Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо се опитваш да извъртиш думите ми? Не съм казал, че Глория е нищо. Уважавам я, но просто не я смятам за най-успешната чалгарка. Демоде ми е, стои неадекватно на фона на колежките си, не умее да се адаптира, безинтересна ми е, самочувствието й ми идва в повече, държи се все едно е Лили Иванова. Надменна, престорена и изкуствена ми е.

 

Глория няма хит на нивото на "Оставаме", "Устрем", "Ще продължавам да пея"...

Няма хит и на нивото на "Шампанско и сълзи", "Луда по тебе" и "Лъжа е". Само на нея се чудех коя песен да сложа като хит в анкетата за най-успешен изпълнител... :mf_surrender:

 

Какво нещо е фенът на Глория - носят вода от девет кладенци, когато стане въпрос за нея и да я изкарат най-успешната.

Връщат се години назад, изравят архиви и т.н. А иначе колко лесно принизяват и омаловажават имена като Йорданка Христова и Маргарита Хранова. :mf_surrender:

Аз изобщо не ги омаловажавам. Ходил съм на техни изяви и имам техни албуми, заради което отнасям и подигравки. Просто Глория е продукт на друго време, лично за мен - по-трудно, и е успяла да се съхрани в жанр, в който е трудно постижимо това. В темата за нея съм я нареждал, в едно интервю със Смит в зона Рамания също съм казал и треските за дялане, дето ги има, така че... това е. Ти си имаш твои пристрастия. Просто аз виждам, че жената прави концери и минават добре, а трябва да ти кажа, че в това тежко за всички време, когато чалгата е низвергната, Глория пуска нормални цени на билетите си, за да може повече хора да дойдат. И едва ли го прави, за да забогатее или за престиж. Кеф й е просто и това трябва да се уважава. Това исках да кажа. При другите как да изчислим степента нс успеваемост, като няма реални показатели като концери? В цял свят освен в нета си го мерят с тиражи и турнета все още. Вярно, там мащабите са други, но защо другите чалгарки не го правят? Само тоалетите им струват колкото един концерт. Личи си кой за какво се бори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз изобщо не ги омаловажавам. Ходил съм на техни изяви и имам техни албуми, заради което отнасям и подигравки. Просто Глория е продукт на друго време, лично за мен - по-трудно, и е успяла да се съхрани в жанр, в който е трудно постижимо това. В темата за нея съм я нареждал, в едно интервю със Смит в зона Рамания също съм казал и треските за дялане, дето ги има, така че... това е. Ти си имаш твои пристрастия. Просто аз виждам, че жената прави концери и минават добре, а трябва да ти кажа, че в това тежко за всички време, когато чалгата е низвергната, Глория пуска нормални цени на билетите си, за да може повече хора да дойдат. И едва ли го прави, за да забогатее или за престиж. Кеф й е просто и това трябва да се уважава. Това исках да кажа. При другите как да изчислим степента нс успеваемост, като няма реални показатели като концери? В цял свят освен в нета си го мерят с тиражи и турнета все още. Вярно, там мащабите са други, но защо другите чалгарки не го правят? Само тоалетите им струват колкото един концерт. Личи си кой за какво се бори.

Уважавам мнението ти, прочетох го, но просто моето е по-различно.

Изразих мнение от позицията на човек, който не слуша нито Глория, нито Йорданка, нито Маргарита. Така че не знам кой има пристрастия...

Евала на Глория, че прави концерти за феновете си, но не я бутайте навсякъде като най.

Степента на успеваемост в държава като България, където не се купуват и стриймват албуми и песни, не се правят често концерти, няма реномирани класации и награди, според мен се измерва по броя участия. Гледанията и социалните мрежи също могат да бъдат някакъв критерий.

 

Турнетата на "Пайнер" също можем да добавим като критерий, но вече ги няма. За бога, пусни си пак Мура Мега. Годината е 2006-та, а Глория е на 30 и кусур години. :mf_surrender:

След Камелия и Ивана , публиката чака Преслава. Пълен резил.

И това през 2006-та! 12 години по-късно, Преслава още е топ.

И към днешна дата е най-следваната ни певица в инстаграм и с най-харесваната страница във фейсбук.

Има 14-годишна кариера, а продължава да е актуална, търсена и слушана от масата хора. Продължава да вълнува. Къде беше Глория, когато отбеляза 14 години на сцена? Имаше ли участията на Преслава? Хитовете?

 

Не може толкова много да омаловажавате изпълнител като Преслава. ;)

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма хит и на нивото на "Шампанско и сълзи", "Луда по тебе" и "Лъжа е". Само на нея се чудех коя песен да сложа като хит в анкетата за най-успешен изпълнител... :mf_surrender:

Глория има хитове от този ранг - "Не сме безгрешни" си е съвсем не по-малко от горепосочените, "Крепост", "Феникс", "По навик", "За тебе майко", "Златна клетка", "Сбогом адиос", "Откраднат миг", "Кръговрат", "Носталгия", "Ако те няма", "Приятелко ти моя най-добра", "Присъда" и т.н. + народните песни, които изпълнява - "Ах, къде е мойто либе", "Катерино моме", "Белите манастири", "Къде и да одиш" ...

 

Иначе не виждам някой да омаловажава Преслава, просто тя се пусна по комерсиална вълна, която е ясно, че няма как да не й носи успех, защото нейния плюс е, че е кадърна и може да пее. Проблема при Преслава е, че благодарение на еднаквите песни, като на всички останали комерсиални чалга певици, последните години не буди това възхищение на масата, както в първите си години по обясними причини, така че не е ясно колко е ТОП в момента, предвид комерсиалните песни на всички останали, които също са доста слушани, също имат много участия в дискотеките и т.н, т.е. какво по-различно да видим в Преслава спрямо Галена (предвид, че има по-скъпи клипове от Преслава) или Анелия (която има по-яка комерсиална песен от Преслава - Дай ми още)?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има хитове от този ранг - "Не сме безгрешни" си е съвсем не по-малко от горепосочените, "Крепост", "Феникс", "По навик", "За тебе майко", "Златна клетка", "Сбогом адиос", "Откраднат миг", "Кръговрат", "Носталгия", "Ако те няма", "Приятелко ти моя най-добра", "Присъда" и т.н. + народните песни, които изпълнява - "Ах, къде е мойто либе", "Катерино моме", "Белите манастири", "Къде и да одиш"

Забрави "Лабиринт" и "Ледена мръсница". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това към днешна дата можем да го определим като булшит, но пък ето тази песен си е топ:

 

Текстът е малоумен, но музиката ми харесва на мен. :Vishenka_05:

Незабравим хит:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория за момента не е тръгнала към Вип Брадър, но аз все повече се притеснявам, че тя и в това отношение ще последва примера на естрадните и ще влезе там чак когато вече е към 60-70 годишна и покрай липсата на нови хитове и успехи вземе да изпитва нужда от бързи пари. Нима при старта на предаването в България някой е очаквал, че звезди като Маргарита Хранова и Йорданка Христова биха влезли там? Не, и те самите не са си го мислели, но накрая опряха до подобни формати. А не е като и те да не са певици с концерти.

И във връзка с това веднага можем да посочим една звезда, която наистина не би влязла никога- Лили Иванова. Защо ли? Защото е изпълнителка, която постоянно напомня за себе си с актуална продукция и на която залите й се пълнят дори и когато вече е 80-годишна. Но тя имаше хитове и на 70, а Глория на 40 вече няма. Ако днес 44-годишната Глория някак си закрепва положението, то няма абсолютно никаква гаранция, че и на 70 ще е така... Щом към 2018 хората вече не я възприемат за актуална, какво остава за след 10-20 години, когато основните слушатели на жанра ще са децата на тези, които днес не я отразяват. Ами ако по онова време уж 'не толкова големите' като нея изпълнители също вече са се осмелили да правят концерти и да продават отново албуми, но същевременно продължават да нацелват и хитове? Глория дори няма да е една от многото, а ще е една тотално изпаднала зад борда бивша звезда и току-виж на дърти години опре до риалити предавания като естрадните колежки. Тя не че вече не е ходила в такива, де.

Знам, че в момента това изказване не звучи много приятно, но отразява една голяма вероятност. Просто разберете, че е необходима и актуалност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом към 2018 хората вече не я възприемат за актуална, какво остава за след 10-20 години, когато основните слушатели на жанра ще са децата на тези, които днес не я отразяват. Ами ако по онова време уж 'не толкова големите' като нея изпълнители също вече са се осмелили да правят концерти и да продават отново албуми, но същевременно продължават да нацелват и хитове? Глория дори няма да е една от многото, а ще е една тотално изпаднала зад борда бивша звезда и току-виж на дърти години опре до риалити предавания като естрадните колежки. Тя не че вече не е ходила в такива, де.

Знам, че в момента това изказване не звучи много приятно, но отразява една голяма вероятност. Просто разберете, че е необходима и актуалност!

Абсолютно има логика в това твърдение. Но Глория донякъде точно с такава цел прави тези концерти, защото по така напомня за себе си по доста готин начин - който е бил на неин концерт знае какво имам предвид, със сигурност след всеки концерт има положителен отзвук и коментари на хората сред други хора, които не са били на концертите й. Единственото, което трябва да прави е да прави качествени песни, ако са комерсиални, то да не са тъпанарски или аналогични на предишни нейни песни, но които да се харесват на младежта и то масово, да не разчита, че само с балади може да е актуална сред днешните хлапаци. Да й пожелаем успех!

 

Още един от "вечните" й хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно има логика в това твърдение. Но Глория донякъде точно с такава цел прави тези концерти, защото по така напомня за себе си по доста готин начин - който е бил на неин концерт знае какво имам предвид, със сигурност след всеки концерт има положителен отзвук и коментари на хората сред други хора, които не са били на концертите й. Единственото, което трябва да прави е да прави качествени песни, ако са комерсиални, то да не са тъпанарски или аналогични на предишни нейни песни, но които да се харесват на младежта и то масово, да не разчита, че само с балади може да е актуална сред днешните хлапаци. Да й пожелаем успех!

 

Още един от "вечните" й хитове.

На мен отдавна ми се ходи на нейн концерт и мисля да се възползвам ако другата година реши да отбележи 25 години на сцена. Да видя и аз на живо за какво става дума.

И все пак се надявам да успее отново да набара и хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен отдавна ми се ходи на нейн концерт и мисля да се възползвам ако другата година реши да отбележи 25 години на сцена. Да видя и аз на живо за какво става дума.

И все пак се надявам да успее отново да набара и хитове.

Ако това "да набара хитове" означава да си покаже ПУТКАТА, да си възпее ПУТКАТА или да прави компромиси със себе си, с творчеството си и със статута си на "най-голяма звезда в чалгата" с "най-добрите авторски песни в жанра" - по-добре да е безхитова. На фона на всичките любими курвентии и мастии в този форум, Глория е като роза!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това "да набара хитове" означава да си покаже ПУТКАТА, да си възпее ПУТКАТА или да прави компромиси със себе си, с творчеството си и със статута си на "най-голяма звезда в чалгата" с "най-добрите авторски песни в жанра" - по-добре да е безхитова. На фона на всичките любими курвентии и мастии в този форум, Глория е като роза!

:roll1:

И аз не искам такива неща от нея, само от леля Ванче. :3fdb8960598fa63e: Глория спокойно може да има хитове дори и без да се разкрепостява повече от приличното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

И аз не искам такива неща от нея, само от леля Ванче. :3fdb8960598fa63e: Глория спокойно може да има хитове дори и без да се разкрепостява повече от приличното.

Сексът с мумии и мъртъвци не е ли болестно състояние? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, прекрасницата Пестислава върви по стъпките на кака си Хлорче и съвсем скоро ще сме свидетели на нейния кариерен крах и звучен провал, за да се научи, че с темерутско поведени не се печелят хора, а само се губят! :Vishenka_05:

 

Това “скоро”го повтаряте от 10 години , аман вече на човек не му се влиза и тук от вашите простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това “скоро”го повтаряте от 10 години , аман вече на човек не му се влиза и тук от вашите простотии.

На мен няма да ми говориш по този начин, ясно ли се изразих?! Това, което съм направил за Преслава в този форум, ти и другите там-нейде си - няма да направите и не ме цитирай като ще ми говориш клишета и заучени фразички, като не ти се влиза и си първолак на тема грамотност и разсъждения - не влизай. Как веднъж от теб не видяхме градивна критика към Преслава? Как не прочетохме веднъж някакви разсъждения? Само лизане, лизане, лизане... Как не те заболя езика, не знам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава като се замислиш, ако не беше от по-новите певици...щеше да се приема за най-силната чалгарка от всички.

Първо че е по-харизматична от тях, има повече фенове, има и стари и нови хитове които са бетон, вече 14 години е най-значима за жанра и т.н

Тя трябва да спре с баш комерс проектите. Трябва да залага главно на качество с малко комерс за хитовост. Да направи поне 2-3 концерта, защото съм сигурен че ще бъдат много успешни. Отново да избира силни текстове. Просто да вложи някакъв замисъл в цялата си кариера, защото така безцелно ще се изгуби. Ако се замисли за ясна концепция, ще има огромна тежест като изпълнител за всички, даже и извън чалгарите.

 

Да се чуди човек защо е толкова мързелива. Всички останали чалгарки гъза си скъсват и си мечтаят за тоя живец който движи Преси, а тя го пропилява...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава като се замислиш, ако не беше от по-новите певици...щеше да се приема за най-силната чалгарка от всички.

Първо че е по-харизматична от тях, има повече фенове, има и стари и нови хитове които са бетон, вече 14 години е най-значима за жанра и т.н

Тя трябва да спре с баш комерс проектите. Трябва да залага главно на качество с малко комерс за хитовост. Да направи поне 2-3 концерта, защото съм сигурен че ще бъдат много успешни. Отново да избира силни текстове. Просто да вложи някакъв замисъл в цялата си кариера, защото така безцелно ще се изгуби. Ако се замисли за ясна концепция, ще има огромна тежест като изпълнител за всички, даже и извън чалгарите.

 

Да се чуди човек защо е толкова мързелива. Всички останали чалгарки гъза си скъсват и си мечтаят за тоя живец който движи Преси, а тя го пропилява...

Това не е мързел, а алчност за пари. Преслава имаше потенциала да се превърне в масова любимка на различен типаж хора от обществото, но уви ...парите я промениха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...