Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И на мен много ми хареса Софка как я изпя. Особено на пода как пищи :roll1: Брутална! Да ходи в компанията на Криско и да и прави песни! Ще сцепи.

Това само като си го представи човек може да падне от стола. :roll1:

Искаме Софка, Сашка, Луна и Петра в Adamand и Facing the Sun! :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес не знам откъде ама във фейсбук ми излезе някакво клипче как анаконда поглъща антилопа. :1000 (29): Някой да направи батъл между тези песни :3fdb8960598fa63e:

Версията на Софка ме е зарибила яката,постоянно я слушам. :mf_surrender:

По едно време беше минала в трендинг песента на Емилия и Фики младши , явно ти си спомогнал :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По едно време беше минала в трендинг песента на Емилия и Фики младши , явно ти си спомогнал :1000 (29):

Ами да! Сигурно едно към 100-200 гледания са от мен.😀

Утре Тита е при вас в Гетсби,завиждам. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това само като си го представи човек може да падне от стола. :roll1:

Искаме Софка, Сашка, Луна и Петра в Adamand и Facing the Sun! :baaasmiley:

Сашка май ще я продуцира Оцко, поне така разбрах от интервюто й при Милен с Алфредо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да! Сигурно едно към 100-200 гледания са от мен.

Утре Тита е при вас в Гетсби,завиждам. :gun_bandana:

Оф на това Гатсби колко пъти му сменяха името .. За мене си е Плаза Бар :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка май ще я продуцира Оцко, поне така разбрах от интервюто й при Милен с Алфредо!

То си личи, че той се е захванал с нея и дори му се получава. Време беше да си вземе и една легенда в компанията. Дано и други ретро изпълнители проявят интерес към завръщане покрай успеха на Сашето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лятото ще го покоря. :girl_witch: Че Плаза бара го изтървах.

Готино местенце е.Но лятото баровете на плажа са ми слабост..Между другото там ще оставят само 1 дискотека-The Cult.И екстрата я събориха.

Дано Прес има участие във Варна преди да замина :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готино местенце е.Но лятото баровете на плажа са ми слабост..Между другото там ще оставят само 1 дискотека-The Cult.И екстрата я събориха.

Дано Прес има участие във Варна преди да замина :girl_cry2:

Наистина ли? Защо? Няма да се бутам с потните пръчки,мангалчета и лапета в Дъ Култ. :gun_bandana:

Миналото лято почти всеки път бях в Макалали,не стига,че половината сервитьори са педали ами и единия е много злобен филмар. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това само като си го представи човек може да падне от стола. :roll1:

Искаме Софка, Сашка, Луна и Петра в Adamand и Facing the Sun! :baaasmiley:

Луна в никакъв случай да не се смесва с простолюдието! Нека наблюдава отгоре и да раздава на всекиго според заслуженото!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах каква СЪМ антилопа :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

 

2ufbtdv.png

Не знам дали разликата е 5 години ама това малки момичета по този начин е доста жалко.

Вижте, че детето още от малко си има плътни устни, просто си ги очертава с молив и позира така на снимките, затова изглеждат големи. Ако имаше хиалурон, щеше да стои по-различно и при правенето на duckface очертанията на устата щяха да са доста по-изразени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, цял живот си мисля, че "Kukavica" на Цеца в превод си означава "Куковица", едва днес разбирам, че означавало "Страхливец".

 

:1000 (10):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възмутен съм, че темата за Лоренция бе затворена! Каква е тая безумна ценцура, дори бих казал геноцид над порива на форумците да дискутират!? Хайде да затворим всички теми и да коментираме само в Скандалите!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възмутен съм, че темата за Лоренция бе затворена! Каква е тая безумна ценцура, дори бих казал геноцид над порива на форумците да дискутират!? Хайде да затворим всички теми и да коментираме само в Скандалите!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...