Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Къде съм казал, че Преслава е класна жена?! Ама какъв е този елементаризъм - като не си с някого съгласен да стреляш по любимката му? Янева не очаквах от теб такова нещо.
Моля?! Всички го правят - все едно ти не си...

Днес тотално прекалихте с простотиите за анорексичката! А ти откакто си се завърнал, се държиш безобразно!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Моля?! Всички го правят - все едно ти не си...

Днес тотално прекалихте с простотиите за анорексичката! А ти откакто си се завърнал, се държиш безобразно!

Изброй ми добрите качества на Преслава...

Безобразно добре предполагам, мерси за похвалата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оляхте се по цял ден да се карате за тия залязли вече пачи :mf_surrender:

Едно и също всеки ден.

 

Най-яката песен след "Върнах ти го" на Яни! :Vishenka_05:

Прощавай, че сме фенове на музиканти и певици! Не можем да въздишаме по гноми с инкрустирани лампи между краката и кратери по мутрите! :gun_bandana: Не сме толкова модерни!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прощавай, че сме фенове на музиканти и певици! Не можем да въздишаме по гноми с инкрустирани лампи между краката и кратери по мутрите! :gun_bandana: Не сме толкова модерни!!!

Ваш проблем си е. Живейте си в миналото и се кефете как любимките ви са били мегазвезди преди 10 години. :1000 (29):

Сега други са на хоризонта :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваш проблем си е. Живейте си в миналото и се кефете как любимките ви са били мегазвезди преди 10 години. :1000 (29):

Сега други са на хоризонта :Vishenka_05:

След като правилно отбелязваш, че си е наш проблем, няма нужда да пристигаш да ни го "разрешаваш"! :mf_surrender:

Твоята любимка като стане мега звезда, заповядай отново! :gun_bandana:

А като гледам какви хоризонти се отвориха пред Яна, да вземе да отлита към тия необятни ширини и да не ни мъчи повече с "Главната" и тая новата с червените мушами с претоплената манджа за кръчмите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прощавай, че сме фенове на музиканти и певици! Не можем да въздишаме по гноми с лампи между краката и кратери по мутрите! :gun_bandana:

Прочетох "кратери по мутресите" :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като правилно отбелязваш, че си е наш проблем, няма нужда да пристигаш да ни го "разрешаваш"! :mf_surrender:

Твоята любимка като стане мега звезда, заповядай отново! :gun_bandana:

А като гледам какви хоризонти се отвориха пред Яна, да вземе да отлита към тия необятни ширини и да не ни мъчи повече с "Главната" и тая новата с червените мушами с претоплената манджа за кръчмите...

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Днес си във вихъра си. :bowdown: Впрочем за кръчмите се е вдъхновила от кака си Ванче, само е позакъсняла с около 14 годинки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги го прави много на място! Преслава повече изгуби с тая мания и болест по пустите железа на Планета. А записът на "За да те забравя" беше дъното, това прокара порочната тенденция да се правят плейбеци на чужди хитове, която бе подета от Андреа, а към днешната дата се ползва от Башурка. Това са двете неща, за които Кама я е коментирала!

Не е вярно - коментира я и за "банановата кора" - същата която се снима гола в клипове и прави комерси :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Рече и отсече! Аз, като ти казах, че баба ми е родена на твоята дата и, че е генерал-фелдфебел, ти викаш "мани ги тия дати и зодии". Ти си преродената ми баба. :3fdb8960598fa63e:

Точно!

Ще се слуша хубава музика тук, парцаланите на Кайо и сие - някъде другаде! :gun_bandana:

 

 

Започвам пренастройване на повредени от Преса, Андреа, Яница и другата измет, мозъци с КАЧЕСТВЕНА МУЗИКА още тази вечер!

 

Обявяван комунизъм във форума!

Ще изповядваме Глориянство днес!

Утре ще минем на известно разнообразие с чупки в ханша на Ванчианство!

Тук-таме са разрешени щипка Деса и Кама! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно - коментира я и за "банановата кора" - същата която се снима гола в клипове и прави комерси :mf_surrender:

Ама и циците не помогнаха за хит. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно!

Ще се слуша хубава музика тук, парцаланите на Кайо и сие - някъде другаде! :gun_bandana:

 

 

Започвам пренастройване на повредени от Преса, Андреа, Яница и другата измет, мозъци с КАЧЕСТВЕНА МУЗИКА още тази вечер!

Преслава не е измет. Какво мислиш за кралица Сашка:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да обсъждат кака Лорчи :3fdb8960598fa63e:
Нея я търсят от площад Македония! Избягала от там, за да се подвизава като фолк певица - жена!

Друго нямаме какво да обсъждаме! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обявяван комунизъм във форума!

Ще изповядваме Глориянство днес!

Утре ще минем на известно разнообразие с чупки в ханша на Ванчианство!

Тук-таме са разрешени щипка Деса и Кама! :D

Много филми нещо :mf_surrender:

 

Поне да изкарат някой хит тия двете и да ги обсъждаме, а те нямат такъв от много години и го карате само на стари спомени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много филми нещо :mf_surrender:

 

Поне да изкарат някой хит тия двете и да ги обсъждаме, а те нямат такъв от много години и го карате само на стари спомени.

Заповядай!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заповядай!

 

 

По статистически данни тази песен е с по-малка гледаемост от обявените за провали "Главната" и "Двойно влюбен", така че не я броя за хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз помня златните времена на Глория от 90-те и знам каква звезда беше тя. И съответно виждам каква звезда не е днес. Не че е възможно днес интересът към поп-фолка да е толкова голям, но тя не получава дори и минимума като за едно актуално име. Именно това е жалко да се види, като човек знае каква е била.

 

Но както и да е, щом в тези страници ще си изтъкваме любимките, да си поговорим и за най-дълго задържалото се Топ име в поп-фолка. Чудно ми е колко ли още години и колко ли още издухани колежки трябва да минат, за да бъде Десислава възприета за толкова голяма, колкото всъщност е... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нея я търсят от площад Македония! Избягала от там, за да се подвизава като фолк певица - жена!

Друго нямаме какво да обсъждаме! :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние тук добре помним "моралните" подбуди на Пресли да записва това или онова на колеги. И понеже всеки тук има своя версия кога точно най-хвалещата Преслава от колежките за всички времена (Камелия) са се скарали или там смразили отношенията си, нека ви кажа кога точно това се случи. Септември 2008 година, веднага след турнето през 2008. По-паметливите знаят защо. Мога да го напиша пак. Не ми е проблем....

Бъркаш СА. Ти беше казал, че е Март 2008-ма след промоцията на "Не съм ангел", защото Преслава искала да е "мацка" като Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общото участие бе през януари 2011. Нещата започнаха с някакъв необясним и за мен фурор на Кама в северна България на турне 2008. Беше си подредила нещата със здрав микс, а Пресли имаше златен албум и въобще не си бе направила труда да провери как са песните на живо. Само, че заблудата от клубовете, че като се е загаджила с Петко Димитров и има страшен албум с резачки я доведе до вярата, че само трябва да излезе и всички ще припаднат по нея. Не знам кой идиот и бе внушил това, но като излезе на сцената във Видин с една къса кожена пола, маса и стол да ни пее за любов, народа гледаше като опулен. Гробна тишина. Никой не можеше да повярва, че в свитото момиченце от столчето в студиата на Планета живее готова мастия. На втората песен се стегна и добре, че бяха "Нямаш сърце" и "Дяволско желание", че да изкваси. Но хората не бяха доволни. Епицентърът на концертите беше около Константин и Кама, а бисовете хвърчаха предимно за тях. Анелия и Преса минаваха вяло. Анелия нарочно завършваше с балада, за да приспи всичко за Преса.

 

Та как ти се струва Преслава да и е ОК със златен албум, подем в личния живот (има лачен пич), хвалене отвсякъде, а на сцената Коцьо и особено Кама открадваха шоуто. Та това трябваше да е нейното турне. Ивана и Глория ги нямаше, а изведнъж наркомана и Кама грабят полагаемото и се. Не се преживява лесно. Затова след турнето като не взе "Ена", щото струваше 10 000 евра, реши да си го върне на Камейсън. Качваше след всяко участие клипчета как поздравява тоя или оня с "Ена". Целия нет наводни, за да си го върне на Кама. Да, ама оная пък направи такъв клип на "Фалшива кожа", че на такива като Пресли им се дорева...

Общото участие е Януари 2014-та, Фокси сам си противоречиш вече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общото участие е Януари 2014-та, Фокси сам си противоречиш вече!

Какво отговаряш внезапващо на постове писани преди няколко дни? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...