Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Плаче небето" беше една от десетте най-високо оценени песни в "Нереализираните" преди години. :Vishenka_05:

Тя не е много нереализирана. Пяла я е в НДК, на турне, на пролетно парти в Пловдив. Като за песен без клип доста добре се прие, така беше и с "Разделени".

"За първи път" има някакво подобие на клип..

 

Мани, че още ме е яд с тоя спа център и тия тв версии. Доста време й отне да послуша всички да спре с тях. Спря до 2015, когато направи онези на "Като буря", "Циганите" и "Прегърни ме", но те пък наистина са класни.

 

Рени наистина си съсипва едни от най-хубавите песни с безумни ремикси. Тресе я критическата по всички параграфи. Да си наеме пи ар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив. Дори когато във ФолкМаратон Жени се опита да накара Деси Слава да каже едва ли не, че е напуснала преди 12год заради интрига на Камелия, но Деса разясни, че тя не е била основен фактор за решението и предпочете да не я злепоставя и не позволи на пайнер и фолкмаратон да използват името и в нечия война. С тази си постъпка е проявила немалко уважение към Камелия. Така, че не си мисли, че ДесиСлава е бот, който по осмотрение на Димиторв ще сяда, ляга и подава лапа. ДесиСлава не обича да я завъркват в интриги. Беше публикувала Губиш ме на Рени, въпреки обидите, които Рени и Димитров си разменят публично. Така че говориш отново без да знаеш. Ето, и Сашо каза, че си лайквали неща. Аз ако съм пропуснал, свидетели има :whistling:

 

Винаги съм се смял съвсем искрено, на сляпата вяра на "десовите", че там нещо в есента на 2002-ра и началото на 2003-та, Кама нещо е направила на Деса, за да напусне тя Пайнер. Ама минаха 16 години и все се надявате, да изскочи някой заек от ръкава, за да покрие дори минимално личната грешна преценка на Деса тогава. Ще ви се да има някакъв друг виновен освен Деса, ама нема. Но продължавате да го въртите и усуквате, а 100 пъти ви казах, че Стефан Статев и подобни на него лизачи на Деса са причината, а не Кама. Същите смятаха да доят Деса без Пайнер да участва. Обещаваха и много по-малко работа, но тя да носи много повече пари, което и изнасяше перфектно. И успяха да я убедят да напусне. Но след това, като видяха, че няма бизнес покрай нея и че Пайнер е в основата на 90% от успеха и, същите се изпариха и тя остана сама, прецакана, със затворите врати навсякъде.

 

А като сме на въпроса за Деса и напускането и защо да не попитаме още нещо: - Тя като видя, че Кама остава къде по дяволите бе ръгнала да напуска? Той Пайнера го каза началото на 2018-та, но вие пак обвинихте мен и други хора тук, че правим инсинуации с интервюто му. Няма как Кама да има нещо общо, няма бре, няма, няма и няма как да има. Да го повтарям ли още 1 милион пъти? Няма бре Слави, Деса сама напусна и Кама се възползва от това възможно най-ефективно. Ще го кажа още по-ясно, базирайки се и на появата на турнетата. Деса имаше невероятен шанс, че напусна тогава. Защото Слави, ако Деса не бе напуснала и бе отишла на турне, щеше да последва съдбата на Ивана и Глория - да бъде развенчана от Кама само за някакви 2-3 години. Радвай се Слави, че Деса напусна и лъжата за нейните невероятни възможности бе отгледана заезно с вас още цели 12 години. Трябваше да дойде оня концерт за РД или награди (с голите баджаци) в НДК през 2015 година, за да разберете всички "десови" това. Знам, че никога няма да си го признаете, но вие сте безкрайни късметлии с Деса, защото не можаха двете с Кама да се срещнат заедно на голяма сцена след 2002 година, за да изхвърлим веднъж завинаги лъжата в коша за боклук.

 

И накрая за нещо, което сега се сетих, а никога не е коментирано в Рамания. Защо Слави, не кажем на младежта тук, че Пайнера я гласеше за Евровизия? Защо не кажем, че именно хвалебствията по нейн адрес, на всякаква гмеж около бизнеса я подлъга да се отдели от компанията, защото ще получи шанс за подобна изява и дори и гарантираха успех, като хем прибере славата за себе си, хем не отчита нищо на Пайнер? Защо не кажем на децата в Рамания, че това бе посоката, където тя виждаше по-голяма сметка за себе си, по-сериозни пари, по-впечатляваща кариера? Защо се забрави това, а се натяква едва ли не, че Пайнер е пътят и истината и живота? Ами то не изглеждаше така през 2003-та. Дори напротив, тогава се мечтаеше на воля, талантът дори набит в главите на публиката от пропагандата не се поставяше под съмнение. Бяхме едни зелени и невежи по въпроси като световен пробив на наши изпълнители, значимо присъствие на музикални фестивали, трайна следа в световната музика и как не е възможно да не ни забележат световните продуценти, защото разбираш ли..... ние сме страната на "мистерията на българските гласове", пред които Брус Спрингстийн се прекланя и в космоса пътува "Излел е Дельо хайдутин". Демек, щом Валя Балканска са я забелязали от НАСА, няма как да не забележат и Деса. Простички мечти, но останаха само мечти....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"За първи път" има някакво подобие на клип..

 

 

Абсолютно подобие... а това е една от най-добрите песни на Глория. Много ме е яд, че остави прекрасни така в нищото без нормален клип. Почти винаги ака прави, а клипира разни бози. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че никога няма да си го признаете, но вие сте безкрайни късметлии с Деса, защото не можаха двете с Кама да се срещнат заедно на голяма сцена след 2002 година, за да изхвърлим веднъж завинаги лъжата в коша за боклук.

 

Всъщност, двете сме ги виждали на една и съща голяма сцена в този период и не ми се струва Камелия да размазва Десислава. :whistling:

 

 

Янева, коментирай как леля Ванче си припява Неприлична с голям хъс. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По кого страдаш и обичаш? И ти като Преслава скоро да не смажеш с рожба?

Не и преди да навърша 34 :Vishenka_05:

 

Коментирай решението да се оттегли от сцената за около 1 година - признавам, че ме изненада! Познавайки я, смятах че ще пее до осмия месец и ще се върне една седмица след раждането :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-точно в Маракеш, древният град от приказките ,,1001 нощ". Дано да е дуета с Цвети.

"Влез" е в такава стилистика и ще се учудя, ако Янева пак снима нещо подобно.Може да една от самостоятелните на Галена. Със сигурност обаче ще е поп-фолк парче щом снима в Маракеш. :1000 (29):

Допълвам се: Дуетът снимат там. Фризьорът с тях е тагнал Янева на една златна одежда

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се радвам ако тази година ДС най-накрая е решила да реализира и дуета с третото име, което ѝ е звъннало при връщането в Пайнер. :whistling:

Но нещо се съмнявам. Цвети и Галена щяха и нея да тагнат на снимката си в студиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се радвам ако тази година ДС най-накрая е решила да реализира и дуета с третото име, което ѝ е звъннало при връщането в Пайнер. :whistling:

Но нещо се съмнявам. Цвети и Галена щяха и нея да тагнат на снимката си в студиото.

Може впоследствие да са я включили към дуета, а може и просто да е заминала с тях да си почива докато те снимат. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може впоследствие да са я включили към дуета, а може и просто да е заминала с тях да си почива докато те снимат. :1000 (29):

Може, Десислава има нужда от почивка, като най-прясно родила от трите. :1000 (29):

А може и да им е ft, като Азис в Пей сърце. При всяко положение се надявам ДС да има някакво парче като за идния горещ сезон, според мен и тя няма да се остави без такова. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...