Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Между другото, след като взехме да говорим по-усилено за Спотифай реших да си позагубя малко време и да направя списък с някои от най-стриймваните песни, които са качени преди Пайнерските и вече имат повече слушания от тях. Доста дълъг списък се оказа, което значи, че Пайнер пак са открили топлата вода късно. Но по-добре късно, отколкото никога.

На някои изпълнители съм сложил максимум 10 най-популярни, защото иначе щях да си броя до утре по това време. :1000 (29):

 

 

Алисия - Мой - 179,462

Алисия - На ти ми говори - 159,983

Алисия - Познаваш ме - 158,023

Алисия и Тони Стораро - Не давам да си чужда - 154,023

Алисия - Ти ли - 151,990

 

 

Деси Слава и Азис - Казваш, че ме обичаш - 54,315

Деси Слава и Костас Мартакис - Agapi Mou - 41,679

Деси Слава и Азис - Жадувам - 28,999

Деси Слава и Азис - Знам, че боли - 28, 859

Деси Слава - Реге Тон и малко чалга - 28,068

Деси слава ft. Mandi and Ustata - Пусни го пак - 26,606

Деси Слава - Искам, но не мога - 15,648

Деси Слава и Тони Стораро - Не искам без теб - 13,527

Деси Слава - Истински щастливи - 11,535

 

Извинете, но това е конщунство вакарелския опъни-фейс да има толкова повече слушания от радневската ботокс кралица. Деса твърде късно си е качила песните ли, какво?

 

И с тая скорост, с която се движат пайнерките, не виждам как Преслaва, Анелия, Емануела и Галена някога ще стигнат бройка от порядъка на 200 000 слушания в Spotify.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ванчето вече е с фигурата на Зайо, а аз имам желание нея да гушкам! :1000 (29):

"Мечо Пух" остана в миналото! :kissing2:

Пробва ли си късмета с Ванче? Нали говорихме, че имаш шанс да те вземе.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинете, но това е конщунство вакарелския опъни-фейс да има толкова повече слушания от радневската ботокс кралица. Деса твърде късно си е качила песните ли, какво?

 

И с тая скорост, с която се движат пайнерките, не виждам как Преслaва, Анелия, Емануела и Галена някога ще стигнат бройка от порядъка на 200 000 слушания в Spotify.

Алисия е много по-популярна сред младите, и особено тези, които ползват Spotify. Нормално е да има много слушания. Отделно, че всичките и песни са големи хитове, само тук се подценява

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тя е хубава и властна"...

Това помним ли го? :1000 (29):

"Тя е хубава и властна. Не, тя е много хубава и властна. Голямата дама от малкия град, която разбива на пух и прах представата за попфолка, и записва името си със златни букви в историята на жанра.Пеенето на живо е в природата й, публиката винаги й е верен съучастник. Успехът й е категоричен, а нейният купон е най-як и ако се питате защо, ами просто тя е гаранция за качество и е хубаво, че е с марката BG " ( Из "Фолк мусака", Гергана Маринова, Нина Норд)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тя е хубава и властна. Не, тя е много хубава и властна. Голямата дама от малкия град, която разбива на пух и прах представата за попфолка, и записва името си със златни букви в историята на жанра.Пеенето на живо е в природата й, публиката винаги й е верен съучастник. Успехът й е категоричен, а нейният купон е най-як и ако се питате защо, ами просто тя е гаранция за качество и е хубаво, че е с марката BG " ( Из "Фолк мусака", Гергана Маринова, Нина Норд)
Това първото стана лого на сайта на леля Кюфтана! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинете, но това е конщунство вакарелския опъни-фейс да има толкова повече слушания от радневската ботокс кралица. Деса твърде късно си е качила песните ли, какво?

 

И с тая скорост, с която се движат пайнерките, не виждам как Преслaва, Анелия, Емануела и Галена някога ще стигнат бройка от порядъка на 200 000 слушания в Spotify.

Десислава нищо не е качвала- там е проблема. :D Всичките й посочени песни са били качвани от други хора в техни албуми или сборни компилации. Само Славатроника е официално издаден от нея, но там е ясно защо няма интерес.

Иначе щеше да е интересно да можем да видим и цифрите на Моето друго аз, Най-неправилният мъж, I Like, Only One, Мръсни поръчки, Усещам, Грим по дланите, Мойто зайче...

 

Добавям и стриймовете на чуждоезичните песни на Галена, тъй като не можах да си поправя поста:

Галена и Accent - Te Quero - 443,547

Галена - Body Language Radio edit - 30,172

Галена - Body Language Original - 10,029

Галена - Body Language Extended - 5,536

 

Доста добре, особено за Te Quero. Пайнер не знам кога наистина ще имат такива цифри, срам и позор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...