Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това сайтче Secret го държи администратора на страницата на Преслава. Вие какво очаквате да пише? Там я изкарваха и по-велика от Цеца. :1000 (29):

Миналата година имаше бъг и с минусите под "Мина ми" , но после го оправиха.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена нека си пазарува каквото иска , пак няма да спре рекорда на Преси. Поговорката си е такава “каквато е певицата - такива са и феновете” , после Преслинити са лошите , засрамете се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опаа!

:1000 (29):

При Галена е къде къде. Класа и стил! Но това е друг въпрос вече. "Една жена" e може би най хубавият бг клип през последните години.

Иначе на мен песента на Преслава ме зариби, определено ще е хит, но не по голям от "Не се изтриваш".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това сайтче Secret го държи администратора на страницата на Преслава. Вие какво очаквате да пише? Там я изкарваха и по-велика от Цеца. :1000 (29):

Миналата година имаше бъг и с минусите под "Мина ми" , но после го оправиха.

Пълна глупост. За кой админ говориш? Дори не съм сигурен дали има такъв към момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това сайтче Secret го държи администратора на страницата на Преслава. Вие какво очаквате да пише? Там я изкарваха и по-велика от Цеца. :1000 (29):

Миналата година имаше бъг и с минусите под "Мина ми" , но после го оправиха.

Преслава няма администратор от няколко месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим дали YouTube ще направят нещо с тези купени дислайкове, защото ако си останат нали се сещате, че броенето ни тук приключва и 90% от Бг музиката от последните години се сгромолясва брутално. :1000 (29):

Какво да направи? И Юнона пропищя, че някой е купил 1000 нехаресвания на последния й клип, защото до 5 минути от премиерата бяха точно толкова. После си останаха. Те купените гледания остават, та лайковете ли няма. Всичко е пародия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-забавната премиера изобщо. Може би само "Издислав" я конкурира. :1000 (29):

О, Издислав беше прекалено голям феномен, труден е за достигане. :1000 (29):

 

Какво да направи? И Юнона пропищя, че някой е купил 1000 нехаресвания на последния й клип, защото до 5 минути от премиерата бяха точно толкова. После си останаха. Те купените гледания остават, та лайковете ли няма. Всичко е пародия.

Е, при име като Преслава такъв проблем би получил по-голяма гласност и според мен ще получи. Не знам, но ако тези дислайкове останат, достоверността на почти всичките милиони гледания, лайкове и т.н. в PlanetaOfficial и в други канали заминава на вятъра. А попринцип не ми се иска да стане така, защото и аз обичам да броя. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минусите уж ще стоят 72 часа, после се махали.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опаа!

:1000 (29):

Само аз ли не намирам прилика, освен в масовката от мъже? Нито облеклото на певиците е сходно, нито обстановката, нито дори костюмите на танцьорите. :dontgetit: Според мен излишно търсите под вола теле. Клипове с официално облечени статисти колкото щеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Издислав беше прекалено голям феномен, труден е за достигане. :1000 (29):

Е, при име като Преслава такъв проблем би получил по-голяма гласност и според мен ще получи. Не знам, но ако тези дислайкове останат, достоверността на почти всичките милиони гледания, лайкове и т.н. в PlanetaOfficial и в други канали заминава на вятъра. А попринцип не ми се иска да стане така, защото и аз обичам да броя. :1000 (29):

Ще заметат под килима. Всички купуват, Преслави, Юнони, Райни, Крисии... Която изкарва повече пари, просто купува повече.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не се окаже накрая че Пепе сама си ги е напазарувала за да се забележи "хита"?

Fast да си признае, че вместо лайкове се е объркал :1000 (29): Така по инерция, както е свикнал с Галена

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще заметат под килима. Всички купуват, Преслави, Юнони, Райни, Крисии... Която изкарва повече пари, просто купува повече.

Мен лично много ме съмнява всяка певица поотделно да се занимава да си купува. :1000 (29): Ако въобще има купуване, според мен си има отговорници, които се занимават с това и контролират нещата в зависимост от договора на изпълнителя и от това дали се нрави на шефа в момента. :D

И все пак, не един случай е показвал, че големите цифри в Бг са напълно възможни, затова не ми се иска теорията за лесното купуване да се потвърди по такъв комичен начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оу, начи с 200 точки (а не гласа) не била голяма разлика, ама огромната разлика от 1 глас във форумните награди са феноменален успех все едно е взела три тира Грамита.

 

Как те не досрамя да го напишеш от лицемерие?

 

Кога съм изкарвала феноменален успехът на Преслава в наградите на Рамания?

Не съм влизала в спорове за обективността им,влязох в темата и изказах мнение.

 

Точно за лицемерие ти недей говори. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Панаира стана. Отдавна не се беше случвало нищо интригуващо в чалгата. Пепе пръсна

 

Пхахаха...... :roll1:

 

Хаха затова влизам от дъжд на вятър тук.Личи си на кого това му е разнообразието в сивия скучен видински ден.

Ко стана бе къде е хита на Гаргата??Прес и Дес ти бъркат яко...

 

2 дни останаха и после ще подсмърчаш тук до май месец..... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи какво прави Преслава с посредствени песнички като "Не се изтриваш" и "Обратно в играта"... представям си, ако изкара нещо наистина МЕГА ТОП, каквото не е изкарвала от - да не казвам голяма дума, ама 10+ години насам... ("Лъжа е").

 

Ако имаше певица с късмета и харизмата на Преслава, сценичното поведение и визията на Камелия, таланта на Десислава и хъса на Галена, то щяхме да имаме световна звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...