Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ДесиСлава отдавна израстна в това отношение. Към днешна дата е сред най добре и правилно говорещи изпълнители.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Емилия е такъв тъпунгер, че всички други са като завършили харвард пред нея...

ДесиСлава отдавна израстна в това отношение. Към днешна дата е сред най добре и правилно говорещи изпълнители. А и тя от лиготия е давала вид на тъпа. Примерите с изцепки и се свеждат до първия биг брадър в който взе участие, а на Емилия от малкото национален ефир, който е видяла, изцепките и една след друга са струели. И така до ден днешен. Не може дори да се изкаже. Гледа тъпо като теле и много приказки за нищо. Просто Емилия е титана на мисълта в чалгата. И Софка не може да и се опре...

 

Грях ти на душата, Славчоо, Славчооо...

Ако искаш, гледам анкетите са много модерни в момента, пусни една между Анелия, Емилия и Десислава и виж резултати после...

Емилия може и да има проблеми с изказа, понеже е много обстоятелствена, но да я сравняваш с откровено кухи лейки е кощунство! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия може и да има проблеми с изказа, понеже е много обстоятелствена, но да я сравняваш с откровено кухи лейки е кощунство! :mf_surrender:

 

Тя дори вече няма проблем с изказа. Доста отдавна при това. Да, през 2000 е била тотал щета по интервюта, но към днешна дата си говори съвсем нормално и интелигентно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я буташ 2012 само с дуета с Азис :mf_surrender: Все едно да кажа, че Милко Калайджиев е бил №1 през 2009, защото имал най-големия хит. Не е само до това. Андра никога не е била възприемана като лидер по обективни причини ;)

Беше си лидер. Но чалга феновете я хейтваха. Това, че не би надделяла за Певица на годината, където гласуват най много 3000 вманиачени фенове, тя получи едно по масово одобрение и вълната с Кости беше глътка свеж въздух. Много добре се котираха и в чалга и в не чалга обстановка с различните им проекти. Но фолк медиите винаги са пренебрегвали името и... Но доста балкански звезди я подкрепиха и симпатизираха, с което доказа и пред бг колегите фурора и успеха си.

Андреа беше сензация като Преслава, Кати, ДесиСлава. Последната сензация на фолка. Малките деца бяха луди по нея. Пуберките искаха да бъдат Андреа. Във всеки форум се коментираше Андреа... Във вбокса през клип в Най гледаните1...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандален е аватара ти, очаквах нещо на Деси на сложиш, а ти... нямам думи. Ако искаш може да се поправиш, имаш възможност :3fdb8960598fa63e:

Не съм, я дай да го видя...

 

Сашка е прекалено невероятна, нямаше как да не я пробвам и нея. :1000 (29): А и е добре да има разнообразие понякога, а не само ДС. Веднъж бях слагал и Кама. От любимките ми от едно време остава Румяна, но нея ще ми е прекалено тегаво да я гледам всеки път като пиша и затова по-скоро не. Може при следващия клип на Галка да експериментирам и с нея, а защо не и с новата ми любимка Джулия. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ме отразява за "Нереализираните"! :feminist_en:

 

Преди да легна, да кажа, че след 5-те любимки на форума - Башур, Райна, Яница, Гергана и Теди Гадинкова, предстои кръг "Действащи легенди".

- Кали

- Азис

- Екстра Нина (за да се подмажа на Аси)

- Стораро

- Константин

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледа ли първия епизод от новия сезон от сериала с Тита?

Все още не съм, но утре може да го пусна.

 

Сашка е прекалено невероятна, нямаше как да не я пробвам и нея. :1000 (29): А и е добре да има разнообразие понякога, а не само ДС. Веднъж бях слагал и Кама. От любимките ми от едно време остава Румяна, но нея ще ми е прекалено тегаво да я гледам всеки път като пиша и затова по-скоро не. Може при следващия клип на Галка да експериментирам и с нея, а защо не и с новата ми любимка Джулия. :3fdb8960598fa63e:

 

Айде и ти с тази Джулка .. По-добре сложи на Галена. Чакам си новата песен, но още няма изгледи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ме отразява за "Нереализираните"! :feminist_en:

 

Преди да легна, да кажа, че след 5-те любимки на форума - Башур, Райна, Яница, Гергана и Теди Гадинкова, предстои кръг "Действащи легенди".

- Кали

- Азис

- Екстра Нина (за да се подмажа на Аси)

- Стораро

- Константин

Залагам на Кали

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още не съм, но утре може да го пусна.

Айде и ти с тази Джулка .. По-добре сложи на Галена. Чакам си новата песен, но още няма изгледи.

Всъщност влизането на Янева в темата току-що ми припомни, че при гореспоменатите не посочих Ивана- какъв срам и позор, не знам как ще си го простя. За компенсация първо ще сложа на Ивана!

Джулия е супер зарибяваща, много ме радва. Новата ми любимка тип Галена се очертава- не на нивото на любимост на Деса, но най-предпочитаната от въпросното поколение... то не че има голям избор, де. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност влизането на Янева в темата току-що ми припомни, че при гореспоменатите не посочих Ивана- какъв срам и позор, не знам как ще си го простя. За компенсация първо ще сложа на Ивана!
Сега вече мога да спя спокойна! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност влизането на Янева в темата току-що ми припомни, че при гореспоменатите не посочих Ивана- какъв срам и позор, не знам как ще си го простя. За компенсация първо ще сложа на Ивана!

Джулия е супер зарибяваща, много ме радва. Новата ми любимка тип Галена се очертава- не на нивото на любимост на Деса, но най-предпочитаната от въпросното поколение... то не че има голям избор, де. :1000 (29):

Искам да сложиш и на Глория и ще те призная наистина. Иначе, да, сложи и на леличка. Но Сашето не преде пред тях, не е ли така? Много ме забавляваше в брадъра, голяма лакомия излезе милата. И как си крадеше бананчета. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ще направи аватари с леля по циците на балкона от "Не е ваша работа"? :3fdb8960598fa63e:

 

И колко човека биха си сложили?

Да наводним Рамания с балконите на леля Ваня! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да сложиш и на Глория и ще те призная наистина. Иначе, да, сложи и на леличка. Но Сашето не преде пред тях, не е ли така? Много ме забавляваше в брадъра, голяма лакомия излезе милата. И как си крадеше бананчета. :roll1:

И на Глория може да сложа по някое време. Тя никога не ми е била front and center любимка, но винаги е била някъде там на доста предно място в предпочитанията ми. През 90-те нямаше как другояче, сега като се замисля даже може и да се е нареждала до Сашка в някои моменти, макар и първата да си ми беше the only one. :1000 (29):

Тя беше много яка във Випа, но според мен трябваше много по-рано да влезе и да си възроди кариерата. Албум не е издавала от 13 години, а сериозни песни в този период също почти няма.

И все пак намери време да пусне нова част на трилогията за Георги, с която да поздрави мен и адашите. :az:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, прекалено много време отделяш на мен и личността ми. Поредно доказателство, че на някого бъркам някъде... Мен, който ми е безразличен и не го харесвам, не си губя дълго времето с него, а ти не спираш. Приложната психология какво казва за това? Питам те теб, защото аз знам.

 

А за това последното бих ти казал да понапрегнеш малко мисълта. Написах "Тия, които ме кефят, и те на мен ми се кефят - това ми е достатъчно".

3-4 пъти за 5-6 месеца... Колко да е много. Написах 4-5 реда за теб. Не е като да съм написал книга.

А мен който ме дразни, му го показвам и заявявам. А ти го приемай както си искаш - и като загуба на време, и като специално отношение, и като бъркане. Единствено в момента аз ти бъркам някъде, при това усещам напрежение и притеснение от твоя страна. Бръкнах ли в стари рани ? :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

3-4 пъти за 5-6 месеца... Колко да е много. Написах 4-5 реда за теб. Не е като да съм написал книга.

А мен който ме дразни, му го показвам и заявявам. А ти го приемай както си искаш - и като загуба на време, и като специално отношение, и като бъркане. Единствено в момента аз ти бъркам някъде, при това усещам напрежение и притеснение от твоя страна. Бръкнах ли в стари рани ? :whistling:

 

Цяла вечер не си спрял да ме цитираш и да се занимаваш с мен. Поведение, което забелязвам да се прокрадва от едно известно време у теб.

 

Единствено в момента аз си бъркам в ухото, защото ме засърбя.

 

Усещай, каквото искаш. Не ме интересуваш. Айде, бастичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ще направи аватари с леля по циците на балкона от "Не е ваша работа"? :3fdb8960598fa63e:

 

И колко човека биха си сложили?

Да наводним Рамания с балконите на леля Ваня! :D

Аз! Някой да й сложи лицето на някоя гола жена с лепенки по зърната!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Глория може да сложа по някое време. Тя никога не ми е била front and center любимка, но винаги е била някъде там на доста предно място в предпочитанията ми. През 90-те нямаше как другояче, сега като се замисля даже може и да се е нареждала до Сашка в някои моменти, макар и първата да си ми беше the only one. :1000 (29):

Тя беше много яка във Випа, но според мен трябваше много по-рано да влезе и да си възроди кариерата. Албум не е издавала от 13 години, а сериозни песни в този период също почти няма.

И все пак намери време да пусне нова част на трилогията за Георги, с която да поздрави мен и адашите. :az:

 

Вече е малко късно за възродяване на кариерата, виж че новата песен не се получи, поне според мен. Изостана много с годините, а сега конкуренцията е доста голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...