Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Наградиха "Ако ти бях жена - да си станал тиха вода". :3fdb8960598fa63e:

 

Тее..много изпълнители са награждавали през годините без да са заслужавали. Интересът в youtube показва над 100% по-голям интерес към песента на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А в Черна гора? Там също е много важно да разберем.

 

Ми много ясно, че в България ще стане по-голям хит, след като е българска версия.

Там разбрахме, че Галена не подозират, че съществува. :3fdb8960598fa63e:

Песента на Андреа не е предназчена за българския пазар, така че не виждам какво коментираме. И "Нещо нетипично" на Ивана е хит в България, но това не я прави по-малко кавър на вече наложения хит "Диаманти" на Неда Украден. Едно е да си купиш хитов кавър, друго е да налагаш авторска музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шшш егати драмата! Ние от Албания ли се вълнуваме или от нашата държава?

Разбира се, че от АЛБАНИЯ, там не е третия свят, свят на цигания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За чалгарка какво се води?

 

Ох, не ми се спори на тая тема. Цял ден го правим, направо взех да получавам пришка на езика.

 

По-скоро на пръста :1000 (29):

Защо сравняваме двете песни? На Андреа е готина, но на Галена и Серджо е голям хит, защо го отричате?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Андреа, но няма такива напрягащи същества като феновете й. :3fdb8960598fa63e:

Ясно е, че след 1 месец Галя и Цвета ще гърмят, а никой няма да помни дуета на Sergio и Андреа :Vishenka_05:

То и "Да ти олекне" щеше да гърми. :1000 (29):

Ктт щеше да премаже "Пада звезда" :1000 (29): Подобни прогнози не можем да правим без да сме чули и видели проекта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро на пръста :1000 (29):

Защо сравняваме двете песни? На Андреа е готина, но на Галена и Серджо е голям хит, защо го отричате?

Кой го отрича? Пантера си беше хитче на пролетно-зимния сезон през 2015,но вече е тотално забравена.Аз отричам факта,че това било най-големия хит за тази година при положение,че тогава излезе Хабиби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият хит на чалгата за 2015 беше Хабиби.Понякога се чудя някои хора имат ли връзка с реалността.. :1000 (29):

 

От "Пайнер" имах предвид. Азис отдавна е друга категория, него го слушат в над 10 чужди държави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е много по-голяма цигания от тук.

Едвали могат да се мерят с нас, ние винаги сме първи, отзад-напред. :3fdb8960598fa63e:

Все пак, и това е доста софт версия на катуните:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Бум","В твоите очи" и други какво са?

"В твоите очи" e песента дето повече се помни към днешна дата(само заради късмета да се показва под новите клипове), но 2015 "Пантера" беше по-големият хит!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В твоите очи" e песента дето повече се помни към днешна дата(само заради късмета да се показва под новите клипове), но 2015 "Пантера" беше по-големият хит!

Абсолютни глупости,които ме мързи да оборвам вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Бум","В твоите очи" и други какво са?

 

Големи хитове са. Но "Пантера" беше най-големия за времето си. "В твоите очи" също е песен на Галена... Наравно са с гледанията към днешна дата, защото втората остана във времето повече от първата и защото Деси Слава все пак е голямо име, има много фенове, които също трупат гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В твоите очи" e песента дето повече се помни към днешна дата(само заради късмета да се показва под новите клипове), но 2015 "Пантера" беше по-големият хит!

 

Абсолютна истина. То много добре си пролича кой е по-големия хит в самата година, когато и двете песни бяха актуални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи хитове са. Но "Пантера" беше най-големият за времето си. "В твоите очи" също е песен на Галена... Наравно са с гледанията към днешна дата, защото втората остана във времето повече от първата и защото Деси Слава все пак е голямо име, има много фенове, които също трупат гледания.

Знам чия песен е "В твоите очи",една от малкото истински хубави песни на Галена.Според мен "Пантера" си беше хит през пролетно-зимния сезон,но лятото дори самата Галена извади много по-големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обсъждането на стари мегахитове на Галошчица, породено ли е от факта, че тя нови МЕГАХИТОВЕ НЯМА и искате да си припомните добрите стари времена? :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...