Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да кажа нещо на 2-3 агитки тук, които маниакално пробутват своите като много пеещи и много можещи, а днес са силно "възмутени" от изпълнението на Галена на концерта "Цеца Величкович и приятели пеят на банкета на радиото на Пеевски", провел се в " Армеец арена". Дами и господа, не си правете труда. Вашите усилия да плюете срещу вятъра днес са същите, като онези, които 20 години полагахте да прюете срещу Камелия. Нищо повече няма да ви казвам освен това, че Галена следва плътно пътната карта на чалгата, направена от Камейсън, защото е единствената възможна, за дълга и успешна кариера в този бизнес. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това че Преслава ви е вечната болка си е ваш проблем Преслава е певица на Десетилетието. ГАЛЕНА едва от няколко години подуши върха, а Преса не е слизала буквално от него и то без да си дава много зор и чужди средства. Анелия също е добър носител въпреки метаморфозата и липсата на фенове. Абсолютно против съм големи призове като Певица на десетилетието да се взима от певици със спорни или липсващи гласови данни. НА Фокси и Камето това са им болежките...

Не бих си дал вота за тези награди защото двете агитки играят грозно този мач.

 

 

За Камелия и Галена - Мис Планети на десетилетието. :roll1:

Нека певица вземе певица а не Арлекин.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

а вие двоемимите ли се? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Това момче става по-гнусно и неприятно с времето. Да върви да си работи в сладкарницата, аман от него и ужасния му цигански глас :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се опитваш да говориш по шаблон и си изгледал стотици интервюта (повечето на баща си) и се опиташ да си изградиш речник, който е явно , че не ти е присъщ се получава интервю на Фики.

 

Това "като цяло" го използват във всяко интервю, на всяко второ изречение. Напомня ми за Джорджано във VIP Brother с изцепката " аз ще ходя да си лягам като цяло ". А като половина ще можеш ли да си легнеш?

 

Същата работа. "Надявам се да се хареса... като цяло". А ако не се хареса като цяло, вземи я срежи на половина. Примерно - махни гласа си и остави инструментала. Не, че и той става де.

 

Други по-малки изцепки са "нали, аз съм в тая сфера сега"...

А утре в коя ще си, като в тази си сега?

 

Или "Тази година съм много нахъсан да създавам хубави неща"... щото миналата година се осрах и не направих нищо свястно...

 

И не разбрах, уж сядал у тях си да пишел текстове, пък ги пишели с Мариета. А тя у тях ли ходи да ги пишат тия текстове?

Това обяснява много, изпростялата Мариерта , която си плю на всичко хубаво от преди десетина години, и в комплект с Фики, който освен всичко и пишел! Това обяснява качеството на "текстовете" му. Вече разбрах...

 

Фики трябва да му забранят да дава интервюта. Гледането на много такива не му се е отразило никак добре. От километър си личи, че се напъва да мисли, ама никак не му се получава и ръси каквото е чул, разни фрази в безпорядък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никой не гласува за този клип на Галена, а за хаваната. Според мен е много по-як, но въпрос на вкус де.

 

И според мен "Една жена" е върх когато става дума за клиповете на Галена. Но като проекти (песен+клип) Хаваната е No1.

 

Фенове, карайте Преса да пусне албум вече, срамно е за такава звезда такъв кариерен хаос.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се опитваш да говориш по шаблон и си изгледал стотици интервюта (повечето на баща си) и се опиташ да си изградиш речник, който е явно , че не ти е присъщ се получава интервю на Фики.

 

Това "като цяло" го използват във всяко интервю, на всяко второ изречение. Напомня ми за Джорджано във VIP Brother с изцепката " аз ще ходя да си лягам като цяло ". А като половина ще можеш ли да си легнеш?

 

Същата работа. "Надявам се да се хареса... като цяло". А ако не се хареса като цяло, вземи я срежи на половина. Примерно - махни гласа си и остави инструментала. Не, че и той става де.

 

Други по-малки изцепки са "нали, аз съм в тая сфера сега"...

А утре в коя ще си, като в тази си сега?

 

Или "Тази година съм много нахъсан да създавам хубави неща"... щото миналата година се осрах и не направих нищо свястно...

 

И не разбрах, уж сядал у тях си да пишел текстове, пък ги пишели с Мариета. А тя у тях ли ходи да ги пишат тия текстове?

Това обяснява много, изпростялата Мариерта , която си плю на всичко хубаво от преди десетина години, и в комплект с Фики, който освен всичко и пишел! Това обяснява качеството на "текстовете" му. Вече разбрах...

 

Фики трябва да му забранят да дава интервюта. Гледането на много такива не му се е отразило никак добре. От километър си личи, че се напъва да мисли, ама никак не му се получава и ръси каквото е чул, разни фрази в безпорядък.

 

Много дразнещ паразит при повечето чалгари е и "така", с което запълват всяка своя невъзможност да се изразят гладко. Също "в интерес на истината" и още няколко. Трябва да си записваме вече.

То не че е свръсрамно, в ежедневието на много хора се случва, но те трябва да се стремят към усъвършенстване, а не постоянно излагане. Все пак са публични личности, колкото и никой да не се интересува от изказванията им.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

а вие двоемимите ли се? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Е, добре бе, в тая телевизия не останаха ли редактори да изрежат това двоемемие? То че Фикрет е тъп и резан, така е, ама все пак се води някаква звездЪ на телевизията майка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Камелия и Галена - Мис Планети на десетилетието. :roll1:

 

Камелия и Галена белязаха двете десетилетия. Направиха го по един и същ начин и няма да претендирам непременно, че Кама проправи пътя. Всички останали кандидати за слава се загубиха по пътя и се лутат и до днес. Единствено Преслава все още на книга изглежда живуркаща, но поне тук в Рамания прекрасно знаем, че от поне 6-7 години тя не смее да промени нищо, сакън да не се прецака и в това време Галена и взе всичко. Ще направя днес и една смела прогноза. След още 6-7 години Преслава ще изглежда толкова загубена в превода по отношение на кариерата си, колкото са Глория, Деса и Ивана на фона на Камелия. Хора, неизбежно е! Очевидно е! Няма как да има друг изход драмата, защото златните и платинени албуми не са правени със силиконови гърди, дълги крака и Playboy, а с колосални продажби, невиждани хитове, запазени до днес и най-вече с перфектно сценично поведение и бетон програма на сцена. Галена не и трябва да открива топлата вода. Просто пуска кранчето с червената точка и топлата вода потича....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок Галена не може да пее.. ама защо пък Преса-Плейбека да е ПЕВИЦА НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО ?? Само Тя ли е можеща певица ?

 

ами Анелия ? Емилия ?

 

Кой е казал, че Галена не може да пее, като за сравнение имаме едно огромно плейбек море? Че те децата не знаят какво е живо пеене, за да дават мнение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок Галена не може да пее.. ама защо пък Преса-Плейбека да е ПЕВИЦА НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО ?? Само Тя ли е можеща певица ?

 

ами Анелия ? Емилия ?

Може да пее но твърде оскъдно за подобен приз. Анелия заслужава. Вероятно тя има най малко слаби моменти за последните 10 години, но няма кой да гласува за нея. Преслава за десетилетието не е като да няма заслуги... глория като взе тази статуетка да не мислиш че е била най актуалната 2007. Наградата е за десетилетие. Галеновите трябва да и го признаете. Най популярното име във фолка последните 10 години е Преслава.

Емилия не е била на годината. Ако вземе на десетилетието ще е гротеска

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия не е била на годината. Ако вземе на десетилетието ще е гротеска

 

Защо? Емилия няма година без хит. Няма "На годината", защото хората не гласуват обективно, а си подкрепят любимките.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? Емилия няма година без хит. Няма "На годината", защото хората не гласуват обективно, а си подкрепят любимките.

Ако хитовете са от ранга на Да те бях ранила и Да видя какво е, защо не. Ама Емилия дори когато е била с хит е имало поне 2 хита по големи от нейните. Всъщност една Джена за мен би седяла по достойно от почти всички. Алисия е с безспорни успехи за последното десетилетие но подобно на Галена няма тежестта да понесе подобен приз. Преслава и Анелия са най заслужилите. Десислава и Джена са добри компромиси варианти :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много дразнещ паразит при повечето чалгари е и "така", с което запълват всяка своя невъзможност да се изразят гладко. Също "в интерес на истината" и още няколко. Трябва да си записваме вече.

То не че е свръсрамно, в ежедневието на много хора се случва, но те трябва да се стремят към усъвършенстване, а не постоянно излагане. Все пак са публични личности, колкото и никой да не се интересува от изказванията им.

 

О, да , освен това "като цяло" (а като половина?) ползват "в интерес на истината". А в интерес на лъжата може ли?

Или "ако трябва да бъда честен/а". Не, не трябва. Трябва да гледаш в камерата и да лъжеш.

 

И всяка песен да е "проект", направо се изтърка тая дума. Или "колаборация". За дует, дуо или нещо подобно не са ли чували?

 

Изречението е от типа "Ако трябва да бъда честна, като цяло се очертава много хитов проект, в интерес на истината ще ме видят в много различна светлина, проекта е в колаборация с един много хитов и обичан изпълнител, на който сега ще му запазя името в тайна".

Това няма кой да не го е казал , е в тоя изтъркан мега-банален словоред.

 

Други грешки са "с еди-кой си колега правим сингъл", "новият ИМ сингъл". Абе, като е дует, как ще е сингъл? Сингъл, дует, трио, квартет... толкова ли е трудно да се запомнят?

След квартет какво следва, оргия? :D

Не, сингъл било, голямо "парче", "колаборация". "Парче", бе, все едно салам си купуваш.

 

Тия хора първо нямат уважение съм собствената си продукция, после искат ние да имаме уважение към нея. Те не могат половината правилно да я представят пред хората.

 

А иначе са стремеж към усъвършенстване не може да се говори при Фики, а и мисля, че то трябва да ти идва от вътре словореда, не да го заучаваш, както се е опитал (при това съвсем неуспешно). Или имаш някакъв нормален словоред, или си тъп като г*з. При Фикрет е второто. Наистина природно просто момче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...