Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Обиди или не това е истината.Щом се засягате значи е вярно.Имам си успехи и в живота,имам успех и тук,защо да не съм горд? Иронията не ти се отдава,по-добре не я използвай пак.

 

Бъди горд с успехите си в живота, а тези в един чалга форум няма да ти донесат никакви дивиденти или личностно развитие, че да си горд с тях. То се видя, че с теб нормален диалог не може да се води. Оставям те да се възхищаваш на себе си и ти пожелавам още повече реални успехи.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се развиваш в кариерен план както и в личен примерно.А ти?

Да намериш своето място в света, онова, където се чувстваш добре с с всичките си позитивни и негативни черти на характера. С две думи същото, но малко по-дълбоко. Не всичко е пари, на мен лично ми е по-важна хармонията със себе си.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми как знаеш, че ние не сме се развили в кариерен или личен?

Щом по цял ден киснете в чалга форум и коментиратв хората значи определено не сте успели.

 

Защо да не може да се води диалог с мен? Нито те обиждам,нито нищо,просто изказвам мнение,а може би са ти свършили аргументите?иначе за пожеланията мерси,подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да намериш своето място в света, онова, където се чувстваш добре с с всичките си позитивни и негативни черти на характера. С две думи същото, но малко по-дълбоко. Не всичко е пари, на мен лично ми е по-важна хармонията със себе си.

Така е,но в днешно време нямаш ли пари си никой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом по цял ден киснете в чалга форум и коментиратв хората значи определено не сте успели.

 

Защо да не може да се води диалог с теб? Нито те обиждам,нито нищо,просто изказвам мнение,а може би са ти свършили аргументите?иначе за пожеланията мерси,подобно.

Определено не ме познаваш да да твърдиш, че не съм успяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е,но в днешно време нямаш ли пари си никой.

Там е работата, че намериш ли себе си пред теб ще се отворят много врати, защото ти става много по-ясно какво точно искаш от живота. Много хора само си мислят, че знаят, но реално онези повърхностни неща, които намират за свои идеали не са нещото, което би ги направило истински щастливи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено не ме познаваш да да твърдиш, че не съм успяла.

Сигурно за 5ти път ще повторя,че не ми е нужно да ви познавам,за да си изградя мнение за вас.То действията ви са достатъчно показателни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е,но в днешно време нямаш ли пари си никой.

Сиренето е с пари, но може и да си някой без дебела банкова сметка. Въпрос на приоритети. Разни хора, разни идеали.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сиренето е с пари, но може и да си някой без дебела банкова сметка. Въпрос на приоритети. Разни хора, разни идеали.

Сега излезе,че моя приоритет са парите😂. Далеч не е така,но живеем в такова време,че парите те правят някой.Това е навсякъде по света,не само в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега излезе,че моя приоритет са парите😂. Далеч не е така,но живеем в такова време,че парите те правят някой.Това е навсякъде по света,не само в България.

Е,то е ясно, че парите са важни, всички работим за заплати. Но да се превръщат в основна ценност е голяма грешка (не само в България).

 

Така и така всички те анализира, да си кажа и аз, че колкото и да си успял, не говори добре за теб това прекалено самоизтъкване и категоризиране на другите. Нормално е да си вадиш изводи от коментарите им, но те не винаги отговарят адекватно на личностите им. Казвам го от опит, от общуването извън форума с някои хора.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Далеч не е така,но живеем в такова време,че парите те правят някой.Това е навсякъде по света,не само в България.

За жалост е така.С пари от никой ставаш каквото си пожелаеш..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,то е ясно, че парите са важни, всички работим за заплати. Но да се превръщат в основна ценност е голяма грешка (не само в България).

 

Така и така всички те анализира, да си кажа и аз, че колкото и да си успял, не говори добре за теб това прекалено самоизтъкване и категоризиране на другите. Нормално е да си вадиш изводи от коментарите им, но те не винаги отговарят адекватно на личностите им. Казвам го от опит, от общуването извън форума с някои хора.

Знам,голямото парадиране е символ на комплексарщина,но това ми е вид психологическа атака.Но все пак ако не беше истина нямаше да се палят така,не мислиш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам,голямото парадиране е символ на комплексарщина,но това ми е вид психологическа атака.Но все пак ако не беше истина нямаше да се палят така,не мислиш ли?

Не знам, не ги познавам особено пишещите в тази тема. Ако трябва да защитя някого от тези, които нападаш по един или друг начин, то ще са Стела и Ружето. Струва ми се, че бъркаш в преценката си за тях.

 

Пс: Психологическа атака или защитна реакция?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, не ги познавам особено пишещите в тази тема. Ако трябва да защитя някого от тези, които нападаш по един или друг начин, то ще са Стела и Ружето. Струва ми се, че бъркаш в преценката си за тях.

 

Пс: Психологическа атака или защитна реакция?[/b]

Аз към Стела нямам нищо против,даже преди и се разбирахме,но дружбата й с някои хора явно й влияе зле и нещо се е озлобила към мен.Към Ружа може и да бъркам,но това ми е мнението за нея от досегашната ни комукация,след време може да си променя мнението.Психологическа атака е,когато се защитавам се държа по друг начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради горния пост Фиклената a.k.a Моториста без каска ми даде минус и ме обижда😂😂😂

Днеска със всички го прави,колко се оплакаха в попфолк скандалите :1000 (29):

Не мога да спра да я слушам :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз към Стела нямам нищо против,даже преди и се разбирахме,но дружбата й с някои хора явно й влияе зле и нещо се е озлобила към мен.Към Ружа може и да бъркам,но това ми е мнението за нея от досегашната ни комукация,след време може да си променя мнението.Психологическа атака е,когато се защитавам се държа по друг начин.

Много стана модерно да се упражняват псхихо атаки :1000 (29): Не искам да ти знам в такъв случай защитните реакции.

 

Ще си промениш мнението и за двете ако се абстрахираш от последния спор - онзи за 40-50годишните мъже.

Лягам вече аз. Лека ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много стана модерно да се упражняват псхихо атаки :1000 (29): Не искам да ти знам в такъв случай защитните реакции.

 

Ще си промениш мнението и за двете ако се абстрахираш от последния спор - онзи за 40-50годишните мъже.

Лягам вече аз. Лека ;)

Аз отдавна съм го забравил,но явно са останали доста засегнати щом още го споменават.Лека✌️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нито в личен, нито в професионален план съм цвете, но мозъка ми е с 10,000 години еволюция пред на повечето тук.

Душевно също съм в хармония и живея за да се обогатявам по всякакви начини, защото колкото повече еволюираш самия ти, толкова по-лесно ще ти бъде всичко предстоящо. А парите...освен гъза да си избърша и да си купя някоя прищява за нищо друго не важат. Не робувайте на системата. Ще сте поредния робот, който в последните си години ще съжалява за съществуването си.

 

Пуснете си тая песен, че поне за 4 минути да ви се избистри мозъка от чалга и меркантилност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...