Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Още няма два часа, откакто излезе, а гледанията минаха 60К. :helpsmilie: Собствения си рекорд ли ще подобрява?

 

Аз сигурно вече съм я пуснал 20 пъти :1000 (29): Осовено частта преди последния припев. Ако ми стои отворен прозореца с песента и само връщам плъзгача до началото без да я оставям да свърши брои ли се за гледане. Изобщо не знам как работи :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да видим дали YouTube ще направят нещо с тези купени дислайкове, защото ако си останат нали се сещате, че броенето ни тук приключва и 90% от Бг музиката от последните години се сгромолясва брутално. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сигурно вече съм я пуснал 20 пъти :1000 (29): Осовено частта преди последния припев. Ако ми стои отворен прозореца с песента и само връщам плъзгача до началото без да я оставям да свърши брои ли се за гледане. Изобщо не знам как работи :1000 (29):

 

Брои се. Да не мислиш, че някой рефрешва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

После Пресовите са такива и онакива. Вижте се вие. :mf_surrender:

2к дислайка. Боже господи.

 

Какво вижте се вие бе? Да не го е направил някой от нас? Това е дело на един болен мозък. Може и Галена да го е поръчала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма купени дислайка просто Ютуб бавно обработва гласовете

Като цъкнеш и веднага се променя бройката, глупости говориш. Само супер скандални тъпотии имат подобно съотношение харесване:нехаресване, ясно е, че има манипулация.

Предполагам, че до няколко часа, максимум ден, ще са премахнати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво вижте се вие бе? Да не го е направил някой от нас? Това е дело на един болен мозък. Може и Галена да го е поръчала.

едва ли някой ще дава 165 долара за 2к дислайка (толкова струва)

Link to comment
Сподели в други сайтове

едва ли някой ще дава 165 долара за 2к дислайка (толкова струва)

 

Имам всякакви луди с излишни пари. Знаеш, че дислайковете са купени. Забавно е понеже сме фенове на Галена, но нека поне си кажем истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме е яд , че е с 200 мижави гласа пред Преслава,направо не издържам. :1000 (10):

След това да се говори , че феновете на Преслава били заслепени.

Оу, начи с 200 точки (а не гласа) не била голяма разлика, ама огромната разлика от 1 глас във форумните награди са феноменален успех все едно е взела три тира Грамита.

 

Как те не досрамя да го напишеш от лицемерие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма купени дислайка просто Ютуб бавно обработва гласовете

 

Иначе пискаш, че дадена песен имала 50 гледания и 300 гласа, а сега обраното, кой както му изнася.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена

5 мин. ·

So tired after shopping 😀

 

:roll1:

28vbwar.jpg

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Обаче минусите създадоха интерес към песента, браво на тези хора!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики защо е на 4-то място в тренда, при положение че има скоро 600к за 2 дни? Защо клипове с по 70к и 120к са по напред? И накрая защо сензацията Апокалипсис имаше 30к харесвания за 2-3 часа и 36 за 2 дни?

Много лесно се манипулира с Ютуб...иди после им вярвай на рекордите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наречени сме "най-умните". :1000 (19): :1000 (19):

 

Писах коментар за минусите под снимката на Галена и ми го изтриха, случайност? :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЧАЛГА ФЕНОВЕТЕ СЕ СКАРАХА ЗАРАДИ ПРЕСЛАВА

 

 

Преслава успя да раздели на два лагера феновете на чалгата, видя Secret.bg. Поводът за спора е новият й проект „Отново в играта“, който беше промотиран тази вечер.

 

Мнозинството са на мнение, че певицата отново е представила слаба песен, а в клипа не се вижда нищо ново. „Поредната боза, няма как да стигне нивото на Галена и Емануела“, категорична са феновете.

 

 

Най-верните й почитатели, обаче, продължават смело да я защитават, издигайки я в култ. Според тях това е новият тотален хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...