Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Янева, разбирам, че не харесваш особено Емилия, но тя е една от малкото чалга певици които все още предлага различни проекти заедно с комерсиалните такива. През последните години предложи супер добри и стойностни проекти като ''Как да изтрезнея'', ''Обичай ме'', ''Да бях от гадните'' и ''Смелите си имат всичко'', ''Ако си звезда'' и други. Коя друга топ певица има толкова балади в последните години? На пръста се броят и тези които имат тексотве като ''Да бях от гадните'' и ''Смелите''. После направи супер силен клип и може би най-добрия чалгарски на Баш - ''Без въпроси''. Без никой да го познава заложи на дует с Ави и реално разбиха. Да не говорим, че напомняше на музиката на Кости на която от години не се беше залагало. Възроди ''Втори дубъл'' и много други. Като цяло всяка година има по един стойностен проект на който копче не може да кажеш.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Искаме още ... Още! Още! Още! :3fdb8960598fa63e:

Границата между "забавна" и "смешна" е толкова тънка, че напоследък все по-често я преминаваш.

 

Разбирам те, де! Не ти е лесно и на теб, ама дай го малко по-достойно, че тъкмо се отървахме от Дойката... :whistling:

Прекалено докачлив си за човек, който не е фанатичен фен на никого... :3fdb8960598fa63e:

Или е "недостойно" само защото касае една конкретна персона? :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говорим за такъв тип първоначален интерес- да, песента на Емилия определено е по-обсъждана и харесвана тук. Но да не забравяме, че част от причината е дебюта на Емрах.

Мен много ме радва какъв интерес предизвикват двамата. Надявам се на по-дълготраен хит, от ранга на Как да изтрезнея, а защо не и на Кой. Възможно е, според мен.

Така е. Анкетата на Пайнер доказа, че Анелия има всяка година по един терминаторски хит, но загуби най-важното - фенската маса. Извинявай, но щом и Яница (която тук доста се подценява) я разби с гласове за какво изобщо говорим ? Тази година в една от класациите на сигнал беше ако не се лъжа на 8 или 9-то място. Супер зле като за име от ранга на Анелия. Емилия мисля, че със стойностните си проекти успя да запази уважението и една малка фенска маса, която Анелия отдавна изгуби.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ще доказваш с тези снимки, такива всяка, букавално всяка певица ги има иии чудо голямо... Боли ме фара като ми запее "Не виждам" на живо или "Смелите си имат всичко" как се е облякла (без извинение)!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, разбирам, че не харесваш особено Емилия, но тя е една от малкото чалга певици които все още предлага различни проекти заедно с комерсиалните такива. През последните години предложи супер добри и стойностни проекти като ''Как да изтрезнея'', ''Обичай ме'', ''Да бях от гадните'' и ''Смелите си имат всичко'', ''Ако си звезда'' и други. Коя друга топ певица има толкова балади в последните години? На пръста се броят и тези които имат тексотве като ''Да бях от гадните'' и ''Смелите''. После направи супер силен клип и може би най-добрия чалгарски на Баш - ''Без въпроси''. Без никой да го познава заложи на дует с Ави и реално разбиха. Да не говорим, че напомняше на музиката на Кости на която от години не се беше залагало. Възроди ''Втори дубъл'' и много други. Като цяло всяка година има по един стойностен проект на който копче не може да кажеш.
А задължително ли е, само защото вие определяте "Как да изтрезнея", примерно, за някаква стойностна песен, всички да припадат по нея? Ако някой друг беше изпял "всички кръчми ще проверя", "казината ги разорих", щяхте да твърдите, че мирише на кебапчета...

Кои са тия, които се броят на пръсти, с текстове като "Да бях от гадните" и Смелите"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ще доказваш с тези снимки, такива всяка, букавално всяка певица ги има иии чудо голямо... Боли ме фара като ми запее "Не виждам" на живо или "Смелите си имат всичко" как се е облякла (без извинение)!

Явно за някои хора е по-важно да слушат "Да не би да ти е златен", изпълнен от изпълнител в нощница. :3fdb8960598fa63e:

 

Дай да не обръщаме внимание... Сигурно не е лесно да си фен на изпълнител, който няма хит от десетилетие. Особено ако организираш награди във форум и го набуташ по твоя преценка в номинациите, но те хванат и станеш аз смях. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ще доказваш с тези снимки, такива всяка, букавално всяка певица ги има иии чудо голямо... Боли ме фара като ми запее "Не виждам" на живо или "Смелите си имат всичко" как се е облякла (без извинение)!
Не знам какво те боли, но давайте шанс да имаме мнение, различно от това, което ви се нрави. Беше ми направило впечатление, че определи онези, които не харесаха проекта на Емилия и Емрах, като "не добре"... Глория, на която тази дума, която вие лепнахте като етикет на Ема ("класа"), няма снимки с подобни тоалети, например.

Толкова ли е страшно, че някой не желае да се съгласи с разтяганите локуми и клишета за определена певица?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А задължително ли е, само защото вие определяте "Как да изтрезнея", примерно, за някаква стойностна песен, всички да припадат по нея. Ако някой друг беше изпял "всички кръчми ще проверя", "казината ги разорих", щяхте да твърдите, че мирише на кебапчета...

Кои са тия, които се броят на пръсти, с текстове като "Да бях от гадните" и Смелите"?

Разбира се, че не. Ти може да не припадаш по песента, но не може да отречеш, че е най-успешния дует за миналата година и песен с потенциал да остане във времето. Ами за мен това твърдение, че мирише на кебапчета е малко лицемерно защото почти всички които го казват са припадали по топ хитовете на Ивана, но имат друга фаворитка и конкуренцията влияе. Виж и за Преслава какви глупости се пишат.

Ами повечето номинирани за текст на десетилетието - ''Продължавам'', ''Благодаря ти'', ''Фалшива кожа'', ''Ало, мамо'', ''Аз избрах'' (на Б. Дали), ''Написано с любов'', ''Твоя бях'' (Анелия) и за други в момента не се сещам, но е факт, че само един по един такъв проект на изпълнител. При Емилия за 5 години са 4-5.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти отнемам правото на мнение, но ти се изказваш като последна инстанция така сякаш, че Емилия е някоя си треторазрядна, която не е оставила нищо на жанра. А е точно обратното, защото вече почти 20 години тази жена не е пропуснала година, в която да не се отчете със стабилен хит, който й се е наредил до емблемите в кариерата. Опитваш да отречеш тези хитове и особено пък за песни като "Смелите", "Да бях от гадните", "Обичай ме" от последните години няма да го позволя, ако ще фанатичен да звуча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 3 проекта за последните години: (тези от 2008-2009-2010 ги изкл. защото жанра още не беше пропаднал толкова)

Знам, че последната не е нейна, но е факт, че тя я е възродила а не някоя колежка.

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами повечето номинирани за текст на десетилетието - ''Продължавам'', ''Благодаря ти'', ''Фалшива кожа'', ''Ало, мамо'', ''Аз избрах'' (на Б. Дали), ''Написано с любов'', ''Твоя бях'' (Анелия) и за други в момента не се сещам, но е факт, че само един по един такъв проект на изпълнител. При Емилия за 5 години са 4-5.
За текстове ли ще си говорим? :1000 (29): Само при Башурка били 4-5 за последните години, смислени и силни?!

 

Глория - последните 5 години:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Та какво имала Башурка? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти отнемам правото на мнение, но ти се изказваш като последна инстанция така сякаш, че Емилия е някоя си треторазрядна, която не е оставила нищо на жанра. А е точно обратното, защото вече почти 20 години тази жена не е пропуснала година, в която да не се отчете със стабилен хит, който й се е наредил до емблемите в кариерата. Опитваш да отречеш тези хитове и особено пък за песни като "Смелите", "Да бях от гадните", "Обичай ме" от последните години няма да го позволя, ако ще фанатичен да звуча.
Можеш ли да посочиш мой пост, в който твърдя, че "Смелите", "Да бях от гадните" и "Обичай ме" не са хитове?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За текстове ли ще си говорим? :1000 (29): Само при Башурка били 4-5 за последните години, смислени и силни?!

 

Глория - последните 5 години:

 

Та какво имала Башурка? :1000 (29):

Не казвам, че е единствената, но е една от малкото. Дадох ти още три на Башурка. То вече станаха 10-тина трака при нея. :3fdb8960598fa63e: Защото и ''Осмелявам се'' не е лош текст.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева решила, че нещо не ѝ харесва Емилия, и айде сега 24/7 сме длъжни да четем абсурдни принизявания и Башурки. Няма оправия.
Като съм добра - не било типично за мен, защо съм била добра?

Като отговарям на постове за Башурка, в които обяснявам, че не ми харесва това нейно измислено величаене тук, нямало оправия.

То и угодия няма! :mf_surrender:

И защо да си длъжен да четеш моите постове 24/7 - блокирай ме и ще има оправия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия има хубави песен, но я харесвам като човек. Нещо в нея ме отблъсква.

 

Приятелка е на Галена и няколко пъти се изказа не много лъскателно за Преслава в интервюта.

Не си и помислям, че ще ти харесва като човек. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че можем да говорим за разбиване, защото и двете нацелиха много силни парчета, които може и да се окажат повече от сезонни. Емилия започна с по-голяма гледаемост, да, но това е защото песента на Анелия се носеше из нета от известно време и доста хора вече я бяха чували. Но като гледам Зоопарка задържа интереса към себе си доста дълго време и ще има над 6 милиона гледания за месец, което е тотален успех. Пожелавам и на Емилия и Емрах същия, песента им си е трепач.

 

Посъживява си се чалгата. По едно време доста бяха зациклили откъм гледаемост и едвам стигаха до 10 милиона, а в момента имаме няколко песни, които като гледам не изпитват голяма трудност да ги направят.

Всъщност, щом направихме статистика за Спотифай, да направим и за добрият стар YouTube:

 

Емануела - Нотариално заверен - 8,028,206

Фики - Аз измръзнах - 7,687,536

Лоренцо - Инстаграм - 6,618,271

Анелия - Зоопарк - 5,905,053

Преслава - Обратно в играта - 4,977,037

Райна - Зле те чувам - 4,480,771

Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя - 4,144,588

Алисия - Старай се да си първи - 3,553,810

Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place - 3,472,892

Джена - Диагноза - ти - 2,576,138

 

Джулия съвсем скоро също ще е в този списък, а предполагам, че и Емилия-Емрах и Цветелина Янева. Доста стабилно.

Сигурно от година-две повтаряш за съживяване, а става все по-умряло...

 

Да не забравя Богиня Саманта, която стартира в Пайнер на 15 като единствената девствена певица и няколко месеца по-късно забременя :3fdb8960598fa63e:

Тя дебютира в Ара, а в Пайнер отиде, за да се пенсионира.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ти сериозно ли? Тогава текстовете, които съм публикувала на Глория, какви са?

Добре, съгласявам се, че ''Осмелявам се'' не е връх на поезията, но другите проекти които коментирахме преди са абсолютен топ и Емилия заслужава уважение защото е една от малкото ТОП изпълнителки които предлагат стойностни неща всяка година.

А това е един от най-добрите клипове в чалгата:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като съм добра - не било типично за мен, защо съм била добра?

Като отговарям на постове за Башурка, в които обяснявам, че не ми харесва това нейно измислено величаене тук, нямало оправия.

То и угодия няма! :mf_surrender:

И защо да си длъжен да четеш моите постове 24/7 - блокирай ме и ще има оправия!

Е, айде ся. Не съм забелязал да има някакво измислено величаене на Емица. Хванала си се за някой неин фен, по-вероятно. Тук се величае куцо и сакато, Ема някак ми е убегнала.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятелка е на Галена и няколко пъти се изказа не много лъскателно за Преслава в интервюта.

Не си и помислям, че ще ти харесва като човек. :3fdb8960598fa63e:

 

Точно затова и аз не я понасям признавам си , тя най-много завижда на Преслава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, прощавайте!

Длъжни сме да уважаваме Емилия! Ако не я харесваме, нещо не сме добре, излагаме се и не сме достойни... :1000 (19):

"Осмелявам се" е текст на десетилетието, тя е класна жена с разкошна визия и облекло, най-великият глас, който е абсолютно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да въздейства и да се харесва на всички! Има най-желязната дискография в попфолка и ще си посипвам главата с пепел всеки път, в който не изтръпвам под звуците на хилядите хитове, които има! Ще гледам в захлас интервютата, в които ни занимава с личните си радости и тревоги с години... По участия пее само и единствено на живо и никога не буфосинхронизира!

Приемат ли се извиненията ми или трябва да добавя още някой суперлатив за певицата на двете десетилетия - Емилия Вълева? (прекратявам с Башурка)... :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че Емилия е писала текста за тази песен - никак лоша между другото, но излезе в неподходящ момент. Има малко нотката на ''Дай ми още'' на Ана. Ако беше излезнала 3 години по-късно сигурно щеше да се оцени повече.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...