Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ама Танче, тая заплата е несериозна.

Аз тук на плаващо работно време вземам около 400 - 450 с 3 почивни дни в седмицата.

Но вярно и хигиенистките при нас са на минимална и смените им са по 10 часа, а са 8 по договор. И са циганки.

Ужасно много ги товарят, чак ми е жал.

Къде това, в Сф ли? Ако е в Сф, изобщо недей срсвнява. :1000 (29): Там е друга държава.

Оф реве ми сее... купих си днес фондьотен нов.. вече ми е 7-мия такъв и пак не съм си улучила цвета, много ми е тъмен пак. Наредила съм ги толкова много и всички са ми тъмни, а единствения дето пасва е на привършване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде това, в Сф ли? Ако е в Сф, изобщо недей срсвнява. :1000 (29): Там е друга държава.

Оф реве ми сее... купих си днес фондьотен нов.. вече ми е 7-мия такъв и пак не съм си улучила цвета, много ми е тъмен пак. Наредила съм ги толкова много и всички са ми тъмни, а единствения дето пасва е на привършване.

И аз трудно си намирам цвят. Пробвам ги все през деня и в магазина си мажа от тестера и после излизам на светло за да се погледна как ми е на дневна светлина. В магазина от лампите лъже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз трудно си намирам цвят. Пробвам ги все през деня и в магазина си мажа от тестера и после излизам на светло за да се погледна как ми е на дневна светлина. В магазина от лампите лъже...

Да...

Ама и аз мажа по ръцете или шията иии на лицето после нищо общо.

 

Набарах си една книга-тетрадка за упражнения по методиката от Джон Кехоу. Бях си купила книгата и тетрадката преди 7-8г, книгата прочетох, тетрадката я прибрах. Реших да трепя една нагла муха и хванах нея от етажерката, та сядам да пиша в нея и да чета. Гледам има да пишеш 3 писма на бъдещето ми аз и да се пратят на някакъв адрес в Сф и те в определените месеци да ми ги връщат :1000 (29): попълних тест на агресията. Попълвала съм го и тогава и като се загледах, доста различно мисля към днешна. Станала съм по-недоверчива и агресивна определено

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко още ще се търпи докето в този форум ?

Разкарайте го вече.

И аз това питам.И Христина да бъде обективна и да не раздава банове на едни ,а на други за същото няма.Че и не отговаря като и кажеш.Ало не си бог..слез на земята

Дою ако ти беше любовник та да го толерираш,ама то на него му го слагат..така че файда йок....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това питам.И Христина да бъде обективна и да не раздава банове на едни ,а на други за същото няма.Че и не отговаря като и кажеш.Ало не си бог..слез на земята

Дою ако ти беше любовник та да го толерираш,ама то на него му го слагат..така че файда йок....

Лухче, на теб какъв ти се проблема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лухче, на теб какъв ти се проблема?

Ти си проблем на тоя форум с тая злоба и незадоволеност.Принципен ми е проблема.Мразя несправедливото даване на банове ,а някакъв измислен герой да му прощават.

 

Дреме ми за нещастното ти съществуване.

 

П.п Христинче миличка модераторке вече много ти стана с това толериране!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си проблем на тоя форум с тая злоба и незадоволеност.Принципен ми е проблема.Дреме ми за нещастното ти съществуване.

Като аз съм проблем, като ви дразня, напуснете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То за всеки потребител могат да се намерят трима-четирима, дето не го харесват и искат за него доживотен бан. Дайте да баннем целия форум тогава.

+1Всеки дразни някого. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това питам.И Христина да бъде обективна и да не раздава банове на едни ,а на други за същото няма.Че и не отговаря като и кажеш.Ало не си бог..слез на земята

Дою ако ти беше любовник та да го толерираш,ама то на него му го слагат..така че файда йок....

Сега ти виждам съобщението, влизам от телефона и понякога не забелязвам, че имам лични съобщения. Направи тема да ми свалят правата, аз съм ок. И без това ми писна да се занимавам с простотии и се каня да пиша на Момо да ме махне от модераторския екип.

Що се отнася до Докето, питай го колко наказания има от мен.

Не вися 24/7 тук. Ако съм пропуснала нещо, пишете.

 

Само аз не ги харесвам явно. :huh:

И аз.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ти виждам съобщението, влизам от телефона и понякога не забелязвам, че имам лични съобщения. Направи тема да ми свалят правата, аз съм ок. И без това ми писна да се занимавам с простотии и се каня да пиша на Момо да ме махне от модераторския екип.

Що се отнася до Докето, питай го колко наказания има от мен.

Не вися 24/7 тук. Ако съм пропуснала нещо, пишете.

И аз.

 

Ми пиши му.Няма да сгрешиш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...