Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Напротив, блести - даже Люба Кулезич и Росен Петров го признаха! :Vishenka_05: А и Ваня поне отваря книги, за да заучава фрази.

А Преси освен с връзките с мутрите, побоищата, наркотиците и трабанта на баща си, с който да се прави на скромна и незабравила откъде е тръгнала, с друго не е интересна!

Интересна е с интригите с колежки и просенето на бисове по концерти. Трябва Вани също да пробва някой път да стои две минути на сцената и да чака, раздавайки въздушни целувки във всички посоки :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Интересна е с интригите с колежки и просенето на бисове по концерти. Трябва Вани също да пробва някой път да стои две минути на сцената и да чака, раздавайки въздушни целувки във всички посоки :Vishenka_05:
Няма нужда, тя веднага чува скандиране на името си и желанието за "още" от публиката! :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да спрат да я аранжират Стояна и Румен - винаги звучат еднакво и мазно.
Стояна е направила прекрасни песни като "Не искам да знаеш" и "Дърво без корен", а Румен - "Ало, мамо". По-скоро Ваня никакво внимание не обръща на аранжимента, в "Твое копие" пак е много зле положението.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стояна е направила прекрасни песни като "Не искам да знаеш" и "Дърво без корен", а Румен - "Ало, мамо". По-скоро Ваня никакво внимание не обръща на аранжимента, в "Твое копие" пак е много зле положението.

Не отричам, но и често се чува просто едно "дрънчене", което прави цялата картина някак постна и мазна. При "Ще ти взема всичките пари" също не ми харесва аранжимента, можеше да стане по-голям хит с по-ударни отсвири.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отричам, но и често се чува просто едно "дрънчене", което прави цялата картина някак постна и мазна. При "Ще ти взема всичките пари" също не ми харесва аранжимента, можеше да стане по-голям хит с по-ударни отсвири.
Да, аранжиментите са слаба работа при лелка и си е прецакала доста потенциални хитове с тях. Например "Ти си най-най", трябваше да е по-ударна, както и "Пий едно".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам тема началото на Яница, също и отделни теми за всеки период от кариерата й, да ги обсъдим все пак. Силни години, по-слаби...Топ албум...

Трябва да се направят същите теми и за Деси Слава, Анелия, Джена, Галена, Преслава, Андреа, Емилия и т.н. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам тема началото на Яница, също и отделни теми за всеки период от кариерата й, да ги обсъдим все пак. Силни години, по-слаби...Топ албум...

Трябва да се направят същите теми и за Деси Слава, Анелия, Джена, Галена, Преслава, Андреа, Емилия и т.н. :3fdb8960598fa63e:

Прави хайде. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам тема началото на Яница, също и отделни теми за всеки период от кариерата й, да ги обсъдим все пак. Силни години, по-слаби...Топ албум...

Трябва да се направят същите теми и за Преслава, Андреа, Емилия и т.н. :3fdb8960598fa63e:

Тия пък кои са? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам тема началото на Яница, също и отделни теми за всеки период от кариерата й, да ги обсъдим все пак. Силни години, по-слаби...Топ албум...

Трябва да се направят същите теми и за Деси Слава, Анелия, Джена, Галена, Преслава, Андреа, Емилия и т.н. :3fdb8960598fa63e:

Тя Яница си има тема ама никой не се сеща да пише в нея а уж много я харесват тук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Яница си има тема ама никой не се сеща да пише в нея а уж много я харесват тук!
Какво има да се пише за Янче? За началото не става, защото за маса народ тя е стартирала с "Всичко чуждо".

 

Освен, че е странно защо е разкикерила късите си крака на подписа на А? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да имаш всяка година по един дует с актуално име, с който да избуташ сезона, не е малко, я не се прави! :mf_surrender:

И чак да е внимавала да не се натрапва - не, просто е доста тъпичка и няма какво толкова да каже в интервюта! А в Биг брадър беше жив зян, в "Капки"-те и на финал не се класира... :3fdb8960598fa63e:

Луна-Президент счупи психиката на Преса в Брадъра. Сигурно още се буди от кошмари толбухинската...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият поп-фолк хит за 2018 засега!

Единствената чалга, на която виждам live-ове в коли и дискотеки и споделяния във фейса, от началото на годината досега. И не само от върли чалгари.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената чалга, на която виждам live-ове в коли и дискотеки и споделяния във фейса, от началото на годината досега. И не само от върли чалгари.

Доста слаба година се очертава за чалгата! Към топ 5 на хитовете бих добавил и "Аз измръзнах" ,"Нотариално заверен" ,"Обратно в играта" и "#ПростоШоу", защото се развиваше в този период.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП! :Vishenka_05: Видеоклип на 2004

 

 

Не и според хората. :1000 (29):

 

 

Най-големият поп-фолк хит за 2018 засега!

Абсолютно! Дори и хора, които не са върли фенове на чалгата ми казват, че това е хита. Анелия уцели, добро начало на годината. Явно е решила да се стегне след предишната, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...