Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Съгласна съм! Подкрепрям!! Браво!!!

 

Тъкмо се бях регистрирал в рамания тогава, сещам се за този златен бисер на Мимето!

Видеоклипът на "Малко коте" си е много як. Оригинален и нещо което не сме чували до сега. Заслужава награди за "Песен на годината", "Видеоклип на годината" , "Артистично присъствие във видеоклип" и "Дискотечен хит". Аз лично съм много доволна. Татяна изглежда повече от перфектно.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

1983 година. Синът на домакините е очарован от студент, който идва да учи и живее при семейството в дома им в Северна Италия. Двамата преживяват незабравимо лято, изпълнено с изкуство, храна, романтика, което ще ги промени завинаги.

005.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мимето още от Сигнал си е класа! Аз бях доста активен там 2016, тя също и пишеше доста, в Рамания нещо се е кротнала.

 

Защото тук според нея е "гнездо на змии". Аз, като съм посещавал форума на Сигнал, на няколко пъти съм чел нейни коментари как се оплаква от нас, че сме били груби и не сме я уважавали. И Марин все й викаше да си седяла в Сигнал. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото тук според нея е "гнездо на змии". Аз, като съм посещавал форума на Сигнал, на няколко пъти съм чел нейни коментари как се оплаква от нас, че сме били груби и не сме я уважавали. И Марин все й викаше да си седяла в Сигнал. :1000 (29):

Хаха, и аз помня как се оплакваше като опетнена монахиня :roll1:

 

За Рамания се говореше, че всички били много злобни и т.н., ама накрая ме навиха да се регистрирам и едвам ми одобриха регистрацията. В началото не бях очарован от форума и хората тук, но очакванията ми не се оправдаха. Кофти е тук, че навсякъде има скандали, ама аз си падам по-така драма тип и обичам драми, все пак вода :1000 (29):

Но понякога наистина е в повече,идваш тук да разтовариш и гледаш как за пореден път някой се кара за абсолютните простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, и аз помня как се оплакваше като опетнена монахиня :roll1:

 

За Рамания се говореше, че всички били много злобни и т.н., ама накрая ме навиха да се регистрирам и едвам ми одобриха регистрацията. В началото не бях очарован от форума и хората тук, но очакванията ми не се оправдаха. Кофти е тук, че навсякъде има скандали, ама аз си падам по-така драма тип и обичам драми, все пак вода :1000 (29):

Но понякога наистина е в повече,идваш тук да разтовариш и гледаш как за пореден път някой се кара за абсолютните простотии.

 

Ами да, има скандали бая често, но има и много готини хора тук, които си струват. За негативното човек трябва да си изгради непукистична реакция и да е дебелокож.

 

Сигнал е прекалено замрял форум, много малко са активните и не е интересно избщо. Тук има повече йекшън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, и аз помня как се оплакваше като опетнена монахиня :roll1:

 

За Рамания се говореше, че всички били много злобни и т.н., ама накрая ме навиха да се регистрирам и едвам ми одобриха регистрацията. В началото не бях очарован от форума и хората тук, но очакванията ми не се оправдаха. Кофти е тук, че навсякъде има скандали, ама аз си падам по-така драма тип и обичам драми, все пак вода :1000 (29):

Но понякога наистина е в повече,идваш тук да разтовариш и гледаш как за пореден път някой се кара за абсолютните простотии.

Как така едвам те одобриха?

По онова време много нови имаше. Лично аз си мислех, че са едни и същи с пореден акаунт.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен ми е интересно как ще я пускат по радиото!? На предния им хит цензурираха "Всяка вечер с теб е сякаш на наркотици" и звучеше много тъпо, а сега целият припев ще иде на кино.

Тяхната аудитория да не би да слушат радио? Всичко е онлайн вече, особено в Бг.

Иначе принципно са ми много направени в лошия смисъл, ама песните им кефят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тяхната аудитория да не би да слушат радио? Всичко е онлайн вече, особено в Бг.

Иначе принципно са ми много направени в лошия смисъл, ама песните им кефят.

 

За мен те са най-добрите рапъри в България. Най ме кефят. Такива Павел и Венци Венц, Криско и тем подобни ми издишат пред тях.

 

Какво ще рече "направени в лошия смисъл"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен те са най-добрите рапъри в България. Най ме кефят. Такива Павел и Венци Венц, Криско и тем подобни ми издишат пред тях.

 

Какво ще рече "направени в лошия смисъл"?

Най-добрия е 100 Кила, стига глупости. :1000 (29):

Спенс беше велик.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрия е 100 Кила, стига глупости. :1000 (29):

Спенс беше велик.

 

Последната му песен е много яка. Ама той ми е прекалено мангалест. Виж, Тото Котуньооо е друг въпрос. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен те са най-добрите рапъри в България. Най ме кефят. Такива Павел и Венци Венц, Криско и тем подобни ми издишат пред тях.

 

Какво ще рече "направени в лошия смисъл"?

Тва ако е рап, лично ще се затворя да изгоря в солариум. Нещо между поп и рнб.

Прайки са. Мен ми мязат на гей двойка, но иначе много жени въртели и парадират с мъжко поведение. Не го ли виждаш Лъчо как гледа Тото?

 

Тва е рап. Скандален е края, слушай. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, има скандали бая често, но има и много готини хора тук, които си струват. За негативното човек трябва да си изгради непукистична реакция и да е дебелокож.

 

Сигнал е прекалено замрял форум, много малко са активните и не е интересно избщо. Тук има повече йекшън.

Никога не се ръководя за мнението на човек по това към каква група принадлежи. Голяма грешка е в група от хора всички да се слагат под един общ знаменател, всеки сам по себе си има своя характер и индивидуалност. Аз се имам с някои от форума във фейса от рама фейсбук чата, с някои от дъжд на вятър си пишем, не е като да съм без минимална представа :D

 

За Сигнал - форумът е тотално пропаднал, бяхме направили опит да го съживим, но админите са го зае*али отвсякъде.

 

Как така едвам те одобриха?

По онова време много нови имаше. Лично аз си мислех, че са едни и същи с пореден акаунт.

Тогава имаше наплив на фейк профили, не знам с каква цел е било... та си виках ехе, то е по-лесно да влезеш в УНСС, отколкото да се регистрираш в един чалга форум :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

🎉🎉🎉🎉

Стига де, за втори път ли :roll1:

Адски противни са ми тези двамата, не мога да ги трая. Цяло лято ми се налагаше на работа да им слушам тъпата песен :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва ако е рап, лично ще се затворя да изгоря в солариум. Нещо между поп и рнб.

Прайки са. Мен ми мязат на гей двойка, но иначе много жени въртели и парадират с мъжко поведение. Не го ли виждаш Лъчо как гледа Тото?

 

Тва е рап. Скандален е края, слушай. :1000 (29):

 

Е, да де, модерен рап.

 

А нищо чудно Лъчо да е тайно влюбен в Тото - стана много модерно напоследък между две братлета едното да мастурбира, представяйки си другото. Тото през целия Биг Брадър твърдеше, че си има приятелка и затова не се подавал на флиртовете с Мегз. Ще е интересно да се намери снимка на гаджето му, ако въобще има такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига де, за втори път ли :roll1:

Адски противни са ми тези двамата, не мога да ги трая. Цяло лято ми се налагаше на работа да им слушам тъпата песен :1000 (27):

И аз нямах намерение да си я пускам,но покрай компанията ме зариби. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се имам с някои от форума във фейса от рама фейсбук чата

 

Да, виждам. Виждам как пускаш сърчица под снимките на Денис и той ти отвръща. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз нямах намерение да си я пускам,но покрай компанията ме зариби. :gun_bandana:

Слава Богу в моята не се слуша, пуснат ли нещо на тези двамата тръгвам да си слагам слушалки и сменят, всичко друго ама не и тез'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да де, модерен рап.

 

А нищо чудно Лъчо да е тайно влюбен в Тото - стана много модерно напоследък между две братлета едното да мастурбира, представяйки си другото. Тото през целия Биг Брадър твърдеше, че си има приятелка и затова не се подавал на флиртовете с Мегз. Ще е интересно да се намери снимка на гаджето му, ако въобще има такова.

Има някаква Яна. Аз съм я виждал по влоговете им, но не виждам да са като двойка .Те един за друг говорят като двойка. Във Випа влязъл заради Лъчо, обича го, целува се без проблем с мъже за да спечели, а иначе в клиповете си плюе по гейовете и ги ебава.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слава Богу в моята не се слуша, пуснат ли нещо на тези двамата тръгвам да си слагам слушалки и сменят, всичко друго ама не и тез'.

Все още не съм и чул новите на Криско и Илиева и се надявам така и да си остане🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...