Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вял припев. Предпочитам си "ти ръцете сложи си..." :3fdb8960598fa63e:

Не оценяваш подобаващо самодивата! Лично и категорично ''Райна 2007'' и един от най-добрите и албуми! Там е неповторимата и единствена - ''От един инат''.

Тази също много ми харесва!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не оценяваш подобаващо самодивата! Лично и категорично ''Райна 2007'' и един от най-добрите и албуми! Там е неповторимата и единствена - ''От един инат''.

Тази също много ми харесва!

За "Птица ранена" мога да се съглася. Харесвам и "Защо съдба" и "От любов понякога боли" от тъжните на Райна. Но вече ви казах, че искам да има и горещи сексуални тракове в темата ми, няма само вени да режем. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сбъркана представа за "актуалност". Но на това ви научи Преси, вие не сте виновни! :Vishenka_05:

И какво му е сбърканото? :mf_surrender: С какво са "актуални"? Със звучене на песни и с хитове, със сигурност не са! Даже в последните 2 години почти са си преустановили кариерите, пускат по една песен на година.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво му е сбърканото? :mf_surrender: С какво са "актуални"? Със звучене на песни и с хитове, със сигурност не са! Даже в последните 2 години почти са си преустановили кариерите, пускат по една песен на година.
Изобщо, цялостната ти концепция, да харесваш една "актуална", да мразиш конкурентката Галя, а останалите ти фаворитки да са някакви луузърки, е увредена!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За "Птица ранена" мога да се съглася. Харесвам и "Защо съдба" и "От любов понякога боли" от тъжните на Райна. Но вече ви казах, че искам да има и горещи сексуални тракове в темата ми, няма само вени да режем. :3fdb8960598fa63e:

''От любов понякога боли'' и ''Белязана с името ти'' заслужаваха реализация. Не знам как можа да ги заебе. Тя искаше и ''Както друга никоя'', ''Късно е'', ''Твоя начин'' и ''Нямаш право на мен'' да снима от ''Както друга никоя'' а накрая нищо. :gun_bandana: :gun_bandana:

Винаги е мачкала с текстове - ''искам една модерна връзка без шум и да цениш моята свобода'' - 11 години по-късно младото поколение мисли така!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо, цялостната ти концепция, да харесваш една "актуална", да мразиш конкурентката Галя, а останалите ти фаворитки да са някакви луузърки, е увредена!

:Vishenka_05:

И какво да им харесвам на Глория и Ивана В МОМЕНТА? Слушам им песните от преди 10-15 години, но нищо ново не са предложили, за което да се хвана. Точно твоето е странно, защото си я харесваш по дефолт, даже да не пуска нищо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

И какво да им харесвам на Глория и Ивана В МОМЕНТА? Слушам им песните от преди 10-15 години, но нищо ново не са предложили, за което да се хвана. Точно твоето е странно, защото си я харесваш по дефолт, даже да не пуска нищо.

Пускай на макс, дай кючек и забрави за Ваня Калудова. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускай на макс, дай кючек и забрави за Ваня Калудова. :3fdb8960598fa63e:

Божествен трак! Преди малко бях надул "Думите не стигат"!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божествен трак! Преди малко бях надул "Думите не стигат"!

Текста на ''Думите не стигат'' е един път. Сигурно най-добрия за влюбени. :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

Обаче кючеците на Теди Александрова пасти да ядат пред тези на Райна. :zatvorena:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

И какво да им харесвам на Глория и Ивана В МОМЕНТА? Слушам им песните от преди 10-15 години, но нищо ново не са предложили, за което да се хвана. Точно твоето е странно, защото си я харесваш по дефолт, даже да не пуска нищо.

Глория всеки момент ще издаде цял нов албум. Нещо, което Преслинка не е правила от... 2011 година. :1000 (29):

Жената има имидж, име и мисли за него! Това е певица - прави цели завършени проекти, с които показва, че мисли за хората, които я слушат и ходят по нейни концерти. Лично ще си купя албума, с кеф ще си разгледам обложката и ще коментираме тук.

 

А за Ивана - не те е срам! :feminist_en: От разкошната Кали - Мегастарка, се превърна в обикновено "преслинце"... :mf_surrender:

 

А си бил толкова страхотен, като си клел Пепа! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста на ''Думите не стигат'' е един път. Сигурно най-добрия за влюбени. :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

Обаче кючеците на Теди Александрова пасти да ядат пред тези на Райна. :zatvorena:

Не винаги лесна, не винаги цветна ... - мачкаше категорично на турнето! :Vishenka_05:

Тръпнеш ли Р. Терзийска да не се изложи със следващия трак след инерцията на "Дубай, Хавай"?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не винаги лесна, не винаги цветна ... - мачкаше категорично на турнето! :Vishenka_05:

Тръпнеш ли Р. Терзийска да не се изложи със следващия трак след инерцията на "Дубай, Хавай"?

Сякаш с тебе сме една душа и сякаш, че едно сърце пулсира в нас и почти не знам кое си ти и кое съм аз.

Т'ва ми е любимата част от текста.

Треперя верно. За първи път Райна има тотален шанс да стигне 6-7 милиона което за нея е абсолютен рекорд. Предния път след ''Вътре в мен'' пусна ''Монахини будни няма'' - да видим този път с какво ще ни изненада. Текста е на Мариета и не бил толкова закачлив. :3fdb8960598fa63e:

Моля?! :gun_bandana:

Това е форум ЗА Ваня Калудова!!! Тя е хубава и властна!!!

 

Нека днес се поклоним пред Райна!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, прекаляваш с твоите глупости ... ходи в темата на Ванча.
Не разбра ли, че не може да нареждаш на потребителката на годината?! :3fdb8960598fa63e:

Аз съм навсякъде, а и не ща да дърпам прекалено много темата на Ванча, че и без друго смазва тази на "актуалната" по интерес! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне смислен пост от теб!

А последното изречение, ще се направя, че съм пропуснала да видя...

Най-успешните чалгарки, с някаква тежест в обществото, са Глория и Ивана. Веднага след тях са Кама и Деса. :Vishenka_05:

Наскоро Глория гостуваше в Hell's kitchen. Гледах в нета. Никой не я отрази. Даже май не я разпознаха.

В предаването беше и 100 кила. Гостите в ресторанта веднага реагираха като го видяха.

За каква тежест в обществото говориш? Като обществото не се вълнува от Глория. :1000 (29):

 

А и специално Глория, каква обществена позиция е заявила, че думата й да има някаква тежест? А и тя самата? Та тя е в пълно медийно затъмнение. Само най-върлите фенове на фолка се интересуват от нея. Масата хора я свързват с капризи, стойки и превзетост.

 

И понеже ти заговори за обществено влияние ( ако въобще можем да говорим за такова при чалгарките) имам питане.

Благотворителна кауза с Преслава или Глория, ще събере повече средства? Концерт-митинг с Преслава или Глория, ще събере повече хора? Интервю с Преслава или Глория, ще има по-голям рейтинг? Предизборна кампания с лице Преслава или Глория, ще събере повече последователи? :whistling:

Глория НЕ вълнува масата от обществото. Тоест, какво казва и прави тя, няма особено значение. Освен за нейните почитатели.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро Глория гостуваше в Hell's kitchen. Гледах в нета. Никой не я отрази. Даже май не я разпознаха.

В предаването беше и 100 кила. Гостите в ресторанта веднага реагираха като го видяха.

За каква тежест в обществото говориш? Като обществото не се вълнува от Глория. :1000 (29):

 

А и специално Глория, каква обществена позиция е заявила, че думата й да има някаква тежест? А и тя самата? Та тя е в пълно медийно затъмнение. Само най-върлите фенове на фолка се интересуват от нея. Масата хора я свързват с капризи, стойки и превзетост.

 

И понеже ти заговори за обществено влияние ( ако въобще можем да говорим за такова при чалгарките) имам питане.

Благотворителна кауза с Преслава или Глория, ще събере повече средства? Концерт-митинг с Преслава или Глория, ще събере повече хора? Интервю с Преслава или Глория, ще има по-голям рейтинг? Предизборна кампания с лице Преслава или Глория, ще събере повече последователи? :whistling:

Глория НЕ вълнува масата от обществото. Тоест, какво казва и прави тя, няма особено значение. Освен за нейните почитатели.

Няма човек в България, който да не знае коя е Глория!

Заявявала е обществена позиция в много сериозни предавания, в които е била. Мое мнение е, че масата хора я знаят като емблема на фолка. Нямам идея какво би се случило на концерт-митинг на Преслава, тъй като тя своя изява така и не направи. Докато аз съм виждала с очите си, какво се случва при концерт на Глория.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро Глория гостуваше в Hell's kitchen. Гледах в нета. Никой не я отрази. Даже май не я разпознаха.

В предаването беше и 100 кила. Гостите в ресторанта веднага реагираха като го видяха.

За каква тежест в обществото говориш? Като обществото не се вълнува от Глория. :1000 (29):

 

А и специално Глория, каква обществена позиция е заявила, че думата й да има някаква тежест? А и тя самата? Та тя е в пълно медийно затъмнение. Само най-върлите фенове на фолка се интересуват от нея. Масата хора я свързват с капризи, стойки и превзетост.

 

И понеже ти заговори за обществено влияние ( ако въобще можем да говорим за такова при чалгарките) имам питане.

Благотворителна кауза с Преслава или Глория, ще събере повече средства? Концерт-митинг с Преслава или Глория, ще събере повече хора? Интервю с Преслава или Глория, ще има по-голям рейтинг? Предизборна кампания с лице Преслава или Глория, ще събере повече последователи? :whistling:

Глория НЕ вълнува масата от обществото. Тоест, какво казва и прави тя, няма особено значение. Освен за нейните почитатели.

Глория вече 25-та година пълни зали в страната - следващата спирка е Варна само след броени дни. За теб може би тежат повече милионите на Преслава в нета или в банковата й сметка - въпрос на гледна точка. Обществената позиция си я е изказала най-вече в песните си на различни теми, била е и гост на различни събития, където крак на фолк певица не е стъпвал. Такива мероприятия вече почти не се правят, а там, където ги има, общото новодевалвирало мнение за чалгата рефлектира и върху свестните й представители като Глория.

Обществото се вълнува от изтрещялници - това му се предлага, това е на мода. Да си шут. Всички знаят коя е Глория и какво може. Просто тя си е изживяла своя пик и в момента си гледа основно живота. Къде трябва да бъде и какво трябва да направи, за да бъде отразена? Всичко си е в реда на нещата и тя самата е ок с това, което е в момента. Аз самият имам много забележки към нея като фен, но като цяло жената си държи ниво на общия фон и поне не се натрапва или излага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма човек в България, който да не знае коя е Глория!

Заявявала е обществена позиция в много сериозни предавания, в които е била. Мое мнение е, че масата хора я знаят като емблема на фолка. Нямам идея какво би се случило на концерт-митинг на Преслава, тъй като тя своя изява така и не направи. Докато аз съм виждала с очите си, какво се случва при концерт на Глория.

 

А и Глория няма нови фенове. Тя се слуша от нейните си почитатели. Аз не си спомням някой от моето обкръжение да е слушал Глория. И доста често съм чувал негативни коментари за нея.

А примерно - Ивана, Лили Иванова, Васил Найденов, Орлин Горанов, Маргарита Хранова, Сигнал, Щурците, се слушат от хора на всякакви възрасти. Класиките им се знаят от всички.

А и те самите продължават да са в медийното пространство и днес.

На Ивана пък някои от хитовете й се пускат по домашни купони, калеко ми много я надува като е на маса :1000 (29): в кръчмите върви да ти пуснат Ивана докато си облизваш мазните пръсти. Разбираш ме. Кеф. :1000 (29): Прави ми впечатление, че 40+ се кефят на Ивана.

Глория никаква не я виждам. Няма я за масата хора и то не отсега, а от доста години.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма човек в България, който да не знае коя е Глория!

Заявявала е обществена позиция в много сериозни предавания, в които е била. Мое мнение е, че масата хора я знаят като емблема на фолка. Нямам идея какво би се случило на концерт-митинг на Преслава, тъй като тя своя изява така и не направи. Докато аз съм виждала с очите си, какво се случва при концерт на Глория.

Не мисля. Глория в повечето пъти е пас и рядко изразява обществена позиция. Като искат обществени позиции от чалгарки винаги прибягват до Камелия, Ванча, Азис, Есил, Кали ако щеш, макар да е доста простичка, милата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и Глория няма нови фенове. Тя се слуша от нейните си почитатели. Аз не си спомням някой от моето обкръжение да е слушал Глория. И доста често съм чувал негативни коментари за нея.

А примерно - Ивана, Лили Иванова, Васил Найденов, Орлин Горанов, Маргарита Хранова, Сигнал, Щурците, се слушат от хора на всякакви възрасти. Класиките им се знаят от всички.

А и те самите продължават да са в медийното пространство и днес.

На Ивана пък някои от хитовете й се пускат по домашни купони, калеко ми много я надува като е на маса :1000 (29): в кръчмите върви да ти пуснат Ивана докато си облизваш мазните пръсти. Разбираш ме. Кеф. :1000 (29): Прави ми впечатление, че 40+ се кефят на Ивана.

Глория никаква не я виждам. Няма я за масата хора и то не отсега, а от доста години.

Прекаляваш!!! Глория има доста фенове, основно от 30+, че и до 50 годишните. Вижда се и от публиката по концертите й.

На Марга Хранова и се кефили хора от всякаква възраст? Ти сериозно ли? Спирай медикаментите !!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и Глория няма нови фенове. Тя се слуша от нейните си почитатели. Аз не си спомням някой от моето обкръжение да е слушал Глория. И доста често съм чувал негативни коментари за нея.

А примерно - Ивана, Лили Иванова, Васил Найденов, Орлин Горанов, Маргарита Хранова, Сигнал, Щурците, се слушат от хора на всякакви възрасти. Класиките им се знаят от всички.

А и те самите продължават да са в медийното пространство и днес.

На Ивана пък някои от хитовете й се пускат по домашни купони, калеко ми много я надува като е на маса :1000 (29): в кръчмите върви да ти пуснат Ивана докато си облизваш мазните пръсти. Разбираш ме. Кеф. :1000 (29): Прави ми впечатление, че 40+ се кефят на Ивана.

Глория никаква не я виждам. Няма я за масата хора и то не отсега, а от доста години.

Показателно е, че слагаш Ивана до легенди на бг музиката. За мазните пръсти ще ти го простя, защото пък Петя върви да се слуша само по кенефите на чалготеките, където пръстите на клекналите там нейни копия и фенки, са мазни от друго... :3fdb8960598fa63e:

Колкото до Глория, по нейните мероприятия има хора на всякаква възраст.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...