Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Какви са тия почитатели, не те оставят. Сега забравих какво щях да ти пиша :roll1:

Много са 😂

 

Няма начин да не дойда. Мечта ми е да се запозная на живо с богинята на лафовете Мимчу. Вие през това време може да си играете на "Пускам, пускам кърпичка".

 

 

Ааа искаш да те оставя насаме с нея ли? И аз искам да се запозная с нея...

И каква и тази игра? :1000 (29):

Значи само с нея ще се запознаете?!? :feminist_en: :gun_bandana:

Аз вече съм се виждал с нея на живо! Да ви е яд!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Насаме, ако ни оставиш, ще я затресе. :1000 (29):

 

Абе имаше някаква игра такава, като бяхме малки. Децата сядат на земята в кръг и си държат ръцете отворени на кръста. Един обикаля извън кръга и избира в чии ръце да пусне кърпичката. След това забравих какво ставаше. :1000 (10):

 

Ти какво правиш, учиш ли? Вие с Ружа сте извънземни - работите по осем часа на ден, учите и имате време и за Рамания, и за излизания с приятели. Аз бих хванал къра, ако ми се налагаше да правя само първите две.

Чакай, чакай.. какво ще я затресе, стана ми интересно? :1000 (29):

В момента почивам малко и после ще продължа с четенето. Днес даже работих 10 часа, а не 8... То се свиква с този начин на живот, ако искаш ще те науча, ама няма да ти хареса. При теб какво става? Какви ги вършиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са 😂

Значи само с нея ще се запознаете?!? :feminist_en: :gun_bandana:

Аз вече съм се виждал с нея на живо! Да ви е яд!

Много? :helpsmilie:

Само аз ще се запозная с теб, той иска само с Мимчето.

Яд ме е, място не си намирам чак ... Какво си говорихте?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай, чакай.. какво ще я затресе, стана ми интересно? :1000 (29):

В момента почивам малко и после ще продължа с четенето. Днес даже работих 10 часа, а не 8... То се свиква с този начин на живот, ако искаш ще те науча, ама няма да ти хареса. При теб какво става? Какви ги вършиш?

 

Нали тя измисли култовия лаф "Оле, мале ме тресе!!!".

 

Ми работя и нали одеве тва, дет писах за момчето с неизяснен произход.

 

 

Аз вече съм се виждал с нея на живо! Да ви е яд!

 

Ама тя май не те отрази, доколкото си спомням? Притеснителна ли ти изглеждаше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали тя измисли култовия лаф "Оле, мале ме тресе!!!".

 

Ми работя и нали одеве тва, дет писах за момчето с неизяснен произход.

Ама тя май не те отрази, доколкото си спомням? Притеснителна ли ти изглеждаше?

Да, но ми е интересно нея как ще я затресе.

Чакам да разкажеш за красавеца и форумеца :3fdb8960598fa63e:

 

Да! Съгласна съм! Точно така!

Съгласна съм :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но ми е интересно нея как ще я затресе.

Чакам да разкажеш за красавеца и форумеца :3fdb8960598fa63e:

 

От присъствието ми хората треска ги тресе. Нищо няма да й правя иначе.

 

Красавеца мисля, че ще го видя пак скоро и ще му искам фейса. Ще ти покажа снимки да видиш за какво чудо и приказ става въпрос.

 

Форумецът не се коментира. Не мога да злепоставям хора, които са ми гласували доверие. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Съгласна съм!!! Подкрепям!!! Браво!!!

Много е добро!!! Уникално !!!

 

Какво стана на контролното?

Преписах като циганин и в момента чакам 5 или 6 :1000 (29):

И няма как да ме усети, защото знаех кое упражнение е със по-индивидуален характер и там доста променях

Link to comment
Сподели в други сайтове

От присъствието ми хората треска ги тресе. Нищо няма да й правя иначе.

 

Красавеца мисля, че ще го видя пак скоро и ще му искам фейса. Ще ти покажа снимки да видиш за какво чудо и приказ става въпрос.

 

Форумецът не се коментира. Не мога да злепоставям хора, които са ми гласували доверие. :Vishenka_05:

Добреее, аз помислих Мохамед да не предвижда земетресение пак..

Добре, дано го видиш пак. Днес защо не се запознахте и да го намериш сега?

А за форумеца, аз и не питам кой е. Просто се шегувах :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добро!!! Уникално !!!

Преписах като циганин и в момента чакам 5 или 6 :1000 (29):

И няма как да ме усети, защото знаех кое упражнение е със по-индивидуален характер и там доста променях

Много си добър, подкрепям :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, дано го видиш пак. Днес защо не се запознахте и да го намериш сега?

 

Нямахме време, той използва момента, в който баща му отиде за малко до едно място. Буквално за 2 минути си говорихме. Аз останах шокиран честно казано от смелостта му. Накара ме да позная на колко години е. Познах абсолютно точно. Мани, че ако майка му ни усети ще стане кофти тръпка. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямахме време, той използва момента, в който баща му отиде за малко до едно място. Буквално за 2 минути си говорихме. Аз останах шокиран честно казано от смелостта му. Накара ме да позная на колко години е. Познах абсолютно точно. Мани, че ако майка му ни усети ще стане кофти тръпка. :helpsmilie:

Какво общо има майка му? Аз не успях да разбера как и къде се видяхте все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има майка му? Аз не успях да разбера как и къде се видяхте все пак.

 

У тях. Аз имам вземане-даване с това семейство чисто от бизнес гледна точка. И го имам с майка му и с баща му по принцип. С тях се виждам. Но понеже е в дома им, явно момчето ме е забелязало и днес реши да атакува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

У тях. Аз имам вземане-даване с това семейство чисто от бизнес гледна точка. И го имам с майка му и с баща му по принцип. С тях се виждам. Но понеже е в дома им, явно момчето ме е забелязало и днес реши да атакува.

Оо щом е така значи ще го видиш пак със сигурност. Ще е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много? :helpsmilie:

Само аз ще се запозная с теб, той иска само с Мимчето.

Яд ме е, място не си намирам чак ... Какво си говорихте?

 

 

Нали тя измисли култовия лаф "Оле, мале ме тресе!!!".

 

Ми работя и нали одеве тва, дет писах за момчето с неизяснен произход.

Ама тя май не те отрази, доколкото си спомням? Притеснителна ли ти изглеждаше?

Беше един зимен-слънчев понеделник

Бях ходил да си обменя паунди и след това ходих да черпя в брадърс ( кафе ) и след като изпихме се запътихме към центара и пазара

Аз нали обичам да се оглеждам наоколо и се обръщам изведнъж и пред очите ми изкача Мария Даракчиева в компанията на майка си ( така мисля )

Всичко стана за секунди сякаш времето спря когато се обърнах.. всичко се движеше на забавен кадър.. слънцето блестеше около нея и светеше в лицето и...

Отрази всяка точка на лицето й, а тя ми се усмихна толкова хубаво, че сърцето ми се разтуптя много, но секундите летяха и се обърнах напред и не й обърнах.. ( за което съжалявам )

Бързо казвам на фр-то да се отбием до банкомата, но не да тегля пари, а да изчакам да мине и да я огледам

Останах очарован от гледката и съжалих, че не обърнах на единственото слънце в този ден..

Това историята ми с Мария Даракчиева от Разлог.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше един зимен-слънчев понеделник

Бях ходил да си обменя паунди и след това ходих да черпя в брадърс ( кафе ) и след като изпихме се запътихме към центара и пазара

Аз нали обичам да се оглеждам наоколо и се обръщам изведнъж и пред очите ми изкача Мария Даракчиева в компанията на майка си ( така мисля )

Всичко стана за секунди сякаш времето спря когато се обърнах.. всичко се движеше на забавен кадър.. слънцето блестеше около нея и светеше в лицето и...

Отрази всяка точка на лицето й, а тя ми се усмихна толкова хубаво, че сърцето ми се разтуптя много, но секундите летяха и се обърнах напред и не й обърнах.. ( за което съжалявам )

Бързо казвам на фр-то да се отбием до банкомата, но не да тегля пари, а да изчакам да мине и да я огледам

Останах очарован от гледката и съжалих, че не обърнах на единственото слънце в този ден..

Това историята ми с Мария Даракчиева от Разлог.

:crybaby: :crybaby: :crybaby:

Ауу.... колко романтично и красиво... приказно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоз инстаграм с всеки ъпдейт става все по ялов. Нито последователи получаваш , нито лайкове .. :D :D

Почвам да не нервирам :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утрооо. Рики вече е номер 18 и плюс 32 нагоре сред най- гледаните клипове, а беше номер 90

Само за 3 дена хвръкна. До края на деня ще е в топ 10 на най- гледаните клипове. Вече мина 7 милиона, а Банята все пада и вече е номер 74 сред най-гледаните клипове.

Айде, аз тръгвам, отивам да работя., чаоооо.

Като се върна, наваксвам с всичко, което гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...