Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Личи си, че на нейните любимки тика по-силни песни, искаше на П. да сложи "Първа шпага" да има ниски оценки :gun_bandana:

 

Това си е найната тема, води си я както прецени, ще си избира, която песен иска. Доколкото си спомням YANEVA писа в скандалите кои певици искате и предложения за песни.

Не търси кусури, пиши в темата за Преслава с Фаст и всичко ще е наред. А ако можеш да измислиш нещо прилично като тема - давай, на драго сърце ще я следя .

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янче, какво мислиш за тази песен на твоя любимец? :Vishenka_05:

 

Така те харесвам, подмазващ ми се, а не вечно търсещ маана! :Vishenka_05:

 

Тази песен ми е в топ 3 на Борисче, обожавам и боготворя! :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така те харесвам, подмазващ ми се, а не вечно търсещ маана! :Vishenka_05:

 

Тази песен ми е в топ 3 на Борисче, обожавам и боготворя! :1000 (30):

Аз съм фурнаджийска лопата като моята любимка :Vishenka_05:

 

За да ти го докажа, поздрав с една прекрасна песен:

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм фурнаджийска лопата като моята любимка :Vishenka_05:

 

За да ти го докажа, поздрав с една прекрасна песен:

:3fdb8960598fa63e:

Факт, в това ти е чара!

 

Благодаря! Песента е наистина чудничка! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да послушаме малко хубава музика от топ албума на Ивана:

 

Харесвам фолклорните песни на Ивана.

 

Ако признаеш, че Преси е най-успешната чалгарка, може и да се разбираме. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам фолклорните песни на Ивана.

 

Ако признаеш, че Преси е най-успешната чалгарка, може и да се разбираме. :1000 (29):

Най-сетне смислен пост от теб!

А последното изречение, ще се направя, че съм пропуснала да видя...

Най-успешните чалгарки, с някаква тежест в обществото, са Глория и Ивана. Веднага след тях са Кама и Деса. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне смислен пост от теб!

А последното изречение, ще се направя, че съм пропуснала да видя...

Най-успешните чалгарки, с някаква тежест в обществото, са Глория и Ивана. Веднага след тях са Кама и Деса. :Vishenka_05:

Първо Деса, после Кама. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне смислен пост от теб!

А последното изречение, ще се направя, че съм пропуснала да видя...

Най-успешните чалгарки, с някаква тежест в обществото, са Глория и Ивана. Веднага след тях са Кама и Деса. :Vishenka_05:

Не се излагай, лелче. Масово обществеността приема първите две са нафталинени госпожи, а третата за бездарна к*рва. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и преди да навърша 34 :Vishenka_05:

 

Коментирай решението да се оттегли от сцената за около 1 година - признавам, че ме изненада! Познавайки я, смятах че ще пее до осмия месец и ще се върне една седмица след раждането :3fdb8960598fa63e:

Невероятна - истинска самодива! Дано наистина обаче си почине до другата година.

 

Ама вие сте опасна работа, обаче. Не е казано, че в "Нереализираните" ще а само тежки песни. Аз смятам, че "Сърфирай с мен" е супер сладкото предложение, особено частта, в която пее "с нежни движения...", ми е влязла под кожата много сериозно.

Когато предложих "Закъснях" на Ивана, получих въпроси защо не съм сложила "Убиец на любов" или "Не искам да знаеш"... Целта на темата не е да се оценяват хитови песни, останали без клип, а да се дава шанс да се чуят тракове, които повечето потребители да не са и слушали никога и да имат тази възможност за първи път в темата. За Преслава имаше предложения да се дадат "Горчиви спомени" и "Не и утре", които бяха максимално популярни едно време, за Райна сега - "На всички обичани преди"...

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Сакам да презапишат "Неприлична" в дует - Деси ще пее куплетите попаджийски, а лелка ще вкара едно яко вибрато в припева, за по-хитов чака-рака елемент. :3fdb8960598fa63e:

О, ''Твоя начин'' е жесток трак на Биолчев. Не мисля, че е тежка песен, но също така е факт, че ти писа за предложения а аз тотално изкл. да ти пиша. Лично на мен ''Сърфирай с мен'' ме кефи, но може би от Райна 2007 най-много реализация заслужаваше ''Няма връщане назад''.

Коментирай този трак!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се излагай, лелче. Масово обществеността приема първите две са нафталинени госпожи, а третата за бездарна к*рва. :Vishenka_05:
Коя общественост бе, Кали? :1000 (29):

Ивана и Глория са гостували на най-големите бг журналисти, които са ги признавали за нещо огромно и различно, макар и да не слушат чалга.

А Пресли кой я бръсне за слива, извън чалготеките и мутрите? :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя общественост бе, Кали? :1000 (29):

Ивана и Глория са гостували на най-големите бг журналисти, които са ги признавали за нешо огромно, макар и да не слушат чалга.

А Пресли кой я бръсне за слива, извън чалготеките и мутрите? :1000 (19):

Обществеността извън читалището в Две могили и старческия дом в Айтос :gun_bandana: Факт, че над десетилетие не са актуални и лежат на стари ларви!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, ''Твоя начин'' е жесток трак на Биолчев. Не мисля, че е тежка песен, но също така е факт, че ти писа за предложения а аз тотално изкл. да ти пиша. Лично на мен ''Сърфирай с мен'' ме кефи, но може би от Райна 2007 най-много реализация заслужаваше ''Няма връщане назад''.

Коментирай този трак!

Вял припев. Предпочитам си "ти ръцете сложи си..." :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обществеността извън читалището в Две могили и старческия дом в Айтос :gun_bandana: Факт, че над десетилетие не са актуални и лежат на стари ларви!
Сбъркана представа за "актуалност". Но на това ви научи Преси, вие не сте виновни! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...