 

Ми щото за бонусите много зависише от потока хора, имало е месеци много слабо... а сега има няма, ще си вземам парите и то със сигурност повече от сегашното положение с бонусите, а работя все пак само 10 дни.

За това съм напълно съгласна. Че човек трябва да търси някакво развитие. Аз също мисля догодина да почна курсове и да запиша магистратура, че още нямам. Нали се чудих какво да запиша :1000 (29): Но просто човек трябва да прави сметка за положението в страната.

Айляк си тогава. 10 дни работа, 20 дни почивка. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Танче, тая заплата е несериозна.

Аз тук на плаващо работно време вземам около 400 - 450 с 3 почивни дни в седмицата.

Но вярно и хигиенистките при нас са на минимална и смените им са по 10 часа, а са 8 по договор. И са циганки.

Ужасно много ги товарят, чак ми е жал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...