Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе как все Дойчо ви е виновен на вас? Защото разкри някой неща ли? Ми като искаш му затвори устата и се покажи... но не го правиш. Когато се правиш на каквото не си получаваш такова отношение. Престанете да се занивавате с него. Кратко и ясно!

Виновен ми е на мен конкретно , защото винаги ме цитира след някой пост,който няма абсолютно никаква връзка с него , и се заяжда с мен.

Както виждаш от последния ни конфликт не се занимавам с него,но ще е хубаво и той да се спре малко.

Отговарям,защото си написала в множествено число за какво ни е виновен.Постави се на мое място и ще разбереш :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да не си му жена? Няма да те огрее мило,опитай с друг мъж от тук.Дойчо постоянно прави интриги и към мен,и към Симеонова,и към Слави.Ако беше безпристрастен модератор щяхте да накажете него,а не Смит.Заради такива като Дойчо форумът е станал една клоака и не влизат така любимите ви стари потребители.

Ти откъде си сигурен мен за какво ще ме огрее и какво искам аз? След като го предизвиквате няма да си мълчи. На кой съм жена си е моя работа.

Ти като нямаш вина защо нападна Ружето само заради това че мнението и е различно от твойто? И мен да същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти откъде си сигурен мен за какво ще ме огрее и какво искам аз? След като го предизвиквате няма да си мълчи. На кой съм жена си е моя работа.

Ти като нямаш вина защо нападна Ружето само заради това че мнението и е различно от твойто? И мен да същото.

Ружа ме нападна първа,за кой път трябвя да го повторя това? Върни си темата и виж. Така любимия ти Дойчо е провокатора,а не аз или Симеонова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ружа ме нападна първа,за кой път трябвя да го повторя това? Върни си темата и виж. Така любимия ти Дойчо е провокатора,а не аз или Симеонова.

Това че си защити позицията не означава, че те е нападала.

Да, любим ми е. Да се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виновен ми е на мен конкретно , защото винаги ме цитира след някой пост,който няма абсолютно никаква връзка с него , и се заяжда с мен.

Както виждаш от последния ни конфликт не се занимавам с него,но ще е хубаво и той да се спре малко.

Отговарям,защото си написала в множествено число за какво ни е виновен.Постави се на мое място и ще разбереш :)

Да така е, а причината да го правя е, че още от ден първи дразниш АБСОЛЮТНО много и не мога да те ПОНАСЯМ! Мисля, че това е достатъчно. Кондомчо ще се разправя с теб скъпа ми Гаврилче

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм изпаднала до там да се занимавам с обвързани мъже. Фокси е зает.

То всеки мъж над 40-50 който е необвързан или е тотален загубеняк,или е гей.Така че нямаш голям избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То всеки мъж над 40-50 който е необвързан или е тотален загубеняк,или е гей.Така че нямаш голям избор.

Ееее това не е вярно. Пак определения без почва. И ти ще станеш на 50.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това исках да разбереш, че на тази въраст има хора, които се държат адекватно.

Е,точно де.Нали спора ни преди няколко дни беше заради тези,които се държат неадекватно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви един хубав 40+-годишен български мъж, да не говорите, че всички са виснали чичаци. Има си изключения. Не харесвам по-възрастни, но не може да слагате всички под един знаменател. Стига да не е педофилия, няма лошо да харесваш хора, с които имате голяма разлика.

 

Image_6373359_415_0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви един хубав 40+-годишен български мъж, да не говорите, че всички са виснали чичаци. Има си изключения. Не харесвам по-възрастни, но не може да слагате всички под един знаменател. Стига да не е педофилия, няма лошо да харесваш хора, с които имате голяма разлика.

 

Image_6373359_415_0.jpg

Брей,наистина е хубав😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жените тук се подмокрят от набори на Фокси,не знаеш ли? :3fdb8960598fa63e:

Абе вие малоумни ли сте, Фокси е семеен има и деца те ми тръгнали да го предлага. Е сега ще му пиша да влезне да ви разкатае

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...