Jump to content



Препоръчани коментари

преди 12 часа , Andrew Cunanan. каза:

 

Ама тази не спира да дава интернет интервюта, каква е тази офанзива? Имам чувството, че всяка седмица гостува на някой подкаст, каква е тая мания да й вземат интервюта, публика ли привлича?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Ама тази не спира да дава интернет интервюта, каква е тази офанзива? Имам чувството, че всяка седмица гостува на някой подкаст, каква е тая мания да й вземат интервюта, публика ли привлича?

За последните 6 месеца е гостувала веднъж по БНТ, НОВА и БТВ и сега двата подкаста, които отлага отдавна, но водещите са и близки и не може да откаже. Аа, и на радио Веселина, но не подкаста - пак отлагано и обещано. Ее, това се отбелязва, ама 10те участия за миналия месец - не :derisive:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

10 участия с хонорар 50 лв. и баба може.

Тука си в грешка, скъпи! Рени плаща по 50 лева на всеки присъстващ на "участията" й, а не те на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Balkandji1 каза:

Ама тази не спира да дава интернет интервюта, каква е тази офанзива? Имам чувството, че всяка седмица гостува на някой подкаст, каква е тая мания да й вземат интервюта, публика ли привлича?

u meMume ca egHu u ca6mu 😳

Tyū B nuk/blitz He e /\o6o

преди 13 часа , Runevski каза:

За последните 6 месеца е гостувала веднъж по БНТ, НОВА и БТВ и сега двата подкаста, които отлага отдавна, но водещите са и близки и не може да откаже. Аа, и на радио Веселина, но не подкаста - пак отлагано и обещано. Ее, това се отбелязва, ама 10те участия за миналия месец - не :derisive:

 

u npu A/\nep Ha ca6mume meMu

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Рени е абсолютно права! Тя беше първата с концерт в НДК, първата пробила в Сърбия, издала албуми там и някак не беше оценено тук, а се кланим на сърбите, които не са нищо повече.....Рени има големи хитове и за това имам участия и до днес. Некадърници като Камелия и Андреа са с огромно самочувстие и се бутата къде ли не, а такива като Рени са в сянка....  

За годините си Рени изглежда много добре, погледнете Камелия и Малина на какво приличат...55 годишни жени с дрехи на петокласнички от 2000-та година..

Редактирано от Jake
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jake каза:

Рени е абсолютно права! Тя беше първата с концерт в НДК, първата пробила в Сърбия, издала албуми там и някак не беше оценено тук, а се кланим на сърбите, които не са нищо повече.....Рени има големи хитове и за това имам участия и до днес. Некадърници като Камелия и Андреа са с огромно самочувстие и се бутата къде ли не, а такива като Рени са в сянка....  

За годините си Рени изглежда много добре, погледнете Камелия и Малина на какво приличат...55 годишни жени с дрехи на петокласнички от 2000-та година..

Ok, PeHka 😘

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Jake каза:

 

За годините си Рени изглежда много добре, погледнете Камелия и Малина на какво приличат...55 годишни жени с дрехи на петокласнички от 2000-та година..

Ето до кого го била адресирала Дюран Дюран: УБИЙТЕ ЛЕЛЯТА В СЕБЕ СИ!

448184598-2129289800786390-2004711535320

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Jake каза:

Рени е абсолютно права! Тя беше първата с концерт в НДК, първата пробила в Сърбия, издала албуми там и някак не беше оценено тук, а се кланим на сърбите, които не са нищо повече.....Рени има големи хитове и за това имам участия и до днес. Некадърници като Камелия и Андреа са с огромно самочувстие и се бутата къде ли не, а такива като Рени са в сянка....  

За годините си Рени изглежда много добре, погледнете Камелия и Малина на какво приличат...55 годишни жени с дрехи на петокласнички от 2000-та година..

Значи ти си Рени! Ок, пускай повече бози кат метър и двайсет, мила, и спри да ядеш кат разгонена свиня!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Ето до кого го била адресирала Дюран Дюран: УБИЙТЕ ЛЕЛЯТА В СЕБЕ СИ!

448184598-2129289800786390-2004711535320

При теб специално, никакъв шанс да убиеш лелята в себе си.

Да, Рени съм, пишете ми на лично, ще ви уредя ВИП място на Парада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Jake каза:

При теб специално, никакъв шанс да убиеш лелята в себе си.

Да, Рени съм, пишете ми на лично, ще ви уредя ВИП място на Парада.

He 6meM napagu, cakaMe ek/\epu!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как може Рьонет да ти говори така?!

Не знам.... ще търся отговор от Шабан, Мирослав Илич, Неда Украден, Гоца Божиновска и Саша Попович, в чиито дом била спала и яла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, pacho каза:

Не знам.... ще търся отговор от Шабан, Мирослав Илич, Неда Украден, Гоца Божиновска и Саша Попович, в чиито дом била спала и яла.

He e cna/\a, 3a ga Moe ga qge noBe4e

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Коя друга е издала албуми зад граница? Коя друга преди нея е правила концерти в НДК с бенд на живо? Рени никога не се е замесвала със съмнителни мъже и интриги за това е подценена. 

Рени се разбива от участия, пее на живо и има много хитове от миналото. И тя като Ивана и Глория има вечен репертоар за такива места и винаги ще имат работа. 

Проблема на Рени е , че няма това самочувствие, каквото има една Камелия, Камелия е бездарна карикатура на 50+, но знае как да се набутва и продава.  Бил съм  на участие на Рени, хората я харесват.

 

Хвалим стари травестити като Драгана и Лепа Брена, но обиждаме нашите...

Редактирано от Jake
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jake каза:

Коя друга е издала албуми зад граница? Коя друга преди нея е правила концерти в НДК с бенд на живо? Рени никога не се е замесвала със съмнителни мъже и интриги за това е подценена. 

Рени се разбива от участия, пее на живо и има много хитове от миналото. И тя като Ивана и Глория има вечен репертоар за такива места и винаги ще имат работа. 

Проблема на Рени е , че няма това самочувствие, каквото има една Камелия, Камелия е бездарна карикатура на 50+, но знае как да се набутва и продава.  Бил съм  на участие на Рени, хората я харесват.

 

Хвалим стари травестити като Драгана и Лепа Брена, но обиждаме нашите...

АЗ! Как мое да не ме знаеш?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jake каза:

Коя друга е издала албуми зад граница?

Юлия Бикова има албуми зад граница.

Но няма значение, Рени наистина е най-голямата сред своите колежки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

.

Но няма значение, Рени наистина е най-голямата сред своите колежки.

по килограми и самочувствие без покритие - да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Andrew Cunanan. каза:

по килограми и самочувствие без покритие - да.

Да, аз имах предвид габаритите, да не си си помислил нещо друго....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи бъзици с Рени, а накрая тя нито е виновна за проблемите във външния си вид, нито някого е излъгала като си е изреждала за 598-ми път успехите, и до днес недостигнати от която и да е друга чалгарка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...