Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

За пореден път се убеждавам, че в тоя живот трябва да си ла*но да оцелееш...

За работата, която така исках (аз и преди работих там де)... въпреки, че повечето са предложили мен, препоръчали са ме и т.н., въпреки че имам опита и съм се справяла.. че имам нужното образование, са наели някаква от Нова Загора... с връзки на новия началник... Без нужното образование, без конкурс, без да е от този град. Ходете после вярвайте в системата, учете и чакайте нещата да станат по-добри......

От днес поне ни сложиха камери на касата, след случая с пияната дрисла дето твърдеше, че не съм и върнала едни 10лв. Жива и здрава да е пияндето. Не съм за 10лв, дадох и ги без дори да искам да споря с нея. Нито ще забогатея с тези 10лв, нито ще обеднея кой знае колко. Чудно ми е само тея хора, как по дяволите се търпят? Как не им е неудобно, как може да наглеят по този начин...

И за капак... вярвате ли в случайности??? Не снощи, а предната вечер сънувах най-добрата ми приятелка, която се самоуби преди 10години. В съня ми имаше смърт и един паднал ангел. Излизам вчера на кафе с моя приятелка /която ми е съседка/ и тя ми казва "сънувах Х преди 2 вечери и умирах в съня си"... И двете сме я сънували в рамките на 2-3 вечери. И все смъртни случаи. Цяла вечер не съм спала и мислила дали не се опитва да ни каже нещо. Нито сме говорили за нея, нито е някаква дата рожден ден, годишнина от смъртта и или някакви такива... че да сме мислили за нея и затова да сме я сънували.

 

Сега си спомням, че имах една съученичка, която се самоуби заради приятеля си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сега си спомням, че имах една съученичка, която се самоуби заради приятеля си.

 

Това да се самоубиеш заради друг човек - не го разбирам. По-добре убий него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да се самоубиеш заради друг човек - не го разбирам. По-добре убий него.

 

Беше на 17-18 години тя май доколкото си спомням. Ревнуваше много приятеля си и смяташе, че той не я обича и май се хвърли от терасата на блока.

Беше много хубаво момиче Поля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При моята приятелка доста неща и се бяха насъбрали. Техните се развеждаха, после разбрахме че баща и даже се отрекъл от нея.. биел я (а изобщо нямаха вид на такова семейство) и за капак приятеля и я изостави. Беше много красива с мноого дълга и гъста коса. И в същия ден ни е търсила всички приятелки, но всяка беше заета с нещо. И на мен звъня да съм отишла с нея до библиотеката, а мен не ми беше добре и отказах и се хвърли от покрива на нашия етаж 1 час по-късно..... 2 дена след абитуриентския си бал. И все си мисля, че ако не беше онзи нямаше да го направи. Или ако някоя от нас беше с нея. Че ценете си приятелите и бъдете насреща за тях...

 

Много тъжно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При моята приятелка доста неща и се бяха насъбрали. Техните се развеждаха, после разбрахме че баща и даже се отрекъл от нея.. биел я (а изобщо нямаха вид на такова семейство) и за капак приятеля и я изостави. Беше много красива с мноого дълга и гъста коса. И в същия ден ни е търсила всички приятелки, но всяка беше заета с нещо. И на мен звъня да съм отишла с нея до библиотеката, а мен не ми беше добре и отказах и се хвърли от покрива на нашия етаж 1 час по-късно..... 2 дена след абитуриентския си бал. И все си мисля, че ако не беше онзи нямаше да го направи. Или ако някоя от нас беше с нея. Че ценете си приятелите и бъдете насреща за тях...

Ужасно.... права си за цененето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...