Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Нямате сняг??? В Стз беше дървената до днес, сутринта кмета даде интервю в което беше казал, че няма да се удължава ваканцията, но след много протести от страни на майките във фейса в крайна сметка я удължиха.

Имаме сняг до коленете, сутринта го дават -15 градуса... пълен потрес! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Имаме сняг до коленете, сутринта го дават -15 градуса... пълен потрес! :feminist_en:

Ми загубеняци... утре го дават даже до -15 градуса и както много майки казаха, за 2 дни няма да се загуби кой знае колко материал, нито ще станат професори. Аз лично вчера едвам стигнах до работа, автобуса дори закъса и беше чудо... днес носа не съм си подала навън.

Вземай бележка от някой лекар най-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore: Моля, не ме добавяйте във фейсбук групи, така нямам време за Рамания. Мерси!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ах, вбесяваш ме, как познаваш ме..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми загубеняци... утре го дават даже до -15 градуса и както много майки казаха, за 2 дни няма да се загуби кой знае колко материал, нито ще станат професори. Аз лично вчера едвам стигнах до работа, автобуса дори закъса и беше чудо... днес носа не съм си подала навън.

Вземай бележка от някой лекар най-добре.

Не ми се занимаваше да търся фалшива, а и ако ме хванат ще е голям срам понеже съм заместник-председател на ученическия съвет.. навих майка да отиде сутринта до личния лекар и да ми вземе за 2 дни, нямам много оцъствия и няма да е голяма загуба. Викам й избирай - 2 лв за бележка или 20 за лекарства + нерви :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя ли колко яки графики имам, не мога да им се нагледам :3fdb8960598fa63e:

Видях :3fdb8960598fa63e:

Познавам си всяка една графика и тези от Пантера са ми любими много, защото се получиха много яко всичките

 

Амаа чакаме и нови скоро. Кралят на фотошопа да се развихри :Vishenka_05:

Все още чакам плащане в натура или снимки :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се занимаваше да търся фалшива, а и ако ме хванат ще е голям срам понеже съм заместник-председател на ученическия съвет.. навих майка да отиде сутринта до личния лекар и да ми вземе за 2 дни, нямам много оцъствия и няма да е голяма загуба. Викам й избирай - 2 лв за бележка или 20 за лекарства + нерви :1000 (29):

:roll1:

Сериозно ли?

Не осъзнаваш ли в коя държава живееш? :1000 (29):

Все пак говорим за България...

Аз нямах нужда от такива неща... за 4 години нито една бележка и ходих когато си искам

Класната извиняваше без бележки, а ако потърсеше бележка казвах, че ще занеса и това беше

Да не говоря, че за 3 лв при личния ми дават бележка без проблем

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Сериозно ли?

Не осъзнаваш ли в коя държава живееш? :1000 (29):

Все пак говорим за България...

Аз нямах нужда от такива неща... за 4 години нито една бележка и ходих когато си искам

Класната извиняваше без бележки, а ако потърсеше бележка казвах, че ще занеса и това беше

Да не говоря, че за 3 лв при личния ми дават бележка без проблем

И все пак, държа при мен всичко да е точно и без прояви, че се глася и за знаменосец на випуска. А дано ме изберат :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях в най-елитната гимназия, отговорник на класа и печатах фалшиви бележки. Класната идваше в кафето, в което висяхме по цял ден, и ми носеше списък с имената на съучениците ми и за кои дати им трябват бележки. Веднъж занесох истинска бележка от личната, тъй като се опитаха да затегнат положението. Трябваше първо мед сестрата да ги прегледа и да потвърди, че са изрядни и чак тогава извиняваха отсъствията. Оная патка се заяде, че е фалшива и приключих с тия глупости. Даже в края на годината написахме една бележка за целия клас с дати от първия до последния учебен ден и диагноза ОВИ. Класната за малко да я прибере с останалите и да стане голяма издънка.

Накрая бяхме класа с най-висок успех и на матурите гръмнахме с 20тина пълни 6тици и цялостен успех доста над 5.5.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях в най-елитната гимназия, отговорник на класа и печатах фалшиви бележки. Класната идваше в кафето, в което висяхме по цял ден, и ми носеше списък с имената на съучениците ми и за кои дати им трябват бележки. Веднъж занесох истинска бележка от личната, тъй като се опитаха да затегнат положението. Трябваше първо мед сестрата да ги прегледа и да потвърди, че са изрядни и чак тогава извиняваха отсъствията. Оная патка се заяде, че е фалшива и приключих с тия глупости. Даже в края на годината написахме една бележка за целия клас с дати от първия до последния учебен ден и диагноза ОВИ. Класната за малко да я прибере с останалите и да стане голяма издънка.

Накрая бяхме класа с най-висок успех и на матурите гръмнахме с 20тина пълни 6тици и цялостен успех доста над 5.5.

Кой набор си? Сестра ми е 93 и е имала сходни преживявания, за които ми е разказвала :D

Нещата вече като чели са една идея по-затегнати и не всички номера минават. Просто решат ли да се заядат става лошо, защото оцъствията влияят пряко на оценките, а оттам може да ти се пре**е и цялата диплома. Не искам да изглеждам като някой класически зубър, водя си перфектен социален живот и всичко, но гледам да стоя на страна от такива далавери с бележки, че излишни проблеми на главата не ми трябват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влязох да пиша Честита Баба Марта, но после останах втрещен.

Вместо поредните неадекватни постове за Рики виждам дума оцъствия ?! :1000 (34):

И хора, които се хвалят, как не са ходили на училище. И квалифицират България била еди каква си.

Сигурно сте много горди и готини :1000 (10):

И все пак, честита Баба Марта и нека животът ви не бъде само чалга :1000 (33): :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мнение на кюфтета не съм искал, че се обаждат

Нима България не е корумпирана? И всичко се оправя с пари и връзки?

Май не сa разбралi какво имам предвид с това за България

И все пак не съм им искал мнението

Моля само хора под 70/80 килограма да ме цитират, а такива над 100 да горят мазнини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАхахахаха, умопомрачително оригинален и забавен. :D

Дано наистина не се надяваш, че бих отговорил на подобна елементарна провокация.

Вместо да се замислиш се правиш на отворен.

Бъди здрав и мисли, ако можеш разбира се :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, държа при мен всичко да е точно и без прояви, че се глася и за знаменосец на випуска. А дано ме изберат :D

Вкарай малко пари и връзки и ти е в кърпа вързано

 

Аз бях в най-елитната гимназия, отговорник на класа и печатах фалшиви бележки. Класната идваше в кафето, в което висяхме по цял ден, и ми носеше списък с имената на съучениците ми и за кои дати им трябват бележки. Веднъж занесох истинска бележка от личната, тъй като се опитаха да затегнат положението. Трябваше първо мед сестрата да ги прегледа и да потвърди, че са изрядни и чак тогава извиняваха отсъствията. Оная патка се заяде, че е фалшива и приключих с тия глупости. Даже в края на годината написахме една бележка за целия клас с дати от първия до последния учебен ден и диагноза ОВИ. Класната за малко да я прибере с останалите и да стане голяма издънка.

Накрая бяхме класа с най-висок успех и на матурите гръмнахме с 20тина пълни 6тици и цялостен успех доста над 5.5.

Не се хвали, че кюфтетата ще бъдат недоволни от това, че се хвалиш с фалшивите бележки

Ти още ли си модераторка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато певицата, такива и феновете

Все влизат в форма и все формата е СФЕРА.

Защо да се надявам да ми отговориш?? Нима не казах, че 100-килограмови не искам да ме цитират?

Твоето е елементарна провокация след като влизаш в 2 през нощта в чалга форум уж да честитиш празник, а започваш с заяждане?!

Ще се окаже, че на теб живота ти е чалга след като цял ден разглеждаш чалга форум

Аз съм се замислял доста и всеки ден губя надежда, че нещата в България ще се оправят

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм те цитирал, спокойно.

Нито съм се заяждал. Просто не толерирам хора, които плюят по собствената си държава. Каквато и да е, това е родината ти. ПО-добре е да се опитваш да виждаш хубавите и позитивни неща, които също съществуват. И където и да отидеш никога няма да имаш друга родина. За това по-добре да я обичаш, а не да си поредния мрънкалник. Това е мнението ми. И ако съм малко рязък, то е заради липсата на уважение, която абсолютно не толерирам!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво съм плюл?!

Ти чуваш ли се какви ги говориш?

Не мисля, че точно ти трябва да ми казваш каквото и да е било за мен, страната ми, дали я обичам, и дали съм мрънкалник

Избивай комплексите си другаде, а не да се заяждаш с мен за някакви малоумни неща дето не съм казал или ти си разбрал много грешно, защото си много "умен" и много 'мислиш'

Link to comment
Сподели в други сайтове

Help!!!

 

Направих си регистрация в онлайн игра.Трябва да си потвърдя имейла за да ползвам и други функции на играта. Пиша си имейла изпращам , дава че писмото е изпратено,но кутията ми е празна.Някой може ли да ми помогне

Link to comment
Сподели в други сайтове

Help!!!

 

Направих си регистрация в онлайн игра.Трябва да си потвърдя имейла за да ползвам и други функции на играта. Пиша си имейла изпращам , дава че писмото е изпратено,но кутията ми е празна.Някой може ли да ми помогне

Понякога сървърите с отговора се бавят! Чакане му е майката!

 

П.п. Честита баба Марта! :Vishenka_05:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...