Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Спрямо Деса не са чак толкова облъчени хората, а и тя в повечето случай заслужава хвалбите.. :D

По-притеснително е, че вярваш в това, отколкото, че си го написал. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена сиг пуска тъничка злобичка като е прочела изказването на Серджо че най много е искал Андреа за дует.

 

 

Галена газ пикае сигурно, Преслава в дует с Балканска звезда.

 

 

Преси май пак ще мачка разни “туристки” хахаха. :3fdb8960598fa63e:

 

После феновете на Галена били злобни... :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че Галена и Янева ще гърмят цяло лято, както преди две години и едва ли на Галена й пука за Преслава и Андреа, които отдавна не са й в полезрението. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че Галена и Янева ще гърмят цяло лято, както преди две години и едва ли на Галена й пука за Преслава и Андреа, които отдавна не са й в полезрението. :3fdb8960598fa63e:

За това се прави на обидена 2 години и "случайно" влиза в профила на Преслава, за да й харесва снимки :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че Галена и Янева ще гърмят цяло лято, както преди две години и едва ли на Галена й пука за Преслава и Андреа, които отдавна не са й в полезрението. :3fdb8960598fa63e:

Нека да гърмят в мизерните чалготеки. Андри превзема световни класации и висоти. Галче ще последва ли пак идолката си с проект за JHaps?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да гърмят в мизерните чалготеки. Андри превзема световни класации и висоти. Галче ще последва ли пак идолката си с проект за JHaps?

Не беше ли Андреа тази, която направи дует със Sergio 3 години след като Галена беше направила?

 

Това за световните класации ме разсмя, вярвайте си че Андреа я знаят. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Голям срам берете ми се струва, след като малката пикла Сузанита я премазва в тренда. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да гърмят в мизерните чалготеки. Андри превзема световни класации и висоти. Галче ще последва ли пак идолката си с проект за JHaps?

 

Ама как се разпалваш, като стане дума за Галена. Признай си, ти си фен, харесваш я :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше ли Андреа тази, която направи дует със Sergio 3 години след като Галена беше направила?

 

Това за световните класации ме разсмя, вярвайте си че Андреа я знаят. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Голям срам берете ми се струва, след като малката пикла Сузанита я премазва в тренда. :whistling:

Само дето Сергио отбелязва, че е искал единствено с нея дует.

Андреа съм я чувал в Гърция, други хора са я чували в другите държави. Това е факт и нямам причина да лъжа, то е ясно на всички.

Сузи я премазва в началото заради образа й и скандалите, но Андреа ще я задмине във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето Сергио отбелязва, че е искал единствено с нея дует.

Ми това няма никакво значение, след като въобще Sergio е работил и с Галена. Едва ли новото им предложение с Андра ще достигне и половината успех на Пантера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена направи кавър на негова песен и той се включи в нея, това не е дует.

 

Не ме интересува! Стана ли най-големия хит на 2015? Стана! Значи всичко е ток и жица. :3fdb8960598fa63e:

 

А и Серджо пее достатъчно в песента, за да се нарече дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми това няма никакво значение, след като въобще Sergio е работил и с Галена. Едва ли новото им предложение с Андра ще достигне и половината успех на Пантера.

Която вече беше хит, когато Галена я записа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интересува! Стана ли най-големия хит на 2015? Стана! Значи всичко е ток и жица. :3fdb8960598fa63e:

 

А и Серджо пее достатъчно в песента, за да се нарече дует.

Наградиха "Ако ти бях жена - да си станал тиха вода". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В България - да, в Албания - не. :3fdb8960598fa63e:

А в Черна гора? Там също е много важно да разберем.

 

Ми много ясно, че в България ще стане по-голям хит, след като е българска версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да гърмят в мизерните чалготеки. Андри превзема световни класации и висоти. Галче ще последва ли пак идолката си с проект за JHaps?

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

"Heart beating hard" дебютира на 164 Чехия, 125 австрия, 95 Турция в Айтюнс.

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...