Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Новият сингъл на Преслава е по музика на Vasilis Gavriilidis, аранжимент на Даниел Ганев и текст на Анастасия Мавродиева и Росен Димитров.

Кавър?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият сингъл на Преслава е по музика на Vasilis Gavriilidis, аранжимент на Даниел Ганев и текст на Анастасия Мавродиева и Росен Димитров.

Ауу, Янева ще е бясна, отсега съм готов за “двойния аршин”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси пак ще ви разбива с рекорди и пак няма да си намерите място от завист!

 

Ееее и аз искам хубава песен, но нека почакаме да я чуем, че такива предварителни нагласи не ми допадат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият сингъл на Преслава е по музика на Vasilis Gavriilidis, аранжимент на Даниел Ганев и текст на Анастасия Мавродиева и Росен Димитров.

Гръцки кавър. Много добре. "Пиши го неуспешно" ми беше адски любима, както и "Ако утре ме губиш". Дано е поне толкова добра!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гръцки кавър. Много добре. "Пиши го неуспешно" ми беше адски любима, както и "Ако утре ме губиш". Дано е поне толкова добра!

 

Бърза или бавна песен е, знаеш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бърза или бавна песен е, знаеш ли?

Честно казано не и за мен ще бъде изненада, тъй като изобщо не очаквах и нова песен. Точно ставам и гледам в сигнал "Преслава с нова песен - Обратно в играта". На това му се казва хубава сутрешна новина с кафето и цигарата и нова песен от любимата певица. Хубаво разсънване ми дойде. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано не и за мен ще бъде изненада, тъй като изобщо не очаквах и нова песен. Точно ставам и гледам в сигнал "Преслава с нова песен - Обратно в играта". На това му се казва хубава сутрешна новина с кафето и цигарата и нова песен от любимата певица. Хубаво разсънване ми дойде. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ооо ние още снощи разбрахме, ама ти пропусна. И аз се изненадах, мислех, че ще даде повече живот на ''Не се изтриваш''.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо ние още снощи разбрахме, ама ти пропусна. И аз се изненадах, мислех, че ще даде повече живот на ''Не се изтриваш''.

Нямаше да е зле да позабави малко новата песен, но пък и "Не се изтриваш" си получи достатъчно внимание. Попринцип според мен вече й беше време за нова песен. Дано наистина е нещо добро.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът изглежда покъртително, сигурно ще е тип "Чуплива и влюбена" - отврат. Вероятно сниман така между другото по време на фотосесията, която беше правила.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Преслава на кой композитор е? Нямам търпение!

Преслава с нова песен кога?

Между другото снощи си изтеглих всичките и албуми старите и песни по ме радват :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава с нова песен кога?

Между другото снощи си изтеглих всичките и албуми старите и песни по ме радват :mf_surrender:

 

Днес в 18:00

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах Галин да излезе напреден план покрай битката на феновете на Галена и Преслава. Дори преди няколко дни писах за тази вероятност. Честито на Галин . Заслужено е. А феновете на Галена пак противеят. До преди няколко месеца обясняваха как Галена го и отрязала 2015 за дует,а сега се надяват на дует с лидера. Галена може и да води с мизерни точки над Преслава. Но добре знаем как се сплотавят всички агитки срещу Преслава по време на гласуване само и само да не е пак тя. Та ако това ви е претенцията за Галена, много жалко - хем отново втора, хем с помощта на другите агитки които автоматично избират Галена пред Преслава. Няма повод за радост. Дори напротив - май Галена ще остане без награда от сигнал. Дано поне клип да вземе, че няма да изтърпя депресиите ви :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези класации на Сигнал взеха да предизвикват голям интерес в Рамания и извън нея, поради липсата на други. :1000 (29): Емилия Стоянова трябваше да вземе да организира една церемония, това е възможността за звезден миг на сайта й.

И за мен е необяснимо Преслава да пуска песен по това време на годината- да не би най-накрая да е решила, че иска да радва феновете си като силно име дори и без да я награждават? :1000 (29): Тийзърчето ми допада, но определено е свалила нивото след "Не се изтриваш". Да почакаме все пак цялото видео.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залагам на аранжимент - Ганев (не музика, щом е кавър), и клип - Люси, да видим дали ще е така.

"Пиши го неуспешно" не беше лоша песен, но сякаш не се разви.

Какво залагаш? :mf_surrender:

Те хората обявиха вече:

Новият сингъл на Преслава е по музика на Vasilis Gavriilidis, аранжимент на Даниел Ганев и текст на Анастасия Мавродиева и Росен Димитров. Режисьор на видеоклипа е Людмил Иларионов - Люси, а оператор е Георги Марков.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Залагам на аранжимент - Ганев (не музика, щом е кавър), и клип - Люси, да видим дали ще е така.

"Пиши го неуспешно" не беше лоша песен, но сякаш не се разви.

Точно пък Пиши го неуспешно е доста зле в сравнине с оригинала и като звучене и като успех. Рядко се случва звезда от калибъра на Преслава да се провали с песен, която е балкански хит в оригинал. Изпяването и е много рехаво. Това не са нейните песни, че да си тананика. Иска се майсторлък за подобни песни

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...