Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Направих още една бърза справка за стрийминга в Спотифай- този път за слушанията на наскоро качените Пайнерски песни от предишните години. Потресох се, че тези парчета почти не се слушат там, но все пак забелязах някакъв растеж на интереса към по-новите песни- от 2015 всички са с под 1000 гледания, от 2016 има само 3 с повече от 1000, а от 2017 почти всички големи хитове са с хиляди. Интересно е и това, че имена като Галин и Емануела правят цифри над 1000 дори и с песни от миналата година, които не са им били някакви тотални хитове.

 

2015

Всичко под 1000

 

2016

Анелия - Дай ми още - 2,625

Галин ft. Азис - На Египет фараона - 2,286

Деси Слава - И на всички като тебе - 1,174

 

2017

Галена - Моро му - 2,806

Анелия - Мило мое - 2,401

Галена - The Boss - 2,100

Преслава - Не се изтриваш - 2,263

Галена - Просто шоу - 2,204

Анелия и Кириакос - Кажи ми - 2,123

Галин и Лорена - Нощта гърми - 2,121

Галин и Емануела - 5,6,7,8 - 1,604

Галин - Ме густа - 1,502

Емануела - Виновна - 1,733

Емануела - Без чувства - 1,441

Анелия - С тебе ми е най - 1,319

Галин - Мойта дама - 1,308

Галена - Мина ми - 1294

Джена - Коя - 1,092

Емилия ft. Емануела - 1,067

Емануела и Мария Цветкова - Незабравима - 1,023

 

А при най-актуалните хитове цифрите дори стават по-обещаващи, да ги припомня:

 

Преслава - Обратно в играта - 5,198

Емануела - Нотариално заверен - 3,735

Анелия - Зоопарк - 2,934

Райна - Зле те чувам - 2,040

Галин - Тексас Плейс - 1,625

Анелия - Тук ли си - 1,297

Джулия - Твоя бях - 1,224

Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя - 1,177

 

Има някакъв шанс за по-голяма засилка, може би.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Направих още една бърза справка за стрийминга в Спотифай- този път за слушанията на наскоро качените Пайнерски песни от предишните години. Потресох се, че тези парчета почти не се слушат там, но все пак забелязах някакъв растеж на интереса към по-новите песни- от 2015 всички са с под 1000 гледания, от 2016 има само 3 с повече от 1000, а от 2017 почти всички големи хитове са с хиляди. Интересно е и това, че имена като Галин и Емануела правят цифри над 1000 дори и с песни от миналата година, които не са им били някакви тотални хитове.

 

2015

Всичко под 1000

 

2016

Анелия - Дай ми още - 2,625

Галин ft. Азис - На Египет фараона - 2,286

Деси Слава - И на всички като тебе - 1,174

 

2017

Галена - Моро му - 2,806

Анелия - Мило мое - 2,401

Галена - The Boss - 2,100

Преслава - Не се изтриваш - 2,263

Галена - Просто шоу - 2,204

Анелия и Кириакос - Кажи ми - 2,123

Галин и Лорена - Нощта гърми - 2,121

Галин и Емануела - 5,6,7,8 - 1,604

Галин - Ме густа - 1,502

Емануела - Виновна - 1,733

Емануела - Без чувства - 1,441

Анелия - С тебе ми е най - 1,319

Галин - Мойта дама - 1,308

Галена - Мина ми - 1294

Джена - Коя - 1,092

Емилия ft. Емануела - 1,067

Емануела и Мария Цветкова - Незабравима - 1,023

 

А при най-актуалните хитове цифрите дори стават по-обещаващи, да ги припомня:

 

Преслава - Обратно в играта - 5,198

Емануела - Нотариално заверен - 3,735

Анелия - Зоопарк - 2,934

Райна - Зле те чувам - 2,040

Галин - Тексас Плейс - 1,625

Анелия - Тук ли си - 1,297

Джулия - Твоя бях - 1,224

Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя - 1,177

 

Има някакъв шанс за по-голяма засилка, може би.

 

Нощта гърми има и 1 023 слушания от профила на Лорена. Като общия сбор я прави най-слушаната песен за 2017 от Спотифай

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нощта гърми има и 1 023 слушания от профила на Лорена. Като общия сбор я прави най-слушаната песен за 2017 от Спотифай

Не знаех, че и Лорена има профил, на мен нещо не ми излезе. :D Тя наистина излиза най-слушаната.

ПП: Излезе като написах Lorena.

 

Като говорите за Spotify обърнете внимание, че Емануела и Emanuela са два различни артиста там. :mf_surrender: Единият с песните в "Пайнер", другият от "Ара" пък е доста по-слушан...

Това си е ясно, Ара и Диапазон отдавна качват продукцията на изпълнителите си там. Затова и Алисия и Тони Стораро имат такива цифри. В случая статистиката е за слушанията на изпълнителите за периода им в Пайнер, на песните качени от Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е да търсите всичките песни и албуми на конкретна музикална компания в Spotify и Deezer.

 

Използвайте label:"наименованието на лейбъла тук"

 

Например label:"Payner"

 

Надявам се това да улесни правенето на статистики занапред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, много любима! Липсва ми този Галин.

А помним ли тази? :Vishenka_05:

Обожавам старите му песни след възхода. Дори и тези, които не се откроиха особено много, са ми супер любими. Първата, която не ми хареса, е "Сменям ти адреса", но и нея си пускам. Оплюх и "Мойта дама", но сега ми харесва. Единствено не мога да слушам баладата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е да търсите всичките песни и албуми на конкретна музикална компания в Spotify и Deezer.

 

Използвайте label:"наименованието на лейбъла тук"

 

Например label:"Payner"

 

Надявам се това да улесни правенето на статистики занапред.

Благодаря, от полза ще е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам старите му песни след възхода. Дори и тези, които не се откроиха особено много, са ми супер любими. Първата, която не ми хареса, е "Сменям ти адреса", но и нея си пускам. Оплюх и "Мойта дама", но сега ми харесва. Единствено не мога да слушам баладата.

Баладата и аз не я харесвам. А за тази, какво мислиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баладата и аз не я харесвам. А за тази, какво мислиш?

Супер любима, мисля, че тогава не слушах много чалга, а само нея :Vishenka_05:

Честно казано Галин още 2011 го харесах, не визуално в никакъв случай, но усещах потенциал в него. Много ми се искаше някои от песните на Карлос да бяха негови, например "Дяволски вярно", невероятна, а заради изпълнителя не се забеляза особено.

 

П.П. И "Царят на купона" не ми харесва днес, даже като я пускат в дискотеките и не се сещам коя е :D Но като излезе я слушах, вероятно по инерция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Лорена да смаже като психопатка, време й е да се докаже като лидерка, тъкмо вещицата Преслава няма да я има тази година. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Лорена да смаже като психопатка, време й е да се докаже като лидерка, тъкмо вещицата Преслава няма да я има тази година. :3fdb8960598fa63e:

Измий си устата със светена вода (или по-скоро клавиатурата) за тези твои думи :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер любима, мисля, че тогава не слушах много чалга, а само нея :Vishenka_05:

Честно казано Галин още 2011 го харесах, не визуално в никакъв случай, но усещах потенциал в него. Много ми се искаше някои от песните на Карлос да бяха негови, например "Дяволски вярно", невероятна, а заради изпълнителя не се забеляза особено.

На мен ми харесва и визуално дори :1000 (29): Имаше песен с Радина май се казваше, тя не ми харесва. Иначе тази ми беше много любима, заради Галин само обаче, Кристиана не я харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия подкарва тоталните хитове още от началото на годината. Анелия и тя, явно този път са се амбицирали да са по-силни от предната. И двете вече са без Коко- време е за ново начало, току-виж и дует направили. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...