Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

https://www.vbox7.com/play:160ec8d97e

Ивана тук е уникална :Vishenka_05:

Факт!

"От изворът" се нарежда веднага след "Бяла роза" сред авторските песни на фолклорна основа. Огромен шлагер, който наскоро беше обявен за забравен от Башурин фен... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт!

"От изворът" се нарежда веднага след "Бяла роза" сред авторските песни на фолклорна основа. Огромен шлагер, който наскоро беше обявен за забравен от Башурин фен... :3fdb8960598fa63e:

От него, а не той. Пише се с кратък член, лелче! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт!

"От изворът" се нарежда веднага след "Бяла роза" сред авторските песни на фолклорна основа. Огромен шлагер, който наскоро беше обявен за забравен от Башурин фен... :3fdb8960598fa63e:

"От изворА". :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но ми прави впечатление, този път Емили Башурова разби Анелия с интерес между чалга меломаните.

Не мисля, че можем да говорим за разбиване, защото и двете нацелиха много силни парчета, които може и да се окажат повече от сезонни. Емилия започна с по-голяма гледаемост, да, но това е защото песента на Анелия се носеше из нета от известно време и доста хора вече я бяха чували. Но като гледам Зоопарка задържа интереса към себе си доста дълго време и ще има над 6 милиона гледания за месец, което е тотален успех. Пожелавам и на Емилия и Емрах същия, песента им си е трепач.

 

Посъживява си се чалгата. По едно време доста бяха зациклили откъм гледаемост и едвам стигаха до 10 милиона, а в момента имаме няколко песни, които като гледам не изпитват голяма трудност да ги направят.

Всъщност, щом направихме статистика за Спотифай, да направим и за добрият стар YouTube:

 

Емануела - Нотариално заверен - 8,028,206

Фики - Аз измръзнах - 7,687,536

Лоренцо - Инстаграм - 6,618,271

Анелия - Зоопарк - 5,905,053

Преслава - Обратно в играта - 4,977,037

Райна - Зле те чувам - 4,480,771

Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя - 4,144,588

Алисия - Старай се да си първи - 3,553,810

Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place - 3,472,892

Джена - Диагноза - ти - 2,576,138

 

Джулия съвсем скоро също ще е в този списък, а предполагам, че и Емилия-Емрах и Цветелина Янева. Доста стабилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

“По такива си падам” е песента, която събра Емилия с Емрах, най-новият изпълнител в каталога на музикална компания “Пайнер”.

 

Тоя има ли 18 че го взеха като топъл хляб :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за поправките на интелектуалните фенове на Пресли. Взимам си бележка! :3fdb8960598fa63e:

Ние сме каймак на поп-фолк феновете, подобно на нашата любимка сред гилдията :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“По такива си падам” е песента, която събра Емилия с Емрах, най-новият изпълнител в каталога на музикална компания “Пайнер”.

 

Тоя има ли 18 че го взеха като топъл хляб :3fdb8960598fa63e:

На 16 е.

С Башурка подготвят своя втори дует - "Вземи си кака, да те отрака, вземи си леля, сложи ми го целия" :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“По такива си падам” е песента, която събра Емилия с Емрах, най-новият изпълнител в каталога на музикална компания “Пайнер”.

 

Тоя има ли 18 че го взеха като топъл хляб :3fdb8960598fa63e:

Всеки може да влезе в Пайнер с връзки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравя Богиня Саманта, която стартира в Пайнер на 15 като единствената девствена певица и няколко месеца по-късно забременя :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Типична фенка на Ивана ... :mf_surrender: Само "чикии" са им в главата ...

:roll1: :roll1: :roll1:

ама тва вярно прозвуча във Ванча стайл, ето материал за следващата чекия :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че можем да говорим за разбиване, защото и двете нацелиха много силни парчета, които може и да се окажат повече от сезонни. Емилия започна с по-голяма гледаемост, да, но това е защото песента на Анелия се носеше из нета от известно време и доста хора вече я бяха чували. Но като гледам Зоопарка задържа интереса към себе си доста дълго време и ще има над 6 милиона гледания за месец, което е тотален успех. Пожелавам и на Емилия и Емрах същия, песента им си е трепач.

 

Посъживява си се чалгата. По едно време доста бяха зациклили откъм гледаемост и едвам стигаха до 10 милиона, а в момента имаме няколко песни, които като гледам не изпитват голяма трудност да ги направят.

Всъщност, щом направихме статистика за Спотифай, да направим и за добрият стар YouTube:

 

Емануела - Нотариално заверен - 8,028,206

Фики - Аз измръзнах - 7,687,536

Лоренцо - Инстаграм - 6,618,271

Анелия - Зоопарк - 5,905,053

Преслава - Обратно в играта - 4,977,037

Райна - Зле те чувам - 4,480,771

Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя - 4,144,588

Алисия - Старай се да си първи - 3,553,810

Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place - 3,472,892

Джена - Диагноза - ти - 2,576,138

 

Джулия съвсем скоро също ще е в този списък, а предполагам, че и Емилия-Емрах и Цветелина Янева. Доста стабилно.

Разбира се, че може да говорим за ''разбиване'' като начален интерес - форума е факт за което. Емилия гони вече пета страница а ако не се лъжа Анелия няма и три. Не казвам, че в дългосрочен план Емилия ще властва, но като начален интерес определено я надмина. Да не говорим, че при Анелия нещата са мноооого мътни. Не ми се връзва много този жесток интерес към проекта.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Типична фенка на Ивана ... :mf_surrender: Само "чикии" са им в главата ...
Клипът ще стартира с кадър, в който Анелия си запушва носа и се провиква - "тук мирише на к..ви", а по червен килим зад нея, парадно ще върви Башурка, под ръка с новата надежда на Пайнер, бършейки с пайетена кърпичка млякото около устата му.

 

Пък и ти какво си помисли от заглавието, какви ти "чикии" - песента ще е възхвала на таланта на синковеца на Тонката, сложи ми целия си потенциал в краката, че трябва хит, ще пее Башурка!

Ще има и табани с любимите ми тоалети, купени от бутиците в Димитровград, където са пазарували с Десислава още през 1999 година. :3fdb8960598fa63e:

 

Emiliq_pokaza-_rozovi_gashti.jpg

 

payimage2%20(1).jpg

 

planeta_koncert_3.jpg

 

emilia.jpg

 

Класа и стил! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че може да говорим за ''разбиване'' като начален интерес - форума е факт за което. Емилия гони вече пета страница а ако не се лъжа Анелия няма и три. Не казвам, че в дългосрочен план Емилия ще властва, но като начален интерес определено я надмина. Да не говорим, че при Анелия нещата са мноооого мътни. Не ми се връзва много този жесток интерес към проекта.

Ако говорим за такъв тип първоначален интерес- да, песента на Емилия определено е по-обсъждана и харесвана тук. Но да не забравяме, че част от причината е дебюта на Емрах.

Мен много ме радва какъв интерес предизвикват двамата. Надявам се на по-дълготраен хит, от ранга на Как да изтрезнея, а защо не и на Кой. Възможно е, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаме още ... Още! Още! Още! :3fdb8960598fa63e:

Границата между "забавна" и "смешна" е толкова тънка, че напоследък все по-често я преминаваш.

 

Разбирам те, де! Не ти е лесно и на теб, ама дай го малко по-достойно, че тъкмо се отървахме от Дойката... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки може да влезе в Пайнер с връзки.

Очевидно момчето не е бездарник, защо да не е в Пайнер? Може да го направи и без връзки. Дори баща му да го бутне в началото, ако няма грам талант, няма да му се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...