Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ти е виновно обществото. Ти си си виновна. Дори да беше здрава, пак щеше да си сама, защото си злобна, неспособна, мързелива, високомерна, нагла....

Христина защо така я нареди? :o :o :o :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 14 декември интернета няма да е същия. Тогава федералната комисия по комуникации ще гласуват закон, който отменя мрежовата неутралност в САЩ. Това ще даде възможност на Интернет доставчиците там да забавят всички сайтове, които не си платят. Ще бъдат афектирани много малки и средно големи сайтове с много посетители от САЩ, а големите ще бъдат поставени в неизгодно положение. Очаквам много затваряния през 2018. Цялата държава е против тази глупост, но политиците се правят на приятно разсеяни. А мислим нашите за корумпирани. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление интернета вече не е безопасно място и всичко се следи. :(

 

До Мама Фиклена или ако някой друг знае. Издирвам една турска, суха, зелена подправка, която се слага на сладки. На пишманието има такава поръсена. Как се казва?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прибирам се ей сега и една баба ми вика "Може ли да ми помогнете госпожо". Тя една стара с бастун... викам и кажете. Къде се намирал един блок, за първи път чувах за тоя номер, ама и мн не ги знам по номера де, отивала при сина си. И след бая време оглеждане, ме моли да му се обадя и се обадих на човека, обаче докато го набирам си оставя торбата и бастуна и отива до ъгъла на магазина пред който бяхме застанали, съблече си панталона, нагъзи се и се изпика... онемях направо.... Все пак реших да и помогна и я заведох при сина и де. Но по-тъпото беше, че никой не и обърна внимание като спираше хората да ги пита за блока. Да не забравят, че след време на нейно място може да са те. И човека ми благодари и тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toва беше. Пак ще се търси нова работа. Дано си намерят по- добра.

Дадоха ми заповедта и айде. Вече съм си в нас. Разменихме си фейсбуците с рускинята- сервитьорка. За пръв път срещам толкова приятен човек от руснаците. С мъжа- колегата се сбогувахме като той ми пожела всичко най- хубаво и че някой ден може да се видим пак, ама надали.

Изключих, че трудовата ми книжка е в Инканто, като ми се обади Ники ще си я взема и ще я нося в пицарията.

Шефът ме изкара, че нищо не съм правила дето всичко правих дето ми беше казал. Оная готвачка дето се заяждаше с мен шефът ми каза, че е заради нея също ме маха. Заради нея изгони другата готвачка, сега и мен. Уж дългогодишен готвач, а манджите й ужас бяха, другата готвачка дето я изгони готвеше толкова вкусно. На 10.12 ще си взема парите и това е.

Без това то нямаше никакъв ред- всичко на ръка се мие, малки мивки, кой на студена, топла кухня, пици.

Утре и на 6, 16, 23 декември имат резервации- да си мият сами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toва беше. Пак ще се търси нова работа. Дано си намерят по- добра.

Дадоха ми заповедта и айде. Вече съм си в нас. Разменихме си фейсбуците с рускинята- сервитьорка. За пръв път срещам толкова приятен човек от руснаците. С мъжа- колегата се сбогувахме като той ми пожела всичко най- хубаво и че някой ден може да се видим пак, ама надали.

Изключих, че трудовата ми книжка е в Инканто, като ми се обади Ники ще си я взема и ще я нося в пицарията.

Шефът ме изкара, че нищо не съм правила дето всичко правих дето ми беше казал. Оная готвачка дето се заяждаше с мен шефът ми каза, че е заради нея също ме маха. Заради нея изгони другата готвачка, сега и мен. Уж дългогодишен готвач, а манджите й ужас бяха, другата готвачка дето я изгони готвеше толкова вкусно. На 10.12 ще си взема парите и това е.

Без това то нямаше никакъв ред- всичко на ръка се мие, малки мивки, кой на студена, топла кухня, пици.

Утре и на 6, 16, 23 декември имат резервации- да си мият сами.

Че то няма и един месец. :o

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toва беше. Пак ще се търси нова работа. Дано си намерят по- добра.

Дадоха ми заповедта и айде. Вече съм си в нас. Разменихме си фейсбуците с рускинята- сервитьорка. За пръв път срещам толкова приятен човек от руснаците. С мъжа- колегата се сбогувахме като той ми пожела всичко най- хубаво и че някой ден може да се видим пак, ама надали.

Изключих, че трудовата ми книжка е в Инканто, като ми се обади Ники ще си я взема и ще я нося в пицарията.

Шефът ме изкара, че нищо не съм правила дето всичко правих дето ми беше казал. Оная готвачка дето се заяждаше с мен шефът ми каза, че е заради нея също ме маха. Заради нея изгони другата готвачка, сега и мен. Уж дългогодишен готвач, а манджите й ужас бяха, другата готвачка дето я изгони готвеше толкова вкусно. На 10.12 ще си взема парите и това е.

Без това то нямаше никакъв ред- всичко на ръка се мие, малки мивки, кой на студена, топла кухня, пици.

Утре и на 6, 16, 23 декември имат резервации- да си мият сами.

 

Ама какво стана, че така изведнъж?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то няма и един месец. :o

 

Бях на изпитателен срок. Само дето не знам как може да каже, че нищо не съм правила. Кой му миеше мазните тави, кутии на малките мивки и чинии и всичко на ръка, кой му зареждаше тоалетните и му ги чистеше, кой му мете. Страшен неблагодарник. Да си намери някоя по- хубава.

Вече всички от Инканто са научили тъй като писах на колежките там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 14 декември интернета няма да е същия. Тогава федералната комисия по комуникации ще гласуват закон, който отменя мрежовата неутралност в САЩ. Това ще даде възможност на Интернет доставчиците там да забавят всички сайтове, които не си платят. Ще бъдат афектирани много малки и средно големи сайтове с много посетители от САЩ, а големите ще бъдат поставени в неизгодно положение. Очаквам много затваряния през 2018. Цялата държава е против тази глупост, но политиците се правят на приятно разсеяни. А мислим нашите за корумпирани. :gun_bandana:

Това ще даде ли някакво отражение върху България?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще даде ли някакво отражение върху България?

Не. В ЕС има сериозни закони, защитаващи мрежовата неутралност. Гадното е че англоезичния Интернет ще пострада жестоко заради нечии интереси. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на изпитателен срок. Само дето не знам как може да каже, че нищо не съм правила. Кой му миеше мазните тави, кутии на малките мивки и чинии и всичко на ръка, кой му зареждаше тоалетните и му ги чистеше, кой му мете. Страшен неблагодарник. Да си намери някоя по- хубава.

Вече всички от Инканто са научили тъй като писах на колежките там.

И сега пак ще търсиш работа.... ужас не ти върви в това нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега пак ще търсиш работа.... ужас не ти върви в това нещо.

 

То се очакваше. Още онзи ден казах на колегата, че не се виждам тука дълго и че заради тая с дебелия гъз ще изхвърча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се очакваше. Още онзи ден казах на колегата, че не се виждам тука дълго и че заради тая с дебелия гъз ще изхвърча.

Здраве да е ще си намериш друга работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на изпитателен срок. Само дето не знам как може да каже, че нищо не съм правила. Кой му миеше мазните тави, кутии на малките мивки и чинии и всичко на ръка, кой му зареждаше тоалетните и му ги чистеше, кой му мете. Страшен неблагодарник. Да си намери някоя по- хубава.

Вече всички от Инканто са научили тъй като писах на колежките там.

То и твоя късмет е един... Нямам думи

Успех и дано намериш нещо по скоро

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая с дебелия гъз изгони готвачката,сега и мен.

Егати вещицата е тая явно.. то ще и се върне. Как може да живеят с такава злоба не знам. Почвай да търсиш, късмет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Кити: за всички е ясно,че проблемът ѝ е в главата. Страда от липса на внимание и нищо не ми пречи веднъж в месеца да драскам по един коментар да ѝ върви темата. Друго по нейния случай не може да се направи, пък въпреки всичко ми е жал за нея.

 

 

Танче, ще си намериш работа. Който търси, намира. Поне не си някаква мързелана. ;) Всяко зло - за добро.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За Кити: за всички е ясно,че проблемът ѝ е в главата. Страда от липса на внимание и нищо не ми пречи веднъж в месеца да драскам по един коментар да ѝ върви темата. Друго по нейния случай не може да се направи, пък въпреки всичко ми е жал за нея.

Танче, ще си намериш работа. Който търси, намира. Поне не си някаква мързелана. ;) Всяко зло - за добро.

 

Да, утре ще ходя в Лидъл и Кауфланд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, утре ще ходя в Лидъл и Кауфланд.

Конкретно за Кауфланд - пръскат ги от работа.

Леля ми е работила и ти казват за деня ква работа имаш. Плащат ти за 8 часа, а седиш поне 10 докато си пренесеш стоката и си свършиш работата.

По празниците се е стигало до 12.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...