Jump to content


Online: Кали ft. Константин - В Рая


Препоръчани коментари

Продуцент: Пайнер ООД

музика и аранжимент: Радомир Кишев

текст: Петя Радева

режисьор и сценарист: Людмил Иларионов - Люси

оператор: Иван Иванов

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-смотаната и песен ever. Досра ми се като я чух, изтраех до 1:21.

 

Клипа е смотан. Люси нещо се подиграва с нея ми се струва.

 

Кишев може да има хит само ако го пее Преслава, заради това, че го пее тя. Не и в други случаи. И някакви посредствени неща за Алисия.

 

Това повече няма да си го пусна. Наистина ТЪПА песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен - реклама на PLAZZA ! И точно ft. Константин след края на шоуто. Ми, много добре премислено, но с тази песен няма да ти се получи щото просто започна тая година да си пускаш тъпи песни и това си е. На мен само Que pasa ми хареса... Ни измисления дует, ни ft. Азис песента - не се сещам името, онази лятната също, сега и това. Нещо й стана на Кали, започна да предлага прекалено посредствени неща. Сигурно ще каже пак, че това върви. Тук върви единствено реклама на заведението на Константин, освен в къщата, сега вече си има и песен - емблемка. По-добре да побърза и да пусне нещо като песните до "Хайде, вдигни й", а не да се излага сега с това!

(В Plazza) :gun_bandana:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заглавието ме подсеща за Джена - "В рая", от първия и албум. Готина песничка, много я слушах тогава. И сега в колата го имам албума и си ги пускам тия песни от време на време.

 

Кали да хване Пашев да и направи свястна песен, от дуета с Емануела не е видяла нищо хубаво. Може би "Каква съм луда" ли как беше там, имаше някакъв успех, но в никакъв случай хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във форума Кали си я плюят по инерция.

Куплетите са много добри, но припева е по-слаб. И все пак е много по-добра от други шитове които излезнаха напоследък.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...