Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Може да пее но твърде оскъдно за подобен приз. Анелия заслужава. Вероятно тя има най малко слаби моменти за последните 10 години, но няма кой да гласува за нея. Преслава за десетилетието не е като да няма заслуги... глория като взе тази статуетка да не мислиш че е била най актуалната 2007. Наградата е за десетилетие. Галеновите трябва да и го признаете. Най популярното име във фолка последните 10 години е Преслава.

Абсурдно е точно те да признаят това.Ти виждал ли си най-върлите й фенове да кажат "Е тука Галена сгреши,тогава Галена не постъпи добре".Няма такова нещо!

Увърта се,засуква се,говорят се някакви неща,които нямат общо с това , за което се говори само и само Галена да бъде изтъкната като най!

Каква певица на десетилетието е тази,която няма елементарното държание да изпее една хубава народна песен?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как Емилия ще е Певица на десетилетието? Някои хора в стремежа си омаловажат за пореден път Преслава, съвсем изперкаха :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гръм в Рая! Цецо Андреев и Ивайло Колев се разделиха

 

nejnite-momcheta-ivailo-kolev-i-ceco-andreev-se-hvanaha-za-kosite-zaradi-maj-1.jpg

Солиден брой плеймейтки, певици и обикновени златотърсачки изпаднаха в ужас от новината, че тандемът Иво и Цецо се е разпаднал и сега ще трябва да обикалят на различни места за грим и прическа.

Става дума за нашумелите Ивайло Колев, който е фризьор и Цецо Андреев, който пък е гримьор. Заедно двамата нежни мъже обгрижват косите и лицата на ред плеймейтки, певици, както и на други по-малко известни златотърсачки. Симбиозата удобна и за тях и за клиентелата им се състоеше в това, гримьорът Цецо използваше салона на Колев за да намаже лицата на светските дами с червило и белило докато са на прическа.

 

Сега е обаче е настъпил пълен крах в отношенията между двете нежни момчета в следствие на което Цецо Андреев е напуснал салона на Ивайло Колев.

 

В дъното на тази покъртителна гей драма стои мъж, пише Сикрет.бг и добавя, че всичко се случило навръх Нова година, когато двамата са се скарали жестоко и си казали, че повече няма да работят заедно. В светските среди усилено се шушука, че Цецо и Ивайло, които от години са неразделни, не успели да се разберат за мъж, но тайнственият господин така и не изплувал.

 

По всичко личи, че скандалът е променил и двамата. В последните дни няма и помен от отвратително и гнусното им лигаво поведение. Дали ще се помирят, залагайки на приятелството, или пък любовта ще победи, предстои да разберем. Според друг източник проговорил пред репортер на LifeOnline.bg Ивайло вече се е договорил с друг известен гримьор, който ще прави професионалния грим на знатните клиентки в салона му в Лозенец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как Емилия ще е Певица на десетилетието? Някои хора в стремежа си омаловажат за пореден път Преслава, съвсем изперкаха :mf_surrender:

Не е като да не е заслужила. Има си хитове жената, не е разочаровала с кофти песни. Пуска винаги приятни и хитови парчета. Не е на нивото на Преслава, но в никакъв случай не трябва да се омаловажават успехите ѝ. За Преслава не е унижение да сравняват с една успешна и добра певица. Дори е комплимент.

Просто Емилия не е алчна за награди и не тропа с крак, както повечето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо да не се наградят Преслава и Андреа,Галена все по техните стъпки ходи..бледо копие.

Че с какво Андреа е по заслужила от Галена? Наградите за да десетилетие а не за 2-3 години, единствено те двете с Преслава заслужават. След тях Емилия и Анелия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че с какво Андреа е по заслужила от Галена? Наградите за да десетилетие а не за 2-3 години, единствено те двете с Преслава заслужават. След тях Емилия и Анелия.

Андреа превърна днешната чалга в това,което е.Галена само ходи по нейните стъпки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е като да не е заслужила. Има си хитове жената, не е разочаровала с кофти песни. Пуска винаги приятни и хитови парчета. Не е на нивото на Преслава, но в никакъв случай не трябва да се омаловажават успехите ѝ. За Преслава не е унижение да сравняват с една успешна и добра певица. Дори е комплимент.

Просто Емилия не е алчна за награди и не тропа с крак, както повечето.

Емилия с триста зора в топ 5 влиза и то не през всички години. И не защото не е алчна за награди, а защото в повечето случаи е безлична и има малко фенове. Аз никога не помня да е била приемана супер добре на концерт (имам предвид да е в топ 3, да е викана на силен бис, да е имало нейна агитка с плакати и т.н.) .. ни най-малко не я омаловажавам, дори харесвам много нейни песни (предимно в периода преди въпросното десетилетие), но ореолът който е около нея в този форум, ми идва too much.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия с триста зора в топ 5 влиза и то не през всички години. И не защото не е алчна за награди, а защото в повечето случаи е безлична и има малко фенове. Аз никога не помня да е била приемана супер добре на концерт (имам предвид да е в топ 3, да е викана на силен бис, да е имало нейна агитка с плакати и т.н.) .. ни най-малко не я омаловажавам, дори харесвам много нейни песни (предимно в периода преди въпросното десетилетие), но ореолът който е около нея в този форум, ми идва too much.

 

И на мен ми идва в повече Преслава да я бутате навсякъде, без да е заслужила.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално може би наградата най-много я заслужава Емануела. За този период от време няма нито една слаба година.

Мило, как може да не твърдиш убедено, че наградата е за Пепи? :Vishenka_05:

 

И на мен ми идва в повече Преслава да я бутате навсякъде, без да е заслужила.

Разбира се, че е заслужила - кой друг е викан на бис и по име с целия кокошарник на сцената след финалната песен? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мило, как може да не твърдиш убедено, че наградата е за Пепи? :Vishenka_05:

О подкрепих и Преслава. Тя също заслужава. До 2013 беше масово приемана като лидерка а след това имаше много силни години като 2015 и 2017. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това десетилетие си е десетилетието на борбата между Преслава и Галена, нормално е те двете да са най-обсъжданите. Аз съм за Десислава. :3fdb8960598fa63e:

Не съм изненадан... Не мога те понясам и тия фермани дето ги пишеш... Ужас

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гло как стана Певица на 1998-2007, при положение че беше лидерка само първата половина на десетилетието? За Ивана през 2000-2009, пък да не говорим, не покриваше и 40%.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам какви са тия награди на десетилетието в някви произволно избрани години. Десетилетието е от 2010 до 2019.

 

Напълно подкрепям.

То по тая логика всяка година трябва да има награда на десетилетието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам какви са тия награди на десетилетието в някви произволно избрани години. Десетилетието е от 2010 до 2019.
Обяснила съм, но хайде да отговоря и на другия вечно недоволен... :mf_surrender:

"Нов фолк" раздадоха призове за десетилетието 1998 - 2007. Ние започваме да разглеждаме от следващата 2008 - до 2017. Следващо десетилетие! Реших да продължа традицията на Маргарита тук, написала съм го в първия пост, пак неразбрали. Понякога имам чувството, че или аз не умея да се изразявам добре/ или с повечето тук не сме от една кръвна група и говорим на различни езици!

Тогава наградите бяха следните:

Певец - Азис

Певица - Глория

Песен - "Бели нощи"

Албум - "Няма спиране" - Ивана

Кавър - "Луда по тебе" - Камелия

Специална награда за постижения - Бони

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...