Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Малко хитове успя да прокара във времето като Камелия и Ивана. Единствената е "Не сме безгрешни".

 

Защото е глупендерка. Тя, ако искаше, можеше да наложи едно петнайсетина вечни хита от златния си фонд. Не ги пя достатъчно, не ги насади в съзнанието и подсъзнанието на хората, фокусираше се върху новите си парчета. В интерес на истината Глория има много повече хитове през годините отколкото Камелия. Като бройка говоря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Защото е глупендерка. Тя, ако искаше, можеше да наложи едно петнайсетина вечни хита от златния си фонд. Не ги пя достатъчно, не ги насади в съзнанието и подсъзнанието на хората, фокусираше се върху новите си парчета. В интерес на истината Глория има много повече хитове през годините отколкото Камелия. Като бройка говоря.

Кама кавала има точно 3 хита от 2002.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е голяма за чалгата, но не и за българската музика. Концертите, тиражите и вс изреждани от вас естрадата ги правят 10 пъти повече, така че не върви.

А от към песни Глория е в тотална дупка. Аз нейна песен не харесвам от 2010, това са 8 години.

 

Тази Глория ми харесва, а не това което е в момента. Научете се да критикувате всичко, а не избрано.

П.с Глория няма нито една добра балада последните години на нивото на Десовите.

 

Ма каква естрада, бе човек. Глория е попфолк изпълнител, намираме се в попфолк форум. Кой от попфолка има такива тиражи и такива турнета? Никой.

 

И аз тъгувам за старите й мегахитове, но това е положението.

 

"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, щото дълги години, особено докато Ивана беше на върха, Гло се правеше на нацупена и не ходеше на концерти, после почна но си пееше новите бози на плейбек. Чак в последните 5 години се събуди малко на сборните концерти и пак мачкаше с неадекватни избори на песни - напр. "Убиваш ме на място" :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е глупендерка. Тя, ако искаше, можеше да наложи едно петнайсетина вечни хита от златния си фонд. Не ги пя достатъчно, не ги насади в съзнанието и подсъзнанието на хората, фокусираше се върху новите си парчета. В интерес на истината Глория има много повече хитове през годините отколкото Камелия. Като бройка говоря.

Глория имаше тежката съдба музиката в България да тръгне във съвсем различни вълни, които тя не можа да прихване и 1%. Нужно е в тоя живот освен талантлив и умен, да си и адаптивен. Хитър също - ето Андреа от една бездарна моделка какво направи само с хитрост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма каква естрада, бе човек. Глория е попфолк изпълнител, намираме се в попфолк форум. Кой от попфолка има такива тиражи и такива турнета? Никой.

 

И аз тъгувам за старите й мегахитове, но това е положението.

 

"

Не съм аз този който написа че тя била по-голяма звезда от Йорданка и Марга, а на ниво Лили и Дион.

А до положението - щеше да е различно, ако нямаше такива лумпели покрай нея, които да одобряват всичко и да не й казват когато греши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория имаше тежката съдба музиката в България да тръгне във съвсем различни вълни, които тя не можа да прихване и 1%. Нужно е в тоя живот освен талантлив и умен, да си и адаптивен. Хитър също - ето Андреа от една бездарна моделка какво направи само с хитрост.

 

Не иска. Не, че не може. Мислиш ли, че не може да отиде при автора на "И на всички като тебе" или "Дразни ме" и да каже "Искам и аз такъв хит!". Просто е упорит чукундур с Асцендент Скорпион и си държи на своите убеждения, колкото и да не ни харесват на нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм аз този който написа че тя била по-голяма звезда от Йорданка и Марга, а на ниво Лили и Дион.

А до положението - щеше да е различно, ако нямаше такива лумпели покрай нея, които да одобряват всичко и да не й казват когато греши.

 

И аз не бях човека, който го е казал това за Хранова и Джордани Христакис, но какво се оказа след това? Че двете имат по два хита. Еми, Глория има над 50.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай богинята на адаптивността в поп-фолка - Преси: колко тенденции се смениха, тя винаги е във вихъра. :Vishenka_05: Сега остава да направи дует с Криско или Гери Никол и пак ще се мачка :3fdb8960598fa63e:

Между другото двете с Анелия наистина са най-дълго задържалите се, било то и с цената на комерса.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не иска. Не, че не може. Мислиш ли, че не може да отиде при автора на "И на всички като тебе" или "Дразни ме" и да каже "Искам и аз такъв хит!". Просто е упорит чукундур с Асцендент Скорпион и си държи на своите убеждения, колкото и да не ни харесват на нас.

То никой не иска от нея да е поредната, а да влага чувство в нещата. За мен всичките й проекти без "Ударното" и "Кулите" са толквоа сухи и скучни, че ми звучат по-изтъркани от тия на Оцко. Да направи една балада като тази, но с повече желание и амбиция.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай богинята на адаптивността в поп-фолка - Преси: колко тенденции се смениха, тя винаги е във вихъра. :Vishenka_05: Сега остава да направи дует с Криско или Гери Никол и пак ще се мачка :3fdb8960598fa63e:

Между другото двете с Анелия наистина са най-дълго задържалите се, било то и с цената на комерса.

Те двете ще останат и след Герита и Криско, просто знаят как да си играят картите. Я ще сменят визията коренно, я ще погнат сегашния актуален за дует, я ще се молят за хит... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те двете ще останат и след Герита и Криско, просто знаят как да си играят картите. Я ще сменят визията коренно, я ще погнат сегашния актуален за дует, я ще се молят за хит... :3fdb8960598fa63e:

Богини! :Vishenka_05: За мен са повече от ГИК! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неслучайно те попитах на колко години си... :mf_surrender:

Не спираш с инфантилните изцепки и лиготии! С какво Камелия се е насрала, че Преслава била "над нея", та вече толкова примираш от кеф на това тъпо клипче с надрусания Ицо?

Мислех, че най-смешното нещо ще е "осъзнавате ли какво е направила Преси за нас, как е жертвала личното си щастие, за да има хитове и да сме щастливи ние", но очевидно не си взе бележка и продължаваш!

Нещо много сериозно ми влизаш в полезрението и усещам, че ще последваш съдбата на Джигата и лелка ти Ан! :gun_bandana:

На въпросното клипче Камелия се държи отвратително просташки и злобно в национален ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същества, пропити с толкова наглост, не заслужавате друго! :gun_bandana:

Не знам колко пъти да ти натъртвам, че няма да ти хареса полемиката с мен! Сега публикувам клипчета на Глория, на Ивана ще бъдат по-натам! Във форума ше се коментира истинска музика и можещи певици, а не някакви алчни мастии и подлоги!

Преслава е можеща певица, не разбирам омразата ти към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На въпросното клипче Камелия се държи отвратително просташки и злобно в национален ефир.
Напротив - сложи един жалък бездарник на мястото му! Шапка долу пред нея! Обожавам такива жени, които не си оставят магарето в калта и поставят на мястото му всеки простак! Асоциирам се с тях! Тя е първо дама и той нямаше право да я псува! Второ, със сигурност е направила повече в живота си от него! Трето, с нищо не го провокира Ицо наркомана конкретно, четвърто - боли я нея косматата пичка за Преслава! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - сложи един жалък бездарник на мястото му! Шапка долу пред нея! Обожавам такива жени, които не си оставят магарето в калта и поставят на мястото му всеки простак! Тя е първо жена и той нямаше право да я псува! Второ, със сигурност е направила повече в живота си от него! Трето, с нищо не го провокира него конкретно, четвърто - боли я нея косматата пичка за Преслава! :3fdb8960598fa63e:

Боли я и още как, иначе нямаше да пропусне да я изкоментира язвително всеки път ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боли я и още как, иначе нямаше да пропусне да я изкоментира язвително всеки път ;)
Винаги го прави много на място! Преслава повече изгуби с тая мания и болест по пустите железа на Планета. А записът на "За да те забравя" беше дъното, това прокара порочната тенденция да се правят плейбеци на чужди хитове, която бе подета от Андреа, а към днешната дата се ползва от Башурка. Това са двете неща, за които Кама я е коментирала!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - сложи един жалък бездарник на мястото му! Шапка долу пред нея! Обожавам такива жени, които не си оставят магарето в калта и поставят на мястото му всеки простак! Асоциирам се с тях! Тя е първо дама и той нямаше право да я псува! Второ, със сигурност е направила повече в живота си от него! Трето, с нищо не го провокира Ицо наркомана конкретно, четвърто - боли я нея косматата пичка за Преслава! :3fdb8960598fa63e:

Само дето Ъпсурт са по-големи от Камелия, нали се сещаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - сложи един жалък бездарник на мястото му! Шапка долу пред нея! Обожавам такива жени, които не си оставят магарето в калта и поставят на мястото му всеки простак! Асоциирам се с тях! Тя е първо дама и той нямаше право да я псува! Второ, със сигурност е направила повече в живота си от него! Трето, с нищо не го провокира Ицо наркомана конкретно, четвърто - боли я нея косматата пичка за Преслава! :3fdb8960598fa63e:

Абсолютно махленско е поведението на въпросният клип, ти можеш да поставиш човек на мястото му и без да се държиш като простак в национален ефир, но Камелия от край време си я знаем каква е простачка - средният пръст, пиянските истории, вибраторите, снимките с дистанционно и прочие. Една класна жена никога няма да си позволи такива излагации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът й е, че не търси нови автори, но тя и с онова поведение от 2003-2010 си вкара такъв автогол, че отдръпна голяма фенска маса от себе си, а и потенциална такава. Макар че и сега отвреме на време вкарва само чупки, стойки, муцуни, а хората не харесват това. Ние не сме на Бродуей.

Друг въпрос е какви боклуци се слушат в БГ и колко е трудно да се угоди днес масово на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги го прави много на място! Преслава повече изгуби с тая мания и болест по пустите железа на Планета. А записът на "За да те забравя" беше дъното, това прокара порочната тенденция да се правят плейбеци на чужди хитове, която бе подета от Андреа, а към днешната дата се ползва от Башурка. Това са двете неща, за които Кама я е коментирала!

Като говорим за плейбеци на чужди хитове, аз да попитам за една дето си направи нелегален кавър на "Луда за тобом" и 7 години го пя на плейбек, точно тя ли трябва да коментира останалите пеещи на плейбек, при все че тя го е правила още по-долно от тях и защото гласът й е по-мижав от на котка?! Нагла, нагла е Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно махленско е поведението на въпросният клип, ти можеш да поставиш човек на мястото му и без да се държиш като простак в национален ефир, но Камелия от край време си я знаем каква е простачка - средният пръст, пиянските истории, вибраторите, снимките с дистанционно и прочие. Една класна жена никога няма да си позволи такива излагации.
Не съм казвала, че Камелия е класна жена! Написах, че сложи на точното място Хазарта, слизайки на неговото ниво, за да я разбере много правилно.

И хайде да не си говорим за "класни жени" - да припомняме ли простотията на Преса да се мъкне да спи в леглото на Гъмов, да ми се мазни на всички, пък после да не иде даже на концерта на ония, които наричаше "мама и тати"... Беше потресаващо нелепа в Брадъра!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм казвала, че Камелия е класна жена! Написах, че сложи на точното място Хазарта, слизайки на неговото ниво, за да я разбере много правилно.

И хайде да не си говорим за "класни жени" - да припомняме ли простотията на Преса да се мъкне да спи в леглото на Гъмов, да ми се мазни на всички, пък после да не иде даже на концерта на ония, които наричаше "мама и тати"... Беше потресаващо нелепа в Брадъра!

Къде съм казал, че Преслава е класна жена?! Ама какъв е този елементаризъм - като не си с някого съгласен да стреляш по любимката му? Янева не очаквах от теб такова нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...