Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Може, Десислава има нужда от почивка, като най-прясно родила от трите. :1000 (29):

А може и да им е ft, като Азис в Пей сърце. При всяко положение се надявам ДС да има някакво парче като за идния горещ сезон, според мен и тя няма да се остави без такова. :D

Няма да се остави и тя. Само да не е нещо като "Отново се родих" или "Започваме на чисто". :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Деси Слава кога се завръща юни юли?

На участия чак септември, евентуално. Песен може и да пусне през май, както от край време предполагам. Обсъжданото трио или някоя друга.

 

Няма да се остави и тя. Само да не е нещо като "Отново се родих" или "Започваме на чисто". :1000 (29):

От Започваме на чисто мисля, че си взе поука, а Отново се родих е Ок, макар и не като за име като нея. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На участия чак септември, евентуално. Песен може и да пусне май, както от край време предполагам. Обсъжданотог трио или някоя друга.

От Започваме на чисто мисля, че си взе поука, а Отново се родих е Ок, макар и не като за име като нея. :1000 (29):

Уж щеше да е дует сега трио стана :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж щеше да е дует сега трио стана :1000 (29):

Може и да е feat, не се знае. А Деси и Цвети отдавна имат и техен си дует, доколкото знам. Но сега като се замисля, сигурно става въпрос за друга песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще е дует или трио не знаем, но Галена много рядко си позволява да излезе предварително информация/снимка за предстоящ проект. Трябва да е нещо много силно. Аз й писах преди малко да пусне лайв чат от това красиво местенце, но тя ми отговори, че са далеч от цивилизацията и няма много нет. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам нов дует от Азис и Десислава, и то нещо в стария им стил, не 2-та инструментала на Ганев и Пашев. Нещо като "Жадувам", която и до днес слушам. Общо взето поп-фолк вече само такива слушам - макс. до 2007 г. , даже 05 или 6. Новите са прекалено банални, една и съща песен я слушаме нон-стоп.

 

Единствения начин фолка да изкара хит, конкурентен на Криско е нова песен на Десислава и Азис, с един готин, нетипичен клип, защо не пак с Моллов, и една хубава песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-точно в Маракеш, древният град от приказките ,,1001 нощ". Дано да е дуета с Цвети.

Има и доста по-интересни от Маракеш градове. Да ме беше взела за гид да й покажа места :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствения начин фолка да изкара хит, конкурентен на Криско е нова песен на Десислава и Азис, с един готин, нетипичен клип, защо не пак с Моллов, и една хубава песен.

 

Крисковата песен е "Тошка" на Щилиян + "Антилопа" на Тита, така че не виждам каква конкуренция трябва да се търси. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крисковата песен е "Тошка" на Щилиян + "Антилопа" на Тита, така че не виждам каква конкуренция трябва да се търси. :)

+ "Тайсън кючек".

Не знам защо не се брои за чалга, а "Texas place" се... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ "Тайсън кючек".

Не знам защо не се брои за чалга, а "Texas place" се... :3fdb8960598fa63e:

Защото чалгата трябва да се води западнала, а попа и рапа- на върха. :1000 (29):

Но истината е, че с този дует и с още няколко парчета поп-фолкът съвсем си възвръща позициите. Вижда се, че предимно тези ритми надделяват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, очаквах друг трак на Райна! ”Твоя начин” примерно щеше да е супер. :)
Ама вие сте опасна работа, обаче. Не е казано, че в "Нереализираните" ще а само тежки песни. Аз смятам, че "Сърфирай с мен" е супер сладкото предложение, особено частта, в която пее "с нежни движения...", ми е влязла под кожата много сериозно.

Когато предложих "Закъснях" на Ивана, получих въпроси защо не съм сложила "Убиец на любов" или "Не искам да знаеш"... Целта на темата не е да се оценяват хитови песни, останали без клип, а да се дава шанс да се чуят тракове, които повечето потребители да не са и слушали никога и да имат тази възможност за първи път в темата. За Преслава имаше предложения да се дадат "Горчиви спомени" и "Не и утре", които бяха максимално популярни едно време, за Райна сега - "На всички обичани преди"...

 

 

Янева, коментирай как леля Ванче си припява Неприлична с голям хъс. :3fdb8960598fa63e:
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Сакам да презапишат "Неприлична" в дует - Деси ще пее куплетите попаджийски, а лелка ще вкара едно яко вибрато в припева, за по-хитов чака-рака елемент. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие сте опасна работа, обаче. Не е казано, че в "Нереализираните" ще а само тежки песни. Аз смятам, че "Сърфирай с мен" е супер сладкото предложение, особено частта, в която пее "с нежни движения...", ми е влязла под кожата много сериозно.

Когато предложих "Закъснях" на Ивана, получих въпроси защо не съм сложила "Убиец на любов" или "Не искам да знаеш"... Целта на темата не е да се оценяват хитови песни, останали без клип, а да се дава шанс да се чуят тракове, които повечето потребители да не са и слушали никога и да имат тази възможност за първи път в темата. За Преслава имаше предложения да се дадат "Горчиви спомени" и "Не и утре", които бяха максимално популярни едно време, за Райна сега - "На всички обичани преди"...

Аз лично бях забравила тази песен на Райна. Чувала съм я 1-2 пъти макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше сложила "Вземи свободата" .. а ти слагаш някакви бозави песни най-редовно. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично бях забравила тази песен на Райна. Чувала съм я 1-2 пъти макс.
Именно. Нека си припомняме наистина такива парчета, а не да дъвчем колко уникални са били песни като "Убиец на любов" или "Горчиви спомени"! Все едно казваме нещо ново... :3fdb8960598fa63e:

По същата логика, не разбирах какво цели копието "Реализираните" на хубавата Джиджи - все едно, ако се сложи оценка 3, примерно, на песен като "Присъда" или "Приказен сън", те ще станат по-малки хитове! :mf_surrender:

 

Калине, "Вземи свободата" също има тв версия, а Райна там изглежда страхотно!

"Бозави" са клипчетата на Диди, Миди и сие, с които ни засипваш ти най-редовно, за да пресечеш интересни дискусии за големите звезди!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно. Нека си припомняме наистина такива песни, а не да дъвчем колко уникални са били песни като "Убиец на любов" или "Горчиви спомени"! Все едно казваме нещо ново... :3fdb8960598fa63e:

По същата логика, не разбирах какво цели копието "Реализираните" на хубавата Джиджи - все едно, ако се сложи оценка 3, примерно, на песен като "Присъда" или "Приказен сън", те ще станат по-малки хитове! :mf_surrender:

В онази тема подцениха точно "Присъда",но дори не ме е яд, това е супер силна песен и както каза ти, оценките не го променят. Целта на темата според мен беше друга, съвсем друга от това да показваме тези песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше сложила "Вземи свободата" .. а ти слагаш някакви бозави песни най-редовно. :mf_surrender:

 

Ами да бяхте предложили, докато беше време. Темата е нейна и ще слага, каквото тя реши. Да не е ясновидка да гадае на всеки потребител кое парче му се ще да влезе в надпреварата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше сложила "Вземи свободата" .. а ти слагаш някакви бозави песни най-редовно. :mf_surrender:

Как може да сте все недоволни. Вие си решавайте за вашите теми, тази е на Янева и песните ги избира тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целта на темата според мен беше друга, съвсем друга от това да показваме тези песни.
Сподели... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ами да бяхте предложили, докато беше време. Темата е нейна и ще слага, каквото тя реши. Да не е ясновидка да гадае на всеки потребител кое парче му се ще да влезе в надпреварата.
Чудно и много на място! :Vishenka_05:

Коментирай резултатите за топ хит на Ивана от първия и пиковия период?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да бяхте предложили, докато беше време. Темата е нейна и ще слага, каквото тя реши. Да не е ясновидка да гадае на всеки потребител кое парче му се ще да влезе в надпреварата.

Личи си, че на нейните любимки тика по-силни песни, искаше на П. да сложи "Първа шпага" да има ниски оценки :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че на нейните любимки тика по-силни песни, искаше на П. да сложи "Първа шпага" да има ниски оценки :gun_bandana:

:roll1:

За "Първа шпага" те дразнех, изобщо нямах намерение да я слагам, ама толкова ти е акъла, какче! :hug:

Втората ми любимка Деса има ужасно нисък резултат, макар да обожавам "За първи път"... Най-високи са оценките на Пепа и Анелия - дали са ми любимки?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сподели... :3fdb8960598fa63e:

Чудно и много на място! :Vishenka_05:

Коментирай резултатите за топ хит на Ивана от първия и пиковия период?

 

От пиковия сега коментирах в темата.

 

Иначе за първия абсолютно ми се припокриват моите вкусове с топ 3. Хората бяха обективни и в двете анкети. Но май най-интересна ще е третата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...