Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как са нещата из Бъта?

От къде да знам аз какво става в бъта. Сега се връщам от Копривщица.

 

Със Стела мислим след рожденият ми ден да обиколим 2-3 дена кръчмите из Пловдив. Само казвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стрелец и Овен: Забележително, направо прекрасно!

 

Когато се срещат два огнени знака, чакайте голям пламък. В случая с Овен и Стрелец това твърдение е повече от вярно. Всеки от тях се нуждае от свободен, независим и самодостатъчен партньор, който няма да ограничава свободата на другия. И ето че се намират! Нужно ли е тогава да казваме, че само такъв съюз на свободни личности може да стане истински стабилен? На пътя на тяхното щастие има само едно препятствие – неспособността да си правят взаимни отстъпки. Ако усвоят тази наука, то щастието им няма да има предел.

 

Много са нещата, които обединяват Стрелеца и Овена – първият обича вдъхновено да разказва за своите планове или странствания, а вторият умее възторжено да слуша. И двамата лесно се палят и изобщо не робуват на битови неволи. Дори сами може да не забележат, че от първата им среща са изминали много години и на вратата им чука златната сватба.

 

В спалнята тази двойка има фантастична съвместимост. Палавият и разкрепостен Стрелец лесно ще "събуди” страстния си партньор за многобройни пикантни експерименти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде да знам аз какво става в бъта. Сега се връщам от Копривщица.

 

Със Стела мислим след рожденият ми ден да обиколим 2-3 дена кръчмите из Пловдив. Само казвам.

 

Ее, жалко, аз точно тогава ще бъда в командировка в Боримечково.

 

Попинци е мой, бичес!!!! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, жалко, аз точно тогава ще бъда в командировка в Боримечково.

 

Попинци е мой, бичес!!!! :phpgrin2:

Е веднага се застраховаш, не съм казал дата просто ще е след 9- ти. Не ни трябва екскурзовот споко.

Я ми пиши във ФБ да ти споделя нещо. Замислям нова интрига!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще го видим. Чудя се Кити като не работи как ще се пенсионира. То аз не знам как дали изобщо ще стигна дотам, пък какво остава за нея.

Ти пък си намерила за какво да се чудиш. Майка ми най-вероятно няма да се пенсионира, ти за нас мислиш. Я доживеем 70 години, я не. Реално има смисъл да те осигуряват на прилични пари вече само заради майчинство, болнични и евентуално обезщетение за безработица. Зарежи тия пенсии.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък си намерила за какво да се чудиш. Майка ми най-вероятно няма да се пенсионира, ти за нас мислиш. Я доживеем 70 години, я не. Реално има смисъл да те осигуряват на прилични пари вече само заради майчинство, болнични и евентуално обезщетение за безработица. Зарежи тия пенсии.

 

Да, то ако чакаме на едни кирливи пенсии...

 

Въпреки че има хора, които са ги осигурявали на добра заплата и взимат едно 350 лв. Не са нещо кой знае какво, ама не са и нищо особено за един пенсионер. По-добре от социалната или минималната пенсии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, то ако чакаме на едни кирливи пенсии...

 

Въпреки че има хора, които са ги осигурявали на добра заплата и взимат едно 350 лв. Не са нещо кой знае какво, ама не са и нищо особено за един пенсионер. По-добре от социалната или минималната пенсии.

Баба ми взима 350 и то добавката за починал съпруг и парите не ѝ стигат до никъде. Като ѝ платим сметките, купим лекарствата, напазаруваме уж за месеца продукти и ѝ остават пари само за хляб. Даже някои месеци не ѝ стигат. Дърва, примерно, сама никога не би могла да си купи. Жалка държава сме, ама и ние сами сме си виновни... :mf_surrender:

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба ми взима 350 и то добавката за починал съпруг и парите не ѝ стигат до никъде. Като ѝ платим сметките, купим лекарствата, напазаруваме уж за месеца продукти и ѝ остават пари само за хляб. Даже някои месеци не ѝ стигат. Дърва, примерно, сама никога не би могла да си купи. Жалка държава сме, ама и ние сами сме си виновни... :mf_surrender:

Баба взема 230 лв и то + надбавката за починал съпруг...

Като се има в предвид, че лекарствата и са само 100 лв, преборила няколко пъти най-коварната болест.

 

Пенсионерите ако не са подпомагани от децата си са обречени...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък си намерила за какво да се чудиш. Майка ми най-вероятно няма да се пенсионира, ти за нас мислиш. Я доживеем 70 години, я не. Реално има смисъл да те осигуряват на прилични пари вече само заради майчинство, болнични и евентуално обезщетение за безработица. Зарежи тия пенсии.

Те си оправиха сегашния живот, та се замислиха за след 30-40 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масово пенсионерите работят, за да преживяват, аз съм в малък град и виждам за какво става въпрос. България тотално пропада - няма млади учители, повечето са пенсионери, които по една или друга причина са останали въпреки пенсионната си възраст - било то от нужда от пари или по задължение /няма учители/. По няколко предмета имаме само един учител, даже по физика учителката се пенсионира уж миналата година, но я върнаха, защото нова не намериха. По география учителят се пенсионира и сложиха една дето български не може да говори, колкото да не е без хич.... абсолютно безобразие, дано в скоро време нещата се пооправят, ако ли не - ще се бяга, ясно е. Нито образователната, нито здравната, нито съдебната, нито каквато и да е система в България става за нещо. Всичко е един фалш - купени дела, уредени държавни поръчки, фиктивни пациенти по болниците, фиктивни ученици в регистъра и още какво ли не..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масово пенсионерите работят, за да преживяват, аз съм в малък град и виждам за какво става въпрос. България тотално пропада - няма млади учители, повечето са пенсионери, които по една или друга причина са останали въпреки пенсионната си възраст - било то от нужда от пари или по задължение /няма учители/. По няколко предмета имаме само един учител, даже по физика учителката се пенсионира уж миналата година, но я върнаха, защото нова не намериха. По география учителят се пенсионира и сложиха една дето български не може да говори, колкото да не е без хич.... абсолютно безобразие, дано в скоро време нещата се пооправят, ако ли не - ще се бяга, ясно е. Нито образователната, нито здравната, нито съдебната, нито каквато и да е система в България става за нещо. Всичко е един фалш - купени дела, уредени държавни поръчки, фиктивни пациенти по болниците, фиктивни ученици в регистъра и още какво ли не..

 

Ауу, какъв популизъм. Мисля, че ще добре да се целиш в политическа кариера. Имаш заложби и потенциал. Може да почнеш от общински съветник в община Крумовград, след няколко машинации те зове кметското място. После областен управител на Кърджали и след товааааа, след това Теди Александрова вместо химна за Нова Година по националните телевизии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема с късното пенсиониране е доста по-сериозен от колкото можем да си представим в момента. Един ден живот и здраве ще сме на по 60+ години и ще трябва да сме конкурентно способни наравно с 20 годишните за да можем да с изхранваме, а не дай боже някой да остане без работя на тези години и да трябва са търси нова...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауу, какъв популизъм. Мисля, че ще добре да се целиш в политическа кариера. Имаш заложби и потенциал. Може да почнеш от общински съветник в община Крумовград, след няколко машинации те зове кметското място. После областен управител на Кърджали и след товааааа, след това Теди Александрова вместо химна за Нова Година по националните телевизии.

Хаха, щом казваш :roll1:

Отдава ми се да говоря пред хора, отпусна ли се веднъж думите ми излизат от устата сами и без да се усещам, всичко точно и на място казано, точно затова и много често ме избират за водещ, а имаме ли групова задача винаги говорителят съм аз.

 

Колкото до популизма - не смятам, че фактът, че съм 17 годишен с нещо ми пречи да имам гражданска позиция и да изразявам мнение относно държавата, в която живеем. Имам очи да видя за какво става въпрос, кръгозорът ми в социално отношение не го намирам за малък, интересувам се не по задължение. Просто всеки един уважаващ себе си гражданин, който не просто съществува би трябвало да се интересува от случващото се около него и цялостното състояние на държавата, а и на света.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, щом казваш :roll1:

Отдава ми се да говоря пред хора, отпусна ли се веднъж думите ми излизат от устата сами и без да се усещам, всичко точно и на място казано, точно затова и много често ме избират за водещ, а имаме ли групова задача винаги говорителят съм аз.

 

Колкото до популизма - не смятам, че фактът, че съм 17 годишен с нещо ми пречи да имам гражданска позиция и да изразявам мнение относно държавата, в която живеем. Имам очи да видя за какво става въпрос, кръгозорът ми в социално отношение не го намирам за малък, интересувам се не по задължение. Просто всеки един уважаващ себе си гражданин, който не просто съществува би трябвало да се интересува от случващото се около него и цялостното състояние на държавата, а и на света.

 

Просто, като попораснеш още малко и те поочука животът, ще видиш, че нищо не можеш да промениш и ще започнеш да се интересуваш само от случващото се с теб и с твоите близки.

 

Иначе съм сигурен, че на есетата по БЕЛ имаш предимно шестици. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто, като попораснеш още малко и те поочука животът, ще видиш, че нищо не можеш да промениш и ще започнеш да се интересуваш само от случващото се с теб и с твоите близки.

 

Иначе съм сигурен, че на есетата по БЕЛ имаш предимно шестици. :3fdb8960598fa63e:

 

Имам много хляб да ям, пределно ясно ми е, но все пак общата култура никога не би била в повече. Лятото бях на работа няколко месеца и го видях що е то да нямаш време за никакъв социален живот.

 

Не че се хваля, но миналата година на национален кръг на състезание по БЕЛ се класирах втори в страната точно благодарение на есето :1000 (29):

Единствен от класа в момента по български имам наредени единствено четири шестици без нищо друго, по философия по същия начин, обожавам ги, но съм се насочил да уча математика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че се хваля, но миналата година на национален кръг на състезание по БЕЛ се класирах втори в страната точно благодарение на есето :1000 (29):

Единствен от класа в момента по български имам наредени единствено четири шестици без нищо друго, по философия по същия начин, обожавам ги, но съм се насочил да уча математика.

 

Това е нещо, за което #TheBo$$ само може да мечтае.

 

Но пък той се класира на първо място в националната олимпиада по броене на гледания, лайкове и споделяния в youtube. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, то ако чакаме на едни кирливи пенсии...

 

Въпреки че има хора, които са ги осигурявали на добра заплата и взимат едно 350 лв. Не са нещо кой знае какво, ама не са и нищо особено за един пенсионер. По-добре от социалната или минималната пенсии.

С 200 лева как ще живееш?

 

 

Баба ми взима 350 и то добавката за починал съпруг и парите не ѝ стигат до никъде. Като ѝ платим сметките, купим лекарствата, напазаруваме уж за месеца продукти и ѝ остават пари само за хляб. Даже някои месеци не ѝ стигат. Дърва, примерно, сама никога не би могла да си купи. Жалка държава сме, ама и ние сами сме си виновни... :mf_surrender:

И на моята е почти там 322 лева като взима 100 лева от дядо ми.

Срам и позор!

Баба ми учител по математика, физика, музика и по трудово е била с 200 лева пенсия.

Дядо ми главен счетоводител и той с 200 лева пенсия беше. :mf_surrender:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто, като попораснеш още малко и те поочука животът, ще видиш, че нищо не можеш да промениш и ще започнеш да се интересуваш само от случващото се с теб и с твоите близки.

 

Иначе съм сигурен, че на есетата по БЕЛ имаш предимно шестици. :3fdb8960598fa63e:

Една птичка пролет не прави. Корупцията в България е издигната на пиедестал. Всеки гледа да се налапа и това ще продължи.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е нещо, за което #TheBo$$ само може да мечтае.

 

Но пък той се класира на първо място в националната олимпиада по броене на гледания, лайкове и споделяния в youtube. :3fdb8960598fa63e:

TheBoss вчера си взе дългоочакваната огромна заплата и ще си живее живота :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...